GEPARD NEWS 1/2022: Mimořádné splátky hypotéky a překlenovací úvěry stavebních spořitelen

V lednovém vysílání GEPARD NEWS odpovíme na důležité otázky k mimořádným splátkám hypotéky. Kdy může klient udělat mimořádnou splátku hypotéky? Jak je to například v případě prodeje nemovitosti? Jak je to s výší splátky v případě částečné mimořádné splátky? Sníží se nebo zůstane stejná? Také se podrobně podíváme na téma překlenovacích úvěrů a stavebních spořitelen, které dnes poskytují srovnatelné produkty s hypotékami, což v minulosti nebylo. Klienti mnohdy chtějí refinancovat překlenovací úvěry, které si sjednali, nelíbí se jim, že neklesá dluh na účtu překlenovacího úvěru. O tom všem si budeme povídat s našimi interními hosty.

Celé video GEPARD NEWS 1/2022 najdete ZDE (26 min.):

  

  

Co se ve videu dozvíte a v jakém čase

(0:40) Překlenovací úvěry stavebních spořitelen  - Lenka Svobodová, metodik stavebního spoření

(13:48) Mimořádné splátky hypotéky - Kateřina Zavadilová, metodik hypotečních úvěrů

 

 

Děkujeme všem!
Na centrále jsme vám i nadále k dispozici ♥

  

Jednička mezi hypotečními specialisty
Díky vám!

GEPARD FINANCE a.s.
leden 2022

 

 

 

<< Všechny video návody

  

Doporučte tento článek svým přátelům

Podobné články z blogu

GEPARD NEWS 6/2022: Sberbank, Creditas, Úrokové sazby, Školení nováčků

Opravdovou novinkou tohoto dílu je spolupráce našich makléřů s bankou Creditas. Jako jedni z prvních brokerů v České republice jsme získali kontrakt s bankou Creditas. Na toto téma jsme hovořili s naším makléřem Jiřím Suchým z franšízy Praha 1...

GEPARD NEWS 5/2022: Úrokové sazby hypoték a stavebních spořitelen

Přinášíme aktuální informace ze světa hypoték a stavebního spoření. Žhavým tématem jsou úrokové sazby a predikce do budoucna. Přivítáme novou tvář centrály a podíváme se, jak proběhlo celorepublikové setkání makléřů GEPARD FINANCE.

Celé video...

GEPARD NEWS 4/2022: Zajímavosti v regulaci hypoték ČNB

Aktuálním tématem jsou změny v regulaci hypoték u České národní banky, které platí od dubna 2022. Vysvětlíme si, co se změnilo pro různé věkové skupiny klientů, co se mění v bankách a jak se regulace dotkla stavebních spořitelen.

Celé video GEPARD...