Hypotéka snů

V březnu 2015 uvedla Hypoteční banka na trh dočasnou akci na podporu svých hypoték pod názvem „Hypotéka snů“.

Hypotéka snů

Hypotéka snů - hypotéka, o které se vám bude v noci zdát :-)

Podmínky této akce nevypadají vůbec špatně. Tedy ne, že bychom kvůli nim v noci nespali – to zase ne – ale rozhodně podmínky akce Hypotéka snů dokazují, že Hypoteční bance nepatří první místo na trhu pouhou náhodou.

V čem spočívají podmínky této akce?

Především ve slevě za objem hypotéky – čím vyšší hypotéka, tím hezčí sny – pardon, chtěl jsem říci „tím vyšší sleva“. Pro hypotéky do 2 mil. Kč banka poskytne dodatečnou slevu na úrokové sazbě ve výši 0,1 %, pro hypotéky od 2 do 3 mil. Kč ve výši 0,2 % a pro vyšší hypotéky dokonce ve výši 0,3 %.

K tomu navíc Hypoteční banka odpustí poplatek za vedení a správu úvěrového účtu.

Jaká úroková sazba?

Naprosto reálně se dá dostat na sazbu 2,29 % p.a. Pokud klient navíc uzavře prostřednictvím Hypoteční banky rizikové pojištění, může se dostat dokonce až na sazbu 2,09 % p.a.

V žádném případě se nejedná o nejlevnější hypotéku na trhu. Hypoteční banka ale nikdy o pozici nejlevnější banky nebojovala. Své klienty přesvědčuje především svou profesionalitou a dobrou produktovou nabídkou.

 

Makléři GEPARD FINANCE vám poradí nejen s Hypotékou snů, ale s hypotékami všech významných bank na českém bankovním trhu.

Gepard s kalkulačkou  

Chcete vědět víc?

Pro další informace k hypotékám a úrokovým sazbám stačí vyplnit hypoteční kalkulačku.

  

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Jak vypočítat RPSN (roční procentní sazba nákladů)

Podle zákona o spotřebitelském úvěru pod pojmem "roční procentní sazba nákladů" (nebo častěji jen "RPSN") rozumíme "celkové náklady spotřebitelského úvěru vyjádřené jako roční procento z celkové výše spotřebitelského úvěru".

Na jednu stranu se...

Mimořádné splátky hypoték ztraceny ve slepé uličce

17. 9. 2020, Profi Poradenství & Finance: Komentář k hypotečnímu trhu

Slepá ulička se vyznačuje tím, že na jejím konci je zeď a dál to prostě nejde. Pokud zeď není vysoká, můžeme ji přelézt a uvidíme, co je za ní. Anebo se vrátíme na křižovatku a...

Úrokové sazby, očekávaný vývoj v roce 2020

Během nedávné doby Česká národní banka přistoupila bezprostředně dvakrát po sobě ke snížení klíčových úrokových sazeb. V té souvislosti se objevují úvahy, že úrokové sazby hypotečních úvěrů by mohly či dokonce měly klesnout.

Objevila se dokonce...