GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty nejkvalitnější služby na špičkové úrovni. Jedničkou na trhu však nehodlá zůstat jen v hypoteční specializaci. Nyní makléři Gepard Finance získávají silného partnera pro potřeby svých klientů v oblasti pojištění, investic a penzí – společnost RENOMIA, a.s.

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

RENOMIA – perfektní servis a detailní znalost oboru

Říká se, že pokud chcete být nejlepší, musíte spolupracovat s těmi nejlepšími. Tímto jednoduchým heslem, se řídíme také my v Gepard Finance. RENOMIA je makléřská pojišťovací společnost, která na trhu působí již od roku 1993. Za 26 let své činnosti se tato původně rodinná firma vypracovala do pozice lídra středo a východoevropského trhu s pobočkami v tuzemsku a v šesti dalších evropských zemích. A potvrzují to také čísla – skupina RENOMIA pro své klienty celosvětově spravuje pojistné ve výši 11 mld. Kč.

Naši makléři získávají další obrovskou výhodu

Práce makléře v oblasti hypoték a pojištění je prestižní profese spojená s nadstandardními výdělky. Odvrácenou stranou mince je velká konkurence v tomto prostředí. Proto je důležitý silný partner, který makléřům poskytne zázemí, metodickou pomoc a rychlé řešení jejich obchodních požadavků. Makléři Gepard Finance disponují kompletní nabídkou většiny bank a stavebních spořitelen. Nově získávají také silného partnera pro oblast pojištění, investic a penzí. Výsledkem je spokojený klient, kterému se tak dostane ještě komplexnějších služeb.

Čtěte také: Gepard Finance zahajují spolupráci s RENOMIA, předním pojišťovacím makléřem ve střední a východní Evropě

Kvalitní makléř potřebuje podporu a vzdělávání

Pokud chcete být tím nejlepším, musíte se také neustále vzdělávat a sledovat změny a trendy, kterými se trh ubírá. V Gepard Finance klademe důraz na informovanost a kvalitní vzdělávání, nabízíme pomocnou ruku i méně zkušeným makléřům, prohlubujeme jejich znalosti, díky čemuž vytváříme podmínky proto, aby naši makléři byli těmi nejlepšími na trhu. Stejně tak společnost RENOMIA pravidelně investuje do rozvoje firmy a vzdělávání svých poradců.

Naši makléři tak získají veškeré zázemí, školení a produktovou podporu také v oblasti investic a pojištění.
  

Staňte se hypotečním a pojišťovacím makléřem Gepard Finance

Připojte se k moderní společnosti mezi kolegy z oboru, kteří jsou zároveň i skvělou partou, kterou spojuje společný zájem. Pro své klienty děláme maximum. Přistupujeme k nim osobně, lidsky a individuálně. O tom, jací jsme, napovídá i název GEPARD. Celá naše společnost je rychlá, pružná, má výborný postřeh a svižně reaguje na změny hypotečního a pojišťovacího trhu. Disponujeme moderním systémem nejen na hypotéky, ale díky partnerské společnosti RENOMIA také na pojištění.  

Zjistěte, co je pro práci makléře třeba splnit, a udělejte krok ke své nové kariéře ještě dnes.

 

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Koupě nemovitosti od developera aneb Na co si dát pozor, doporučí Jiří Němec

Při koupi nemovitosti máte standardně na výběr ze dvou možností. Buď koupíte již stojící nemovitost, nebo se rozhodnete pro novostavbu. Každá z těchto možností má své výhody i nevýhody. V následujícím vyprávění, které popisuje zkušenost našeho...

Rozhovor s hypoteční makléřkou Štěpánkou Malinovou: Vyplatí se budovat dlouhodobé vztahy

Každé povolání lze vykonávat různými způsoby. Ne jinak je to i v případě hypotečních specialistů. Pro někoho je tato práce pouhým prostředkem, jak si zajistit finance na živobytí, pro jiného je práce hypotečního makléře doslova posláním. Naše...

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...