• Jak dlouho vyřízení hypotéky trvá

  Celý proces vyřízení hypotéky, který Vám zajistí naši makléři, pro zjednodušení rozdělíme do tří částí...

Jak dlouho trvá vyřízení hypotéky

 • příprava podkladů
  Pro žádost o hypotéku je potřeba připravit některé nezbytné doklady. Čas potřebný pro přípravu podkladů záleží pouze na Vás a bez komplikací lze všechno připravit během 1 - 2 týdnů.
   
   
 • schvalovací řízení
  Na posouzení předložených podkladů je potřeba, dle závažnosti Vašeho záměru, počítat obvykle s průměrnou dobou dvou týdnů. Po uplynutí této doby je pro Vás připraven nejen výsledek schvalovacího řízení, ale také smluvní dokumenty.
   
   
 • splnění podmínek pro čerpání hypotéky
  Čerpání hypotéky probíhá po splnění podmínek definovaných úvěrovou smlouvou, zejména po podání návrhu na vklad zástavního práva / jeho zapsání na katastr nemovitostí.

 

Celý proces tedy v závislosti na Vaši rychlosti a pochopitelně volbě produktu může trvat 3 - 6 týdnů. Spolupráce s naším hypotečním makléřem a jeho odborná pomoc napomůže ke zkrácení doby potřebné k vyřízení Vašeho záměru.

U složitějších záměrů je nutno počítat i s delší lhůtou.

 

 


 

Související odkazy:

HYPOTÉKA

 


 

Každá 12. hypotéka na trhu v ČR je zprostředkována GEPARD FINANCE.
 

Gepard - Jak dlouho vyřízení hypotéky trváVybereme vám hypotéku na míru vašim potřebám a možnostem. Hypotéku za Vás vyřídíme v rychlém a efektivním procesu. Poradíme v oblasti pojištěníS námi máte jistotu nejvýhodnějšího úvěru a pojištění na trhu.

Již přes 55.000 spokojených klientů, realizovalo svůj hypoteční úvěr přes makléře GEPARD FINANCE. Udělejte první krok k nejlepší hypotéce a vyberte si naše nejbližší hypoteční centrum ve vašem okolí...

 

Nejlepší hypotéka s Gepard Finance