Hypotéka bez pravidelných splátek? Poznejte Americkou investiční hypotéku

Naskytla se vám jedinečná příležitost k rychlému nákupu nemovitosti za výhodnou cenu, ale nemáte dost vlastních zdrojů na okamžitou úhradu kupní ceny? Nevadí. Přinášíme vám řešení v podobě Americké investiční hypotéky. Dokonce nebudete muset platit ani pravidelné měsíční splátky. Co je to Americká investiční hypotéka, jak funguje a jak se liší od klasické hypotéky?

rozhodnutí

Co je to Americká investiční hypotéka?

Americká investiční hypotéka je stejně jako klasická hypotéka účelový spotřebitelský úvěr, který je určen na nákup nemovitosti. Jak již samotný název napovídá, v tomto případě se jedná o nákup investiční nemovitosti. Úvěr lze čerpat ve výši od 200 000 do 30 000 000 Kč. Také tento typ úvěru je zajištěn zástavním právem k nemovitosti.  

Jak se liší od klasické hypotéky?

Úvěrová smlouva Americké investiční hypotéky je uzavřena se splatností na dobu 2-5 let. Po dobu trvání smlouvy neplatí klient žádné měsíční splátky a úroky jsou připočítávány k jistině. To znamená, že na konci splatnosti úvěru dojde ke splacení jistiny úvěru včetně připočítaných úroků. Jistina včetně úroků se splatí z prodeje této nemovitosti, případně z jiných zdrojů.

Pro koho je Americká investiční hypotéka určena?

Tento druh hypotéky je vhodným řešením pro každého, kdo si chce koupit nemovitost a potřebuje okamžitý zdroj financování. Žadatel o úvěr by měl mít možnost splatit hypotéku na konci splatnosti prodejem nemovitosti nebo z jiných zdrojů. Získat lze až 80 % hodnoty nemovitosti. Výše poskytnutého úvěru závisí na hodnotě nemovitosti k zajištění a její lokalitě.

Jak probíhá splacení?

Ke dni splatnosti úvěru vrátí klient poskytnuté peněžní prostředky včetně úroků z výtěžku prodeje nemovitosti nebo z jiných zdrojů. Prodej, stejně jako stanovení ceny si majitel nemovitosti řeší sám. Prodejní cena musí dosahovat alespoň částky úvěru ke splacení.

Výhody Americké investiční hypotéky

  • Až 30 000 000 Kč na nákup investiční nemovitosti
  • Rychlé vyřízení
  • Bez dokládání příjmů
  • Žádné měsíční splátky
  • Úvěrová smlouva až na 5 let
  • Po celou dobu splácení zůstáváte vlastníkem nemovitosti
  • Úvěr lze kdykoli doplatit předčasně

Chcete se dozvědět více?

Pokud se chcete dozvědět více, obraťte se na naše specialisty. Je to jednoduché. Zdarma si sjednejte schůzku s hypotečním makléřem a práci přenechejte nám. Ušetříte čas i peníze.

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Kratší fixace na vzestupu. Co to znamená pro vaši hypotéku?

V posledních měsících dochází na hypotečním trhu k zajímavému trendu: banky stále častěji preferují kratší fixace úrokových sazeb. Pětileté fixace, dříve běžné, pomalu ustupují a místo nich nastupují tříleté, a dokonce i roční fixace. Pojďme se...

Nová éra hypoték: Konec osobního poradenství, nebo digitální revoluce?

Jsme svědky tiché revoluce ve světě financí a hypoték. V jejím zdánlivém čele stojí Moneta Money Bank, která se rozhodla ukončit spolupráci se zprostředkovateli hypoték a zaměřit se na přímou distribuci a rozvoj online služeb. Tento krok,...

Hypotéka pro mladé: Jak vybrat a financovat své první bydlení?

Pořízení vlastního bydlení je velkým životním milníkem a pro mnohé zároveň jednou z největších životních investic vůbec. Bez ohledu na to, zda financujete koupi nemovitosti z vlastních úspor, či hypotékou, je nutné rozklíčovat spoustu otázek. Možná se...