Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE

IMO-STAR 98

Vila Rubín - Spořilov, Praha - r.2007/2008, Praha

Luxusní bydlení ve vilové zástavbě.

Vila Rubín je postavena v původní vilové zástavbě historického Spořilova - Praha 4. Citlivou rekonstrukcí stávající vily jsme pro Vás připravili 7 nadstandartních bytů s krásným výhledem na Prahu v blízkosti Michelského lesa. K bytovým jednotkám náleží vlastní garáž, sklep, terasa, popř. zimní zahrada. Lokalita nabízí klidné bydlení spojené s výbornou dopravní obslužností a občanskou vybaveností.

Vila Rubín Vila Rubín
Vila Rubín  

Horské apartmány Svoboda - r. 2008-2009, Svoboda nad Úpou

Nedaleko centra Svobody nad Úpou vzniká v areálu bývalé mateřské školky 40 apartmánů formou rekonstrukce dvou stávajících objektů a přístavbou dvou objektů nových. Apartmány mají většinou své kryté parkovací místo. Lokalita se nachází v blízkosti zastávky skibusů, které Vás rozvezou buď do skiareálu Černá hora (3 km) a nebo do skiareálu Mladé Buky (2 km). V létě je možné využít golfový areál nebo velké množství cyklotras. Více infomací naleznete na www.apartmany-svoboda.cz.

Horské apartmány Svoboda Horské apartmány Svoboda
Horské apartmány Svoboda  

Hořice - r. 2005-2008, Hořice

V červnu 2005 byla v Hořicích v Podkrkonoší ve Zborovské ulici zahájena "na zelené louce" výstavba 3 bytových domů s 36 byty. Byty v 1. a 2. domě jsou již prodány. Ve třetím domě jsou byty s vlastní garáží. Volné poslední 4 bytové jednotky.

Hořice Hořice
Hořice