Gepard Finance spolupracuje s bankou Creditas: Možnost získat hypotéku má nyní více lidí

Jako jedni z mála hypotečních makléřů na českém trhu jsme získali licenci pro spolupráci s bankou Creditas a máme z toho obrovskou radost. Nejen že z toho plyne konkurenční výhoda pro naše makléře, kterým se otevírají širší možnosti, jak dopomoci klientům k získání hypotéky. Především je to skvělá zpráva pro všechny, kteří o hypotéku budou teprve žádat. Díky této spolupráci vám můžeme nabídnou kompletní nabídku hypotečních úvěrů a najít řešení vaší aktuální situace.

kam pro výhodnou hypotéku

Snadnější podmínky čerpání u hypotéky na stavbu domu

Jako výhodná se jeví hypotéka od banky Creditas pro všechny, kdo se chystají stavět nemovitost. Klienti mohou čerpat úvěr u výstavby až do 100 % současné hodnoty a zároveň mohou u prvního čerpání půjčky použít až 500 tis. korun, aby měli na rozestavění. Maximální výše jedné tranše je až 3 mil. korun.

Není nutné dokládat a proinvestovat vlastní zdroje před čerpáním úvěru. Stejně jako u jiné banky bude na závěr zapotřebí doložit dokument o kolaudaci či povolení k užívání nemovitosti.

Hypotéka na pozemek není podmíněna následnou výstavbou

Pokud máte v plánu koupit pozemek, ale nechcete na něm v dohledné době stavět žádnou nemovitost, je dost možné, že na tuto skutečnost budou některé banky nahlížet s jistou dávkou nevole. Ne však v případě banky Creditas. Můžete získat hypotéku na pozemek, aniž byste na něm plánovali následně stavět. V případě, že pozemek není zasíťovaný, je nutné doložit prohlášení správců sítí, že je možné daný pozemek k inženýrským sítím připojit.

Hypotéka pro OSVČ? Banka Creditas nabízí obratovou hypotéku

Banky chtějí u zájemce o hypotéku vidět příjmy, které jsou v ideálním případě pravidelné, stabilní a dlouhodobé. Z tohoto úhlu pohledu se jeví jako „lepší“ žadatel o hypotéku zaměstnanec, zatímco podnikatel může často narazit na překážku, protože jeho výdělky nejsou nikdy jisté a mohou v čase kolísat.

Získat hypotéku pro podnikatele je s bankou Creditas snazší, protože nabízí obratovou hypotéku. Příjem živnostníka je tedy odvozen z jeho obratu, nikoli ze základu daně. Zvyšuje se tak šance na získání hypotéky pro ty, kteří mají nízký základ daně. Pokud je klient vlastníkem s. r. o. či akciové společnosti, lze jeho příjem vypočítat z výkazu těchto firem.

Neplatíte za zpracování úvěru ani mimořádnou splátku

Za zmínku stojí také poplatková struktura. Poplatek za zpracování úvěru si banka Creditas stejně jako většina jiných bank neúčtuje, ovšem zdarma je také mimořádná splátka úvěru a to už stojí za zmínku. Ze zákona má splácející v určitých případech možnost splatit mimořádnou splátku hypotéky zcela zdarma, ovšem ve všech ostatních případech je klientovi účtován poplatek. U banky Creditas lze mimořádně splatit část či celý úvěr kdykoli a bez jakýchkoli poplatků.

Poplatek za nečerpání úvěru je pouze ve výši 5 000 Kč a banka nabízí možnost nedočerpat až 20 % z výše úvěru bez poplatku.

Potřebujete hypotéku? Obraťte se na poradce Gepard Finance

Pokud řešíte financování nemovitosti a potřebujete hypotéku, obraťte se na naše specialisty. Je to jednoduché. Zdarma si sjednejte schůzku s hypotečním makléřem a práci přenechejte nám. Ušetříte čas i peníze.

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Jak získat hypotéku na rozestavěný dům?

Rostoucí ceny stavebních materiálů a vysoké úrokové sazby hatí lidem plány na vlastní bydlení. Řada z nich se kvůli tomu dostala do svízelné situace. Chybí jim prostředky na dokončení rozestavěných domů a banky často odmítají navýšit stávající hypoteční...

Gepard Finance modernizuje logo. Nová podoba akcentuje fokus na hypoteční trh

Společnost Gepard Finance, největší hypoteční specialista v České republice, po 13 letech mění své logo. Nová varianta je modernější, jednodušší, lépe čitelná a v dovětku jasně ukazuje své zaměření na oblast hypoték. I nadále zůstává zachována pro značku...

Základní úroková sazba je 7 %

Bankovní rada České národní banky na svém posledním červnovém zasedání zvýšila základní úrokovou sazbu o 1,25 procentního bodu, repo sazba tak v současné době činí 7 %. Naposledy byla takto vysoko základní úroková sazba v roce 1999. Jednání...