Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty nejkvalitnější služby na špičkové úrovni. Jedničkou na trhu však nehodlá zůstat jen v hypoteční specializaci. Nyní makléři Gepard Finance získávají silného partnera pro potřeby svých klientů v oblasti pojištění, investic a penzí – společnost RENOMIA, a.s.

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

RENOMIA – perfektní servis a detailní znalost oboru

Říká se, že pokud chcete být nejlepší, musíte spolupracovat s těmi nejlepšími. Tímto jednoduchým heslem, se řídíme také my v Gepard Finance. RENOMIA je makléřská pojišťovací společnost, která na trhu působí již od roku 1993. Za 26 let své činnosti se tato původně rodinná firma vypracovala do pozice lídra středo a východoevropského trhu s pobočkami v tuzemsku a v šesti dalších evropských zemích. A potvrzují to také čísla – skupina RENOMIA pro své klienty celosvětově spravuje pojistné ve výši 11 mld. Kč.

Naši makléři získávají další obrovskou výhodu

Práce makléře v oblasti hypoték a pojištění je prestižní profese spojená s nadstandardními výdělky. Odvrácenou stranou mince je velká konkurence v tomto prostředí. Proto je důležitý silný partner, který makléřům poskytne zázemí, metodickou pomoc a rychlé řešení jejich obchodních požadavků. Makléři Gepard Finance disponují kompletní nabídkou většiny bank a stavebních spořitelen. Nově získávají také silného partnera pro oblast pojištění, investic a penzí. Výsledkem je spokojený klient, kterému se tak dostane ještě komplexnějších služeb.

Čtěte také: Gepard Finance zahajují spolupráci s RENOMIA, předním pojišťovacím makléřem ve střední a východní Evropě

Kvalitní makléř potřebuje podporu a vzdělávání

Pokud chcete být tím nejlepším, musíte se také neustále vzdělávat a sledovat změny a trendy, kterými se trh ubírá. V Gepard Finance klademe důraz na informovanost a kvalitní vzdělávání, nabízíme pomocnou ruku i méně zkušeným makléřům, prohlubujeme jejich znalosti, díky čemuž vytváříme podmínky proto, aby naši makléři byli těmi nejlepšími na trhu. Stejně tak společnost RENOMIA pravidelně investuje do rozvoje firmy a vzdělávání svých poradců.

Naši makléři tak získají veškeré zázemí, školení a produktovou podporu také v oblasti investic a pojištění.
  

Staňte se hypotečním a pojišťovacím makléřem Gepard Finance

Připojte se k moderní společnosti mezi kolegy z oboru, kteří jsou zároveň i skvělou partou, kterou spojuje společný zájem. Pro své klienty děláme maximum. Přistupujeme k nim osobně, lidsky a individuálně. O tom, jací jsme, napovídá i název GEPARD. Celá naše společnost je rychlá, pružná, má výborný postřeh a svižně reaguje na změny hypotečního a pojišťovacího trhu. Disponujeme moderním systémem nejen na hypotéky, ale díky partnerské společnosti RENOMIA také na pojištění.  

Zjistěte, co je pro práci makléře třeba splnit, a udělejte krok ke své nové kariéře ještě dnes.

 

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Tornádo a pojištění nemovitosti aneb Jak pojistit své bydlení

Pořídit si vlastní bydlení stojí obrovské množství času, úsilí a financí. A bohužel ani když se to podaří, nemáte jistotu, že se ze dne na den, z minuty na minutu nepřihodí něco, co vámváš vysněný domov před očima zdevastuje. Katastrofický zásah...

Daniel Kyjonka z Gepard Finance v podcastu o hypotékách na ProfiLidi.cz

Hostem podcastu o hypotékách na webovém portálu Profilidi.czje úspěšnýhypoteční poradce Daniel Kyjonka z Gepard Finance.Daniel o sobě říká, že svým klientům pomáhá najít cestu k vlastnímu bydlení.O jeho dobré práci svědčí mnoho pozitivních...

Musela jsem se vrátit zpátky do Gepardu, jinde to nebylo ono, říká Romana Staňková z Pardubic

Děkuji za krásné uvítání. Jste nejlepší a jsem natěšena na opětovnou spolupráci. Musela jsem se vrátit. Chyběli mi lidé z Gepardu, protože jsou příjemní, obětaví. Nejsou to jenom kolegové z branže, ale hlavně i kamarádi. Cokoliv se v Gepardu za ty...