GEPARD FINANCE opět jedničkou mezi makléři

Téměř 6000 klientů uzavřelo v roce 2011 hypotéku přes společnost GEPARD FINANCE. Její produkce meziročně vzrostla o 40 %. Společnost tak potvrdila pozici absolutní jedničky mezi hypotečními makléři na českém trhu.

Také vstup do roku 2012 byl pro společnost úspěšný. „V měsíci lednu jsme zaznamenali dokonce 50% narůst produkce oproti lednu loňského roku," upřesňuje současné výsledky Ing. Jan Kruntorád, generální ředitel GEPARD FINANCE a.s. Ten předpokládá, že i letošní rok bude pro zájemce o hypotéky příznivý.

Potěšující výsledky rozhodně nejsou dílem náhody. Přidaná hodnota hypotečního makléře se v dnešní uspěchané době zvyšuje. „Zákazníkovi jsme mnohem blíž než banka samotná. Naším cílem je ušetřit klientovi peníze a čas a nabídnout mu všechny hypoteční nabídky bank na jednom místě. Zároveň za něj připravíme veškerou administrativu, aby získání hypotéky bylo z hlediska administrativy banky bezproblémové. Celou tuto službu děláme pro naše zákazníky zdarma," popisuje přednosti Jan Kruntorád.

Důležité jsou i úzké vztahy s realitními a developerskými společnostmi, díky nimž je nákup nové nemovitosti a její financování hypotékou zcela komfortní záležitostí.

Portfolio spolupracujících partnerů GEPARD FINANCE se v uplynulém roce rozšířilo o několik významných realitních sítí s celorepublikovou působností. Jedná se o realitní kanceláře sdílející podobné hodnoty: na prvním místě je klient, jeho pohodlí a maximální spokojenost.

Úspěch společnosti GEPARD FINANCE se však neomezil pouze na území České republiky. Výsledky, kterých společnost dosáhla na Slovensku, lze označit za více než povzbudivé.

„Na slovenském trhu jsme v roce 2011 realizovali rekordní obrat ve výši 1,325 miliardy Kč. Našim realitním partnerům jsme zde schopni prostřednic-tvím sítě 37 poboček nabídnout stejně kvalitní hypoteční servis, jaký máme nastaven v České republice," říká Adolf Červinka, místopředseda představenstva GEPARD FINANCE a ředitel divize obchod pro ČR a SR.

A jaké má společnost GEPARD FINANCE poselství do nového roku? „Každý z našich 350 hypotečních makléřů v Česku i na Slovensku ctí hodnoty naší společnosti, která je pro vás, pro naše klienty, zárukou profesionality a kvalitního hypotečního servisu spojeného s výběrem nejlepší hypotéky. Pevně věřím, že v roce 2012 pomůžeme nalézt vhodné hypoteční řešení pro 8.000 spokojených zákazníků," uzavírá Jan Kruntorád.

 

 

 

 


 

 

Další články z vydání Gepard Bulletin BŘEZEN 2012

 

 

  • GEPARD FINANCE opět jedničkou mezi makléři

 

 

 

 

 

GEPARD FINANCE opět jedničkou mezi makléři

Rok 2011: GEPARD FINANCE opět jedničkou mezi makléři

Sdílejte článek