• Hypotéky

    Plánujete si vzít hypotéku? Buďte obezřetní a zjistěte nejdříve vše podstatné. Vyplňte, kam vám máme poslat návod, jak ušetřit na hypotéce.


Gepard Finance – váš průvodce hypoteční džunglí

Desítky let měsíčních splátek, zástava nemovitosti, džungle informací. Hypotéka je velký závazek. Jak se ve všem vyznat a získat nový vysněný domek nebo byt? Pomůžeme vám. Vyberte si, co vás o hypotékách zajímá. Víme o nich vše.  

Jak na hypotéku

Přečtěte si v 8 bodech důležité informace, které o hypotékách možná ještě nevíte.

Zhlédněte VIDEO NÁVODY

Máte raději video než čtení? Z hypoteční TV se dozvíte vše podstatné stručně a srozumitelně.

Sledujte novinky na BLOGU

Buďte v obraze, mějte přehled, informujte se o hypotékách a všem, co s nimi souvisí.

Porovnejte hypotéky všech bank

Vyznejte se v  záplavě nabídek. Hypoteční kalkulačka
vám porovná všechny hypotéky na trhu.

Refinancujte starou hypotéku a ušetřete

Jak by se vám díky levnější hypotéce líbilo vyrazit na pořádnou dovolenou? Získejte desítky tisíc korun navíc. Refinancujte starou hypotéku, využijte dnešních výhodnějších podmínek.

FÉR hypotéka - chtějte férové jednání

Úředník, kterému nerozumíte, hromady papírů, kilometrové obchodní podmínky psané mikropísmem? U nás nic takového. Mluvíme vaším jazykem, jednáme fér. Podívejte se.

Americká investiční hypotéka

Potřebujete okamžitý zdroj peněz na nákup nemovitosti bez dokládání příjmu? Půjčíme vám až 80 % hodnoty nemovitosti. Investujte do nemovitostí.

 

Nejlepší hypotéka na trhu. Zdá se vám to jako klišé? Gepard své tvrzení podloží fakty. Naši hypoteční specialisté pro vás vyberou hypotéku, která přesně odpovídá vašim potřebám a možnostem. Dáme vám vybrat z hypoték všech bank. Díky silné pozici na trhu zařídíme nejnižší úrokovou sazbu a různá speciální zvýhodnění, která klientům banky běžně nedávají. Váš makléř je vždy k dispozici, pečuje o vás, pracuje svižně. Bonbónek na závěr? Naše služby platí banky, vy je máte zdarma. Nic neplatíte.

Klasická hypotéka, americká hypotéka, americká investiční hypotéka, pojištění vás i nemovitosti, refinancování hypotéky - to vše zařídíme. Zjistěte si více.

 

Zajímá vás v souvislosti s hypotékou něco dalšího? Vyplňte formulář. Ozveme se obratem a pomůžeme.

Schůzka s hypotečním makléřem