Franšízová síť Gepard Finance v plné síle: Rosteme i v roce 2017

Je tomu již 15 let, kdy společnost Gepard Finance vstoupila na hypoteční trh. Od té doby se stala špičkou ve zprostředkování hypotečních úvěrů. Strategický záměr se od doby založení společnosti nezměnil: Pomáhat lidem získat jejich vysněné bydlení. Člověk, který chce investovat do nemovitosti a chce uspokojit svou primární potřebu bydlení, se k tomu ani za dvacet, třicet let neprošetří. Cena nemovitosti, to nejsou tisíce, ale miliony. Hypotéku chápeme jako pasivní formu spoření, kdy navíc člověk může daný produkt - nemovitost - užívat. A i když se stane něco nepříjemného, tak nemovitost má svou reálnou hodnotu a lze s ní podle toho naložit.

Gepard finance je na vrcholu v plné síle

Během 15 let se mnohé změnilo. Nejen u Gepard Finance, ale i na samotném hypotečním trhu. Bankovní instituce poskytující hypotéky vznikaly a zanikaly, Českou republikou se prohnala finanční krize. Naše hypoteční společnost navzdory všem úskalím stále rostla.

Zatímco za první rok našeho působení jsme sjednali hypotéky o objemu 384 milionů Kč, loňský objem dosáhl 21 miliard Kč – tedy 55krát více.

Franšízing – koncept, který pomáhá

V roce 2008 jsme se rozhodli transformovat obchodní síť a vstoupit do vod franšízingu. Koncept se rychle ujal a naše franšízy se začaly po republice rozrůstat. Na 98 obchodních místech nyní pod naší značkou působí 360 makléřů. Každou hodinu zajistíme bydlení jednomu klientovi, pomáháme i podnikatelům.

Franšízová licence pod zavedenou značkou totiž přináší jistotu při prvních podnikatelských krůčcích. Know-how, podpora i pravidelné vzdělávání – to vše je u nás samozřejmost.

8% podíl na trhu a férové jednání

V začátcích Gepard Finance byl náš cíl jasný: Dosáhnout desetiprocentního podílu na objemu všech zprostředkovaných hypoték sjednaných na území Česka. Meta je na dosah. Na svém rozvoji pracujeme i nadále.

Co se nemění, jsou naše hodnoty. Jde nám o kultivovaný, rádoby finančních poradců zbavený trh. I proto jsme v roce 2008 stáli u založení Asociace hypotečních makléřů, pod jejíž hlavičkou vznikl certifikát kvality FÉR hypotéka.

Jako držitelé ocenění FÉR hypotéka můžeme bez výčitek prohlásit, že naši hypoteční brokeři jednají bezvýhradně v klientově zájmu a dělají maximum pro to, aby na svou vysněnou nemovitost opravdu dosáhl.

Hledíme do budoucna

Za 15 let jsme k novému bydlení pomohli 65 370 klientům. To je pro nás jasný signál, že naše práce má smysl – a zároveň závazek, abychom důvěru našich zákazníků nezklamali.

Co je naším cílem v dalších letech?

  • Být i nadále profesionálním a spolehlivým hypotečním partnerem, který bezplatně poskytuje své služby koncovým klientům.
  • Přinášet franšízovým partnerům trvalou přidanou hodnotu, vysoké provize a stabilní podnikatelské zázemí.
  • Poskytovat pravidelné vzdělání o nejnovějších trendech a hypotečních produktech na trhu.
  • Být i nadále férovým partnerem pro banky, klienty i franšízanty.
  • Být přátelští a otevření každému, kdo chce spolupracovat nebo podnikat pod značkou Gepard Finance.

Přidejte se ke Gepard Finance i vy!

Franšíza u Gepard Finance – to není jenom perfektně fungující systém, ale také lidský faktor, jež prostupuje vzájemnou spoluprací. Centrála Gepard Finance se neschovává za žádný virtuální systém, nejsme žádným anonymním molochem, ve kterém se nikoho nedovoláte. Vždy je tu pro vás konkrétní člověk, se kterým si můžete promluvit a který vám pomůže tak, jak jen bude moci.

Systémová centrála disponuje specialisty na konkrétní podporu v produktové, systémové, obchodní a marketingové oblasti.

Zavedená značka Gepard Finance s dlouholetou tradicí nikdy netíhla k principům multi-level marketingu ani servisního broker poolu bez přidané hodnoty.

Rozhodnete-li se s námi spolupracovat, vaše kroky a působení se ponesou v duchu samostatné spolupráce na principu franšízové licence (obchodní vztah franšízor x franšízant), se silnou oporou známé značky s výsadním postavením na hypotečním trhu.

Přesto, že budete podnikat ve finančním sektoru, si zachováváte lidskou tvář a etické principy. Společně s námi se budete snažit být klientům vždy na blízku a nabízet jim řešení ušitá na míru jejich potřebám, bez předražených pojistek a investičních produktů.

Jste ve světě hypoték jako doma? Otevřete si franšízu pod Gepard Finance a buďte pánem svého času i financí!

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...