• Hypotéka Naopak

  Pokud klient zamýšlí použít hypotéku na koupi nemovitosti, mnohdy stojí před problémem, jak získat jistotu, že peníze, které vynaloží prodávajícímu jako zálohu na kupní cenu, nejsou zaplacené zbytečně, že jistě hypotéku získá a bude moc vybranou nemovitost koupit.

Pro koho je Hypotéka naopak určena?

Standardně klient potřebuje velmi rychle reagovat na nabídku na trhu a pokud má o nějakou nemovitost zájem, velmi rychle je nucen skládat zálohu, aby měl vybranou nemovitost rezervovanou.

Díky vysokému počtu koupí, které jsou financovány z nějaké části hypotékou, stojí před klientem jedna neznámá a to „zda hypotéku opravdu v požadované výši získá“.

Pro takové klienty je zde služba HYPOTÉKA NAOPAK.

Co to znamená?

 • Pokud se klient rozhodne, že bude kupovat nějakou nemovitost a s ohledem na hotovost s jakou disponuje bude jistě část kupní ceny hradit hypotékou, nabídneme klientovi, ještě před okamžikem než bude nemovitost vyhledávat, schválení hypotéky v požadované výši a zároveň i schválení maximálního rámce hypotéky.
 • To vše má klient písemně, formou smlouvy mezi ním a bankou, která je ze strany banky závazná.
 • Klientovi tato smlouva umožňuje, aby v následujících až devíti měsících našel svou nemovitost a proces hypotéky tím doplnil o objekt úvěru a objekt zástavy.
 • Tato závazná smlouva dává klientovi pocit klidu, že hypotéka je jeho jistotou a že se nemusí obávat po vyhledání nemovitosti složit prodávajícímu zálohu a následně pomocí hypotéky doplatit kupní cenu a tím tedy slnit podmínky kupní smlouvy.

 

Jak vypadá proces u HYPOTÉKY NAOPAK?

Celý obvyklý proces (- klient při standardní hypotéce bance předkládá podklady nejen ke svým příjmům a výdajům, ale i k nemovitosti, kterou kupuje -) je u HYPOTÉKY NAOPAK rozdělen do dvou fází:

 • klient se rozhodne požádat o hypotéku, aniž by měl vybranou nemovitost, doloží tedy pro HYPOTÉKU NAOPAK pouze podklady ke svým příjmům a výdajům
 • banka posoudí klientovo bonitu a předloží k podpisu smlouvu, na jejímž základě má klient schválený maximální úvěrový rámec
 • klient má devět měsíců na vyhledání nemovitosti
 • klient si vyhledal vhodnou nemovitost a bance tedy doloží podklady k nemovitosti
 • banka po předložení dokladů k nemovitosti umožní klientovi hypotéku vyčerpat

 


 

Související odkazy:

HYPOTÉKA

 


 

Každá 12. hypotéka na trhu v ČR je zprostředkována GEPARD FINANCE.
 

Gepard - Hypotéka NaopakVybereme vám hypotéku na míru vašim potřebám a možnostem. Hypotéku za Vás vyřídíme v rychlém a efektivním procesu. Poradíme v oblasti pojištěníS námi máte jistotu nejvýhodnějšího úvěru a pojištění na trhu.

Již přes 55.000 spokojených klientů, realizovalo svůj hypoteční úvěr přes makléře GEPARD FINANCE. Udělejte první krok k nejlepší hypotéce a vyberte si naše nejbližší hypoteční centrum ve vašem okolí...

 

Nejlepší hypotéka s Gepard Finance