Internetová poradna

Prostřednictvím našich webových stránek mohou klienti využít také služeb hypoteční poradny. Jistě se každému z Vás již stalo, že by jste rádi znali odpověď na nějakou situaci, kterou řešíte nebo budete řešit, ale nemáte zrovna tolik času, aby jste mohli navštívit nějakou poradenskou společnost a nebo by jste rádi získali další názor na řešení Vaší situace.

V takovém okamžiku by jste možná přivítali službu "Internetové poradny". Z klidu Vašeho domova si můžete naformulovat Váš dotaz a ten pak zaslat v elektronické podobě na naši poradnu.

Váš dotaz se touto cestou dostane v naší společnosti k produktovému manažerovi, který Vám na každý Váš dotaz zašle správnou podrobnou odpověď.

Nebojte se Vy nebo Vaši klienti této služby využít, je poskytována zdarma a jako veškeré naše služby na prvotřídní úrovni. Za dobu našeho působení se nám prostřednictvím naší poradny podařilo vyřešit klientům situace, které jim mnohdy připadali neřešitelné a se kterými si nedokázali poradit.

Adresa Internetové poradny: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Sdílejte článek