Historicky nejlepší výsledky GEPARD FINANCE

Praha, 1.7.2010

Vážené kolegyně a kolegové,

dovolte mi jen pár hodin po uzavření pololetí a zahájením dovolených krátce shrnout obchodní výsledky naší společnosti.

GEPARD ČR

V rámci pololetí jsme dosáhli historicky nejvyššího objemu zpracovaných hypoték v objemu 2,31 miliardy Kč. Jen pro vaše srovnání jde o meziroční nárůst produkce o 36% oproti prvnímu pololetí  2009.

V prodeji pojištění jsme v pololetí dosáhli objemu 1,045 mil. Kč ve vybraném pojistném, což je meziroční nárůst v rámci pololetí o 92% oproti roku 2009.

V prodeji stavebního spoření jsme dosáhli obratu 195 mil. Kč, což je meziroční nárůst v rámci pololetí o 70% oproti roku 2009.

Rekordním měsícem firmy se v klíčovém produktu hypotéka stal červen, kdy jsme dosáhli objemu prodaných hypoték ve výši 545 milionů Kč.

GEPARD SR

V rámci pololetí 2010 jsme dosáhli obratu 6,582 mil. EURO (171 milionů Kč), což znamená meziroční nárůst produkce o 533%.

Je jednoznačné, že jsme prošli těžkým obdobím bez zaváhání, ba naopak, nová realita nám pomohla setřást konkurenci, pomohla k růstu a dává nám všem historickou šanci získat pro GEPARD ještě větší tržní podíl.

Vzhledem k připravovaným projektům, které budeme spouštět na začátku podzimu je předpoklad dalšího dynamického růstu.

Velmi nadějně se jeví naše působení na Slovensku, kde začínáme hrát na místním trhu významnou roli.

Vážení kolegové, chtěl jsem Vám všem jménem společnosti poděkovat za fantastické výsledky a popřát Vám krásné prožití letních dovolených.

Naberte nových sil, protože je budete na podzim určitě potřebovat.

Ještě jednou velké díky Vám všem.

Adolf Červinka
místopředseda představenstva
ředitel divize obchod GEPARD FINANCE a.s.

 

Tisková zpráva ke stažení: TZ-GEPARD-100701_historicky-uspech_CZ.pdf (49 kB)

 

Historicky nejlepší výsledky GEPARD FINANCE

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Úrokové sazby hypoték budou v příštím roce atakovat 5 %. U nejběžnější pětileté fixace může splátka vzrůst o třetinu

Letošní říjen se nesl ve znamení výrazného zvyšování úrokových sazeb hypoték. Na začátku listopadu překvapila ČNB nečekaným navýšením základní úrokové sazby o 1,25 procentního bodu na 2,75 procenta. Hypotéky tak budou nevyhnutelně dále zdražovat a...

Gepard Finance zahajují spolupráci s RENOMIA, předním pojišťovacím makléřem ve střední a východní Evropě

Společnost Gepard Finance, největší hypoteční specialista na českém trhu, vstupuje do nového roku s podporou nového silného partnera. V oblasti pojištění, investic a penzí Gepard Finance nově spolupracují se společností RENOMIA, a. s., předním...

Hypotéky jsou opět velmi levné. Jak se zorientovat v nabídkách bank?

Úrokové sazby hypoték sice zatím nedorovnaly historická minima z let 2016 a 2017, i tak jsou však velmi příznivé a není vyloučen ani jejich další mírný pokles. Pro každého klienta ale nemusí být nabídka bank dobře čitelná. Různé banky totiž...