Hypotéka s úsměvem

Rychlost, spolehlivost a nejnižší možná sazba na trhu. To jsou hlavní důvody, proč se klienti rozhodují pro uzavření hypotéky přes GEPARD FINANCE. Největší makléř na tuzemském trhu vám dopřeje vyřízení hypotéky s úsměvem, v pohodě a bez starostí. Jednoduše hypotéka s úsměvem.

Hypotéka s úsměvem

Kvalitní a efektivní servis směrem ke svým klientům posunul společnost GEPARD FINANCE na první místo mezi hypotečními makléři a zpracovateli hypotečních úvěrů. Díky dobrému renomé a postavení na hypotečním trhu dokáže pro klienty dohodnout lepší podmínky, než kdyby jednali na vlastní pěst přímo s bankou.

Naší snahou je provést klienta džunglí finančního poradenství a ochránit jej od davů Univerzálních Finančních Odborníků (zkratka UFO). Podstatou jejich činnosti je zprostředkovat různé finanční produkty za každou cenu, přičemž jejich problematice rozumí jen okrajově. Blízká setkání s těmito UFO nejsou ničím výjimečným, neboť finančním odborníkem či poradcem se může nazývat takřka kdokoliv.

Univerzální věci a multifunkční zařízení ale málokdy plní svůj účel stoprocentně, proto se zaměřujeme především na oblast hypoték a klademe důraz na kvalitní servis. Naše hlavní přidaná hodnota je, že jsme specialisté. Kvalita poradenství a služeb v oblasti financování bydlení je pro nás klíčová.

Naši makléři jsou zkušení odborníci a postarají se o to, aby pro vás bylo vyřízení hypotéky s úsměvem v každé situaci.

Jak na hypotéku s úsměvem

Chystáte se stavět?

Vždy nelze vše financovat z vlastních zdrojů. Hypotéka s úsměvem představuje optimální řešení, ale musíte si zvolit správně. Posoudíme váš záměr nejen z pohledu možného financování, ale také z pohledu splácení a finanční zátěže rodinného rozpočtu.

Kupujete byt či dům?

Rádi vám odpovíme na veškeré dotazy a společně probereme možnosti zajištění hypotéky. Zpracujeme analýzu řešení, posoudíme možnosti vaší bonity a také vhodnost nemovitosti z pohledu zástavy.

Chcete hypotéku bez papírování?

Zajistit si hypotéku vyžaduje čas a velkou dávku trpělivosti. Čeká vás spousta papírování, vyplňování formulářů a běhání po úřadech. Pokud byste se rádi těmto stresovým situacím vyhnuli, svěřte se do péče odborníků a hned bude vyřizování hypotéky s úsměvem. Vše totiž vyřídíme za vás!

Hypotéku již máte, ale chcete nižší úrok?

Naši specialisté vyhodnotí váš současný úvěr, a pokud to je jen trochu možné, vyjednají vám výhodnější splátky, popř. zajistí refinancování u jiné banky. Proč byste měli splácet více, než je bezpodmínečně nutné?

Preferujete dlouhodobý servis a spolupráci?

Po odsouhlasení nabídky hypotéky makléř komplexně vyřídí veškeré papírování a předání podkladů. Po dočerpání úvěru pak přejde do systému následné péče. Čerpáním hypotéky náš servis nekončí.

Každý klient si zaslouží speciální pozornost, kterou mu je GEPARD FINANCE schopen nabídnout. Zapomeňte na UFO a spolupracujte s odborníky a profesionály.

Naše služby jsou zdarma a s úsměvem.

 

Aktuální úrokové sazby hypoték včetně refinancování si můžete porovnat pomocí naší podrobné hypoteční kalkulačky.

 

Co je při vyřizování hypotéky důležité pro Vás? Jenom úsměv nestačí. Podělte se do komentářů níže.

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Odklady splátek nebo nové bydlení?

Všichni jsme se ocitli rychle ve velmi zklidněném prostředí, kde se mění doporučení a předpisy poměrně turbulentně. Díky „zklidnění“ se mnozí z nás ocitli den ze dne s omezenými prostředky a možnostmi jejich získání. Vláda se snaží podpořit nastalé...

Snižování úrokových sazeb nejen na hypotékách

Předpoklad pro rok 2019 očekával růst úrokových sazeb hypoték. Bankovní rada ČNB 28. 3. 2019 na svém jednání ponechala úrokové sazby beze změn na úrovni z 2. 11. 2018. Dnes je duben, blíží se Velikonoce a stále více bank snižuje úrokové sazby...

Krásné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do nového roku 2019

Vážení a milí obchodní partneři, klienti, franšízanti, makléři, přátelé. Nastává poslední část adventu, a s ním také pro mnohé nejočekávanější období v roce, čas vánoční. Rádi bychom vám touto cestou poděkovali za vaši přízeň a spolupráci v tomto...