Jak co nejvíce u financování nemovitosti ušetřit

Financování nákupu nemovitosti bývá většinou pro každého z nás jedno z největších a tedy i nejdůležitější investicí v životě. Většina z nás použije na financování z větší či menší části úvěr.

 

Při volbě úvěru se musíme správně rozhodnout jaký typ úvěru je pro nás nejvýhodnější a také zjistit jaké možné slevy a bonusy lze získat. Orientovat se v nabídkách bank a správně zvolit nejvhodnější možnost je pro laika velmi složité.

GEPARD FINANCE v partnerských realitních kancelářích nabízí klientům unikátní systém obsluhy s maximální úsporou času a peněz. Na jednom místě naleznete širokou nabídku nemovitostí realitní kanceláře a zároveň Vám profesionální makléř GEPARD FINANCE bezplatně zajistí nejvýhodnější financování na trhu včetně zajištění bonusů a slev.

GEPARD FINANCE na základě výsledků a odborně zpracovávaných úvěrů má od bank zajištěny nadstandardní podmínky a bonusy ve všech směrech, které klient při individuálním vyřizování hypotečního úvěru samostatně nezíská. Hypoteční makléř Vám je automaticky do kompletní nabídky financování zahrne.

Hypoteční financování je dnes bankami nabízeno se stále velmi výhodnými úrokovými sazbami, které se pohybují, v závislosti na volbě banky a parametrech zvoleného hypotečního úvěru, již od 2,59% p. a. Kromě výhodné úrokové sazby se banky předhánějí v dalších bonusech, které klientovi s hypotečním úvěrem nabízejí.

Jaké jsou tedy dnes možnosti úlev, výhod a nejčastějších bonusů, které lze u bank získat?

Jedním z nabízených bonusů je např. sleva na poplatku za vyřízení hypotečního úvěru. Shodně všechny banky tyto poplatky účtují a pohybují se ve výši 0,6 – 1,0% z výše hypotečního úvěru. Hypoteční makléř Vám může u některých bankovních domů zajistit slevu na tomto poplatku. Akce jsou časově omezené a slevy se pohybují většinou ve výši 50% - 100% poplatku.

Pokud je nutné při Vašem financování zvolit úvěr, kde budete čerpat finanční prostředky dříve než je zapsána zástavní smlouva (tedy čerpá se tzv. na návrh na vklad zástavního práva), je klient u některých bank vystaven dalšímu poplatku. Při výběru financování můžete zvolit i typ úvěru, kde je poskytována sleva na poplatek za čerpání úvěruhypoteční makléř GEPARD FINANCE Vám jej bezplatně zajistí.

U většiny bank je nutné, aby klient měl sjednáno pojištění schopnosti splácet úvěr. Dalším nabízeným bonusem je toto pojištění poskytnout zdarma. Pojištění přebírá za klienta povinnosti splácet hypoteční úvěr v situaci, kdy je klient např. dlouhodobě práce neschopný z důvodu úrazu nebo nemoci, nebo je uznán invalidním a nebo v situaci nejhorší, kdy dojde k úmrtí klienta. Pokud tedy je bankou na klientovi pojištění vyžadováno, nebo se klient sám pojistit chce, je pro něj tato služba zdarma výhodou a hypoteční makléř Vám tento typ úvěru zajistí.

Staňte se i vy spokojeným klientem GEPARD FINANCE.
Nemusíte sami obcházet a porovnávat nabídky jednotlivých bank, získáte nadstandardní podmínky a ušetříte čas a peníze.

 

 

Sdílejte článek