GEPARD FINANCE vévodí trhu hypotečních makléřů, spustil unikátní srovnávač hypoték

GEPARD FINANCE, největší makléřská společnost na trhu hypoték, představuje novou on-line aplikaci pro srovnání hypotečních produktů. Na unikátní kalkulátor navazují bezplatné služby více jak stovky franšíz, které se nachází po celé České republice. Ty v roce 2012 sjednaly hypotéky za více jak 7 mld. Kč, a GEPARD FINANCE tak opět potvrdil své prvenství na poli hypotečních specialistů.

GEPARD FINANCE vévodí trhu hypotečních makléřů, spustil unikátní srovnávač hypoték

Největší makléřská společnost v oblasti hypoték GEPARD FINANCE představuje novou on-line aplikaci pro srovnání hypotečních produktů. Na rozdíl od podobných "srovnávačů" však pracuje s detailními daty klienta a díky unikátnímu systému interního scoringu je výstupem nejen reálná výše úrokové sazby, ale i pravděpodobnost získání hypotéky v konkrétním hypotečním domě. Na aplikaci pak navazuje servis hypotečního makléře, který klientem vybranou variantu bezplatně zrealizuje.

"Gepardí kalkulátor je dalším vstřícným krokem vůči našim klientům," říká Jan Kruntorád, předseda představenstva GEPARD FINANCE, a.s., a pokračuje: "Získat přehled o hypotékách je s naší kalkulačkou možné kdykoliv a kdekoliv." Realizace vybraného řešení je pak pro klienty snadná: makléř kontaktuje klienta do 24 hodin, domlouvá se schůzka a běží standardní proces zpracování úvěru.

Kalkulačka spočítá i hypotéku na refinancování 

Kalkulačku je možné využít nejen v případě nákupu, výstavby či rekonstrukce nemovitosti, ale také k refinancování hypotéky. "Čekáme, že o refinancování bude letos enormní zájem," potvrzuje očekávání hypotečních expertů Jan Kruntorád. "Jednak končí fixace hypoték ze silných let 2008 a 2010, jednak máme historicky nejnižší sazby. Klienti budou mít velkou motivaci hledat konkurenční nabídky a získat pro sebe co nejlepší podmínky."

Refinancování hypotéky je pro klienty závod s časem: na umoření starého dluhu mají jen několik týdnů od doby, kdy se dozví od své banky nové podmínky pro další fixační období. Proto Jan Kruntorád doporučuje si zajistit konkurenční nabídku s dostatečným předstihem, aby klienti refinancování stihli.

Když dva dělají totéž, není to totéž

GEPARD FINANCE bude i v roce 2013 zajišťovat provoz tzv. Gepard akademie. Jde o speciální vzdělávací systém hypotečních makléřů. "Na výběr makléřů a jejich vzdělávání klademe mimořádný důraz. Je nemyslitelné, aby naše klienty obsluhovali lidé, kteří se hypotékami nezabývají na plný úvazek. Je také nemyslitelné, aby se klient přišel zeptat na hypotéku a odešel se dvěma pojistkami, které nepotřebuje," říká Jan Kruntorád a varuje klienty před společnostmi, pro které je hnacím motorem generování smluv na stovky produktů, kterým jejich "finanční poradci" rozumí jen velice okrajově.

 


 

O společnosti GEPARD FINANCE

GEPARD FINANCE jsou specializovanou makléřskou firmou, jejímž hlavním oborem činnosti je poradenství v oblasti hypotečních úvěrů a kompletní zpracovávání úvěrových a pojišťovacích produktů. Profesionální makléři svým klientům zdarma zajišťují hypotéky, úvěry ze stavebního spoření a pojištění. V současné době disponuje franšízová síť GEPARD FINANCE 110 funkčními obchodními místy, čímž je zajištěna snadná dostupnost a obsluha klientů po celé České republice i Slovensku. GEPARD FINANCE se v roce 2011 staly největší hypotečně-makléřskou firmou v ČR a jsou zakládajícím členem Asociace hypotečních makléřů. On-line kalkulačka GEPARD FINANCE je nejpřesnějším srovnáním hypoték na trhu. Klient si výběrem konkrétního produktu z výsledků srovnání objednává službu hypotečního makléře GEPARD FINANCE pro zprostředkování úvěru.

 

Tisková zpráva společnosti GEPARD FINANCE a.s.

Vydáno dne: 25. března 2013

Kontakty pro média

Ing. Jan Kruntorád, předseda představenstva
tel.: +420 724 215 626, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Ing. Jiří Hlinka, manager marketingu
tel.: +420 606 656 004, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pernerova 659/31a
186 00 Praha 8 – Karlín
www.gepardfinance.cz

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Úrokové sazby hypoték budou v příštím roce atakovat 5 %. U nejběžnější pětileté fixace může splátka vzrůst o třetinu

Letošní říjen se nesl ve znamení výrazného zvyšování úrokových sazeb hypoték. Na začátku listopadu překvapila ČNB nečekaným navýšením základní úrokové sazby o 1,25 procentního bodu na 2,75 procenta. Hypotéky tak budou nevyhnutelně dále zdražovat a...

Gepard Finance zahajují spolupráci s RENOMIA, předním pojišťovacím makléřem ve střední a východní Evropě

Společnost Gepard Finance, největší hypoteční specialista na českém trhu, vstupuje do nového roku s podporou nového silného partnera. V oblasti pojištění, investic a penzí Gepard Finance nově spolupracují se společností RENOMIA, a. s., předním...

Hypotéky jsou opět velmi levné. Jak se zorientovat v nabídkách bank?

Úrokové sazby hypoték sice zatím nedorovnaly historická minima z let 2016 a 2017, i tak jsou však velmi příznivé a není vyloučen ani jejich další mírný pokles. Pro každého klienta ale nemusí být nabídka bank dobře čitelná. Různé banky totiž...