Gepardí hypotéku si lidé zamilovali

gepardí hypotéku si lidé zamilovali

Přesně v poslední den roku 2010 dosáhla společnost GEPARD FINANCE svého historicky největšího obchodního úspěchu: 5 mld. Kč ve zprostředkovaných hypotečních úvěrech činí ze společnosti GEPARD FINANCE jasnou jedničku mezi hypotečními makléři. Celkově tak společnost za 8 let působení na tuzemském trhu zajistila svým klientům hypotéky za 23 mld. Kč. Dominantní pozici společnosti GEPARD FINANCE pak potvrzují i výsledky za první měsíce tohoto roku.

Loňský úspěch komentoval generální ředitel GEPARD FINANCE a.s. Ing. Jan Kruntorád: „K tomuto vynikajícímu historickému výsledku přispěla profesionální práce našich hypotečních makléřů, neustále se zvyšující image značky a dobré jméno na hypotečním trhu. I v těžkém období poklesu trhu jsme dokázali růst a zhodnotit naši dlouholetou přípravu na franšízový model obchodní sítě."

Pro klienta je dnes GEPARD FINANCE zárukou solidnosti, úspory času a peněz. Od roku 2003, kdy společnost začala své služby poskytovat, předala do bank kompletně zpracované hypoteční úvěry pro více než 15.000 klientů. Od roku 2009 realizuje své služby prostřednictvím sítě franšízových partnerů a patří mezi nejvýznamnější externí zprostředkovatele úvěrových produktů všech hypotečních bank v České republice.

Na loňské úspěchy navazuje GEPARD FINANCE i v prvních měsících letošního roku. V lednu a únoru se franšízám společnosti podařilo zajistit hypoteční smlouvy v celkovém objemu 950 mil. Kč, což je v porovnání s loňským rokem dvakrát tolik.

Společnost významně expanduje i na Slovensku, kde otevřela 19 nových kanceláří. „V rámci roku 2010 jsme i na Slovensku dosáhli rekordního obratu ve výši 24 mil. EUR (600 mil. Kč), což znamená meziroční nárůst produkce ve stovkách procent. Úspěch franšízového konceptu nás povzbuzuje

k další možné středoevropské akvizici v Polsku a Maďarsku," upřesňuje Adolf Červinka, místopředseda představenstva a ředitel divize obchod pro Českou a Slovenskou republiku, a dodává, že za leden a únor se slovenským kancelářím podařilo zajistit hypoteční úvěry v celkové sumě dosahující téměř 7 mil. EUR.

Nová realita na hypotečním trhu, perfektní a efektivní servis směrem ke svým franšízantům a jejich klientům dává společnosti GEPARD FINANCE šanci na další úspěchy nejen v ČR, ale i za jejími hranicemi.

 

 


 

 

Další články z vydání Gepard Bulletin BŘEZEN 2011
 

 

Gepardí hypotéku si lidé zamilovali!

Sdílejte článek