Jak funguje franšíza a na co se musíte připravit

Pro někoho stále ještě záhadné cizí slovo, pro jiného už známá věc. Franšíza. Co to je, jak funguje, co je její podstatou a jak funguje ve spojení s Gepard Finance? Dozvíte se v následujících řádcích.

Jak funguje franšíza a na co se musíte připravit

Co je franšíza a kde se u nás vzala?

Franšízu můžeme jednoduše definovat jako model podnikání, při němž podnikatel získá od konkrétní firmy know-how a licenci k výkonu služeb. Má se za to, že původ franšízy spadá na území Spojených států amerických, kde tento model podnikání zažil svůj boom na přelomu 19. a 20. století. Typickými příklady franšízového podnikání jsou takové značky jako McDonald´s, KFC nebo Coca-Cola a samozřejmě i společnosti z mnoha jiných oborů, než je gastronomie.

Jaká je podstata franšízového podnikání?

Chcete-li podnikat v určitém oboru, ale chybí vám zkušenosti a nejste si sami sebou jisti natolik, abyste své podnikatelské plány začali uskutečňovat, franšíza může být tím pravým pro vás. Díky svěřenému know-how, licenci a podnikání pod zavedenou značkou a ochrannou známkou si ušetříte podnikatelské začátky ve stylu „pokus-omyl“ a jiné eskapády.

Franšíza u Gepard Finance – co obnáší a v čem jsou její výhody

V praxi fungují jednotlivé franšízy jako pobočky, které mají své majitele, a ten má své hypoteční makléře. Makléři Gepard Finance jsou samostatní podnikatelé a spíše než jako vztah nadřízený-podřízený jde mezi majitelem franšízy a makléřem o vztah pracovního partnerství.

Gepard Finance navíc nabízí model pro zájemce o franšízu, který je zcela ojedinělý v tomto odvětví. Kromě toho, že u společnosti mohou franšízanti využívat plné podpory a efektivní organizace (intranetový portál, vzdělávací akademie, sofistikovaný informační systém, metodická podpora, marketing), dočkají se nakonec také příjemné provizní části odměny. Gepard Finance od svých franšízantů nevyžaduje prakticky žádné měsíční poplatky, naopak jim nabízí nadstandardní provize za zrealizované obchody.

Co potenciální franšízanty také láká, je synergická spolupráce Gepard Finance s realitními sítěmi a kancelářemi, jako je například RE/MAX. Nové obchodní příležitosti stále přicházejí a podmínky pro ně bývají výborné.

Výhod franšízingu u Gepard Finance je mnohem víc. Pokud se chcete franšízanty stát, musíte se připravit pouze na fakt, že pěkná finanční odměna čeká ty, kteří chtějí pracovat, učit se nové věci, zlepšovat se a být dobří. A to je jistě férová nabídka.

Jak začít?

Nejsme největší poradenská firma, nemáme nejvíc makléřů ani nejmodernější technologie na světě. Přesto patříme mezi leadry trhu. Excelentní komunikace a podpora je to, co nás odlišuje.

Podívejte se na stránku GEPARD SPOLUPRÁCE a dozvíte se více.

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...