Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE

Projekt stavebních pozemků pro individuální výstavbu rodiných domů v Čisté u Mladé Boleslavi společnosti HillPro bezprostředně navazuje ze západní strany obce na stávající zástavbu, ze severu sousedí s lokalitou několika nově vystavěných rodinných domů a dotváří tak logické uzavření zastavěného území s docházkovou vzdáleností několika minut ke všem možnostem využití bohatého zázemí, které obec poskytuje.

Pozemky, jež díky svým výměrám od 853 m2 do 1.678 m2 poskytují dostatečný komfort naprostého soukromí, které je při bydlení v rodinném domě jeho největší výhodou, naše společnost nabízí včetně všech inženýrských sítí:

  • vodovod
  • elektro přípojky
  • plyn
  • vyřešení odpadních vod
  • komunikace včetně dešťové kanalizace
  • veřejné osvětlení

jejichž výstavbu také realizuje. Celá dlouho připravovaná akce má samozřejmou plnou podporu obce, která se na realizaci celého projektu aktivně podílí.

O postupu výstavby a podmínkách prodeje Vás budeme rádi informovat, proto nás neváhejte kontaktovat. Jsme připraveni Vám poskytnout veškeré potřebné informace a maximálně individuální přístup.

V případě Vašeho zájmu jsme samozřejmě schopni Vám v rámci naši inženýrsko poradenské činnosti pomoci při volbě architekta a projektanta, vyřízením všech potřebných povolení, výběrem vhodného dodavatele stavby a zahrady a samozřejmě i s návrhem a realizací finálního interiéru.

Termín dokončení inženýrských sítí  03/2012.

Kontaktní údaje:

HillPro s.r.o.
U Náměstí 708
252 41 Dolní Břežany

tel: + 420 733 113 843
tel: + 420 734 743 784
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.hillpro.cz