Gepardi opět pokořili rekord

Společnost Gepard Finance opět pokořila rekord a obhájila pozici jedničky na trhu hypotečních specialistů.

Gepardi opět pokořili rekord

Gepardí rychlostí stihli letos franšízanti vyprodukovat loňský objem hypoték: zatímco v roce 2012 potřebovali k 7 miliardám dvanáct měsíců, letos jim na stejný objem stačilo jen deset. Rok 2013 se tak zapíše dalším rekordním objemem, jehož výši lze očekávat kolem 8,5 miliard korun. Oslavy gepardích úspěchů a ocenění nejlepších makléřů proběhnou v pátek 29. listopadu 2013 v Divadle na Vinohradech v Praze.

Pozice jedničky mezi hypotečními makléři bude i letos patřit společnosti Gepard Finance. Její prvenství je, zdá se, neotřesitelné, avšak předseda představenstva Jan Kruntorád se k potěšujícím výsledkům staví s pokorou: “Z rekordních výsledků mám samozřejmě radost. Ale bylo by chybou se nechat prvenstvím unést, respektive soustředit se jen na kvantitu obchodů. Jsem především potěšen,  že naši makléři zpracovávají obchody kvalitně a zodpovědně, zcela v souladu se zájmy klienta, což jsou základní předpoklady pro úspěchy v dalších letech.”

Úspěch Gepard Finance jde ruku v ruce s příznivým vývojem na českém hypotečním trhu. I ten letos útočí na rekordní objemy, odhady hovoří o 145 - 155 miliardách korun. “Nízké úrokové sazby a celkově přívětivé klima na trhu nám k úspěchům přispěly značnou měrou. Na druhou stranu z těchto výhod těžila i konkurence, takže podmínky jsme měli všichni stejné. Náš náskok přičítám hlavně dobře fungujícímu obchodnímu modelu, který je založen na do detailu propracovaném know-how,” vysvětluje Jan Kruntorád a pokračuje: ”Náš způsob práce, naše hodnoty a principy přitahují podobně naladěné spolupracovníky, kteří jsou garancí kvalitně odváděné práce.”

Právě orientace na kvalitu obsluhy klienta stojí za úspěšnými partnerstvími s nejvýznamnějšími realitními kancelářemi a internetovými portály. Gepard Finance je pro obchodní partnery zárukou, že každý jimi  věřený klient získá vysoce kvalitní služby poskytnuté výhradně kvalifikovanými poradci. “Právě našim partnerům patří obrovský dík za spolupráci a za důvěru, kterou každý den v naše franšízy vkládají,” uzavírá Jan Kruntorád.

Gepard Finance má aktuálně 115 obchodních míst, z toho 45 na Slovensku. Celkově pro Gepard Finance zpracovává hypotéky 540 hypotečních makléřů, kteří jsou pravidelně důkladně školeni. Nejlepší z nich budou v pátek 29. listopadu 2013 oceněni na galavečeru v Divadle na Vinohradech v Praze, kam byli pozváni i zástupci bank a nejvýznamnějších obchodních partnerů.

 

Zajímá vás spolupráce s Gepard Finance?

Více informací na webu GEPARD SPOLUPRÁCE

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Koupě nemovitosti od developera aneb Na co si dát pozor, doporučí Jiří Němec

Při koupi nemovitosti máte standardně na výběr ze dvou možností. Buď koupíte již stojící nemovitost, nebo se rozhodnete pro novostavbu. Každá z těchto možností má své výhody i nevýhody. V následujícím vyprávění, které popisuje zkušenost našeho...

Rozhovor s hypoteční makléřkou Štěpánkou Malinovou: Vyplatí se budovat dlouhodobé vztahy

Každé povolání lze vykonávat různými způsoby. Ne jinak je to i v případě hypotečních specialistů. Pro někoho je tato práce pouhým prostředkem, jak si zajistit finance na živobytí, pro jiného je práce hypotečního makléře doslova posláním. Naše...

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...