GEPARD FINANCE stříbrným partnerem konference realitních profesionálů

Praha - 14. května 2009

GEPARD FINANCE a.s. se zúčastnila jako stříbrný partner konference „Franchising & ... sítě realitních kanceláří", která představuje největší celostátní setkání realitních profesionálů zaměřené na realitní služby a jejich kvalitní poskytování prostřednictvím sítí realitních kanceláří. Třetí ročník konference se konal 14.5.2009 v centru Prahy v hotelu NOVOTEL.

Konference byla cíleně zaměřená na zásadní proměny, které do obchodování s nemovitostmiv posledních letech přinesly realitní sítě; řetězce propojených realitních kanceláří budou během několika málo let, vedle internetu, převládající formou poskytování realitních služeb.

O účast na letošní konferenci byl vysoký zájem, hlavním důvodem tohoto zájmu byla nejen komplikovaná situace na trhu, ale především atraktivní program nabízející „žhavá" témata (profesionalita a vzdělávání makléřů, kvalita služeb, snižování nákladů, franšízing, síťování a vzájemná spolupráce kanceláří) a také velmi zajímavé přednášející osobnosti realitního trhu.

Milým překvapením letošního programu byla osobní účast Davida Krajného, prezidenta realitní sítě RE/MAX, jedničky českého realitního trhu. Spolu s Vojtěchem Krátkým, ředitelem RE/MAX ČR, představili svůj pohled na současnou recesi a nastoupenou cestu výraznější orientace na kvalitu služeb. Mezi další přednášející patřili Aleš Mazgaje, držitel franšízových práv mezinárodní značky Century 21 pro ČR, Roman Hassmann, zakladatel úspěšné pražské kanceláře Reality 21, Pavel Kohout, expert Národní ekonomické rady vlády (NERV) a ředitel pro strategii poradenské sítě Partners, Vincenzo de Blasio, předseda představenstva Tecnocasa CR a.s., Artem Egorov, ředitel CHIRŠ realitní kanceláře Česká republika, Michal Pitucha výkonný ředitel Realitní kanceláře STING, s.r.o. a Ondřej Koutný, ředitel realitní sítě UNITED real & partners.

Za společnost GEPARD FINANCE vystoupil s příspěvkem generální ředitel Ing. Jan Kruntorád, který přítomným prezentoval situaci na hypotečním a bankovním trhu.

Celé setkání moderoval ředitel Českého institutu pro franchising Dr. Jaroslav Tamchyna.

Podrobnější informace o konferenci můžete získat na www.ifranchising.cz

 

konference konference1
konference2 konference3

 

 

Tisková zpráva ke stažení: TZ-GEPARD-090514_konferenceRK.pdf (614 kB)

 

GEPARD FINANCE stříbrným partnerem konference realitních profesionálů

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Úrokové sazby hypoték budou v příštím roce atakovat 5 %. U nejběžnější pětileté fixace může splátka vzrůst o třetinu

Letošní říjen se nesl ve znamení výrazného zvyšování úrokových sazeb hypoték. Na začátku listopadu překvapila ČNB nečekaným navýšením základní úrokové sazby o 1,25 procentního bodu na 2,75 procenta. Hypotéky tak budou nevyhnutelně dále zdražovat a...

Gepard Finance zahajují spolupráci s RENOMIA, předním pojišťovacím makléřem ve střední a východní Evropě

Společnost Gepard Finance, největší hypoteční specialista na českém trhu, vstupuje do nového roku s podporou nového silného partnera. V oblasti pojištění, investic a penzí Gepard Finance nově spolupracují se společností RENOMIA, a. s., předním...

Hypotéky jsou opět velmi levné. Jak se zorientovat v nabídkách bank?

Úrokové sazby hypoték sice zatím nedorovnaly historická minima z let 2016 a 2017, i tak jsou však velmi příznivé a není vyloučen ani jejich další mírný pokles. Pro každého klienta ale nemusí být nabídka bank dobře čitelná. Různé banky totiž...