GEPARD FINANCE se stal partnerem Sfinance.cz

GEPARD FINANCE se stal exkluzivním partnerem serveru Sfinance.cz, se kterým 23.5.2012 spustil společný projekt srovnání hypoték on-line. Tento sofistikovaný internetový nástroj umožňuje výběr nejlepší cenové nabídky a následné objednání služeb hypotečního makléře.

GEPARD FINANCE pro partnerský server Sfinance.cz vyvinul jedinečný nástroj pro on-line srovnání hypotečních úvěrů a volbu nejlepší cenové nabídky. Klient po zadání vstupních údajů získává obratem komplexní a velmi přesné srovnání hypotečních úvěrů celého hypotečního trhu. Klient si výběrem konkrétního produktu z výsledků srovnání objednává službu hypotečního makléře GEPARD FINANCE pro zprostředkování úvěru.

„Strategickým partnerstvím s portálem Sfinance.cz získáváme obrovskou obchodní příležitost a největší zdroj kontaktů na klienty poptávající hypoteční financování na českém internetu. GEPARD FINANCE přináší tuto službu jako vklad do spolupráce s franšízovou sítí," představuje novinku Jan Kruntorád, generální ředitel GEPARD FINANCE.

A jak nástroj funguje v praxi? Na adrese http://www.sfinance.cz/hypoteky/ zadá klient základní údaje potřebné pro vygenerování nabídky. Ta následně zobrazí nabídky bankovních domů seřazené podle ceny s informací o tom, zda-li je klientova bonita pro danou banku dostatečná. Po výběru konkrétního produktu zadá klient své kontaktní údaje a vyjádří zájem o služby makléře GEPARD FINANCE. Ten je povinen navázat kontakt s klientem do 24 hodin (respektive do druhého pracovního dne) a pak již dochází ke standardnímu procesu zprostředkování vybraného hypotečního produktu.

Server Sfinance.cz patří do rodiny serverů Seznam.cz. Pomáhá klientům ušetřit na zásadních výdajích v jejich domácnostech: k oblasti energií a pojištění se nyní přidávají hypotéky. Jen za březen měl server Sfinance návštěvnost 460 000 unikátních návštěvníků, což představuje neuvěřitelně silný klientský potenciál. Z něho mohou od května letošního roku těžit výhradně franšízanti GEPARD FINANCE. „Tento nový nástroj pro získávání nových klientů si vyžaduje úpravu pravidel vzájemné spolupráce tak, abychom maximalizovali výnos pro franšízovou síť a minimalizovali množství nespokojených zákazníků. Proto je nutné dodržovat striktní pravidla pro nakládání s kontakty obdržené od centrály GEPARD FINANCE na franšízanty", říká Jan Kruntorád.

Vyzkoušejte si tento sofistikovaný nástroj! Najdete ho na:

http://www.sfinance.cz/hypoteky/

Sdílejte článek