Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE

Hypoteční banka

Hypoteční banka vizuál

logo Hypoteční bankaKdo jsme?

Jsme profitabilní, moderní a specializovaná banka se zvučným jménem nabízející optimální spektrum hypotečních produktů určených pro financování bydlení našich klientů. Díky profesionálně poskytovaným službám, flexibilitě, vstřícnému přístupu ke klientům a jedinečné spolupráci s našimi partnery budeme i nadále udávat tón v hypotečním bankovnictví.

Odkud jsme?

Vznikli jsme 10. ledna 1991 a původně jsme působili jako univerzální obchodní banka regionálního charakteru. V září roku 1995 jsme získali oprávnění k vydávání hypotečních zástavních listů a stali jsme se tak první bankou v České republice specializovanou na hypoteční úvěry. V červnu roku 2000 se naším majoritním vlastníkem stala Československá obchodní banka, a.s. (ČSOB), která je i nadále naším jediným akcionářem. Od 1. ledna 2006 došlo ke zkrácení našeho původního názvu „Českomoravská hypoteční banka“ na "Hypoteční banka, a.s." a od 13. srpna 2007 se sídlem naší centrály stala budova ČSOB v Praze Radlicích.

Naše strategie

Razíme tzv. multibrandovou neboli víceznačkovou strategii, ve které jsme v českém hypotečním bankovnictví průkopníkem. Nabízíme hypotéky nejen ve vlastní obchodní síti, ale připravujeme také hypoteční produkty pro mateřskou ČSOB, Poštovní spořitelnu, Českomoravskou stavební spořitelnu a další partnery. Naši obchodní síť tvoří 26 poboček, poradenská místa a široká síť externích hypotečních poradců po celé České republice.

Naše hodnoty

Smysluplnost / Spolupráce / Otevřenost / Ambice / Respekt a uznání / Spolehlivost / Optimismus a radost

Naše výhody

  • Šest let jsme jedničkou mezi bankami - hypotékám opravdu rozumíme! Kvalitu našich hypoték oceňuje také odborná veřejnost.
     
  • Máme nejširší nabídku hypoték na trhu. Nenutíme našim klientům jeden univerzální produkt. Každý přece žije unikátní život a potřebuje svou hypotéku.
     
  • Úrokovou sazbu garantujeme po dobu 30 dnů. Pokud by v této době došlo k zvýšení úrokových sazeb, platí během 30 dnů naše nižší nabídka. Pokud se naopak v této době sazba sníží, samozřejmě se sníží i úroková sazba.
     
  • Hypotéku si u nás lze pojistit. Ztráta zaměstnání nebo nemoc může potkat opravdu každého. Proto si u nás lze sjednat pojištění hypotéky.

Jinými slovy, jsme tu, abychom pomáhali našim klientům bydlet. Ať už budete jednat s pracovníkem Hypotečky v běžné nebo virtuální pobočce, vždy potkáte odborníka na hypotéky. Děláme výhradně hypoteční úvěry, proto dokážeme opravdu dobře poradit. Těší nás a zároveň zavazuje, že si dlouhodobě udržujeme jednu z předních pozic v oblasti hypotečních úvěrů pro občany. Jsme také největším emitentem hypotečních zástavních listů v České republice.