Jak na jednoduchý online výpočet hypotéky? Máme pro vás přesný návod + několik praktických tipů navíc

Nedají vám spát aktuální úrokové sazby hypoték? Již delší dobu toužíte po splnění velkého snu o vlastním rodinném bydlení? Pokud jste na tyto otázky odpověděli kladně, pak vás určitě zajímá, která banka vám může nabídnout optimální podmínky a nejvýhodnější řešení vaší aktuální situace. 

Jak na jednoduchý online výpočet hypotéky? Máme pro vás přesný návod + několik praktických tipů navíc

 

Jelikož je nabídka hypotečních úvěrů bank a společností poměrně pestrá a neustále aktualizovaná, zorientovat se v ní není ani trochu jednoduché. Řadu z vás tedy bude zajisté zajímat, jaká kritéria hrají při výběru vhodného hypotečního úvěru prim a jak na jednoduchý výpočet hypotéky s maximální vypovídací hodnotou.

Online výpočet hypotéky vs. tužka a papír

Výpočet hypotéky můžete realizovat prostřednictvím klasické metody typu „tužka a papír“, nebo vsadit na moderní způsob, který představují hypoteční kalkulačky. V případě první metody se připravte na poměrně zdlouhavý a komplikovaný proces, během jehož realizace můžete nasekat spoustu zbytečných chyb. Online metoda je přeci jen kalkulačkaméně náročná a pravděpodobnost výskytu chyb je v tomto případě prakticky nulová. O dalších výhodách této metody se dočtete například zde.

Náš tip: Výpočet nejvýhodnější hypotéky vám nezabere více, než pár minut. Přesvědčte se sami a vyzkoušejte kalkulačku od Gepard Finance!

Jak na to? Postup je jednoduchý!

Jednou z nejpřehlednějších a nejpropracovanějších hypotečních kalkulaček naleznete na stránkách společnosti Gepard Finance – největšího specialisty na poli hypotečního úvěrování. Prvním krokem je vyplnění účelu hypotéky (koupě, výstavba, rekonstrukce, refinancování, neúčelová hypotéka) a zvolení jejího objemu. Dále je nutno vyplnit dobu, po níž budete hypotéku splácet, ale i délku fixace. Dalším krokem je vyplnění kolonky „kupní cena nemovitosti“, kterou vyplňujete dle kupní smlouvy nebo dle znaleckého odhadu banky.

Náš tip: Přečtěte si, jak perfektně Gepard Finance kalkulačka funguje.

Snížit splátky je opravdu jednoduché

Můžete si také snížit splátky hypotéky vyšším zajištěním. Ještě před tím, než vyplněný formulář odešlete, zatrhněte některou z možností (aktivní účet, úvěrové pojištění, pojištění nemovitostí) nacházejících se v pravé části hypoteční kalkulačky. To ovšem v případě, že některá z možností odpovídá vaší aktuální kalkulačkasituaci.  

Geparde, porovnej hypotéky!

Kliknutím na tento odkaz se dostanete do sekce, v níž se před vámi objeví přehledná nabídka všech společností, které se na hypoteční úvěry v našich končinách specializují. Jednotlivé hypoteční úvěry jsou řazeny vzestupně dle úrokové sazby, přičemž ta nejnižší úroková sazba začíná na neuvěřitelných 1,49 %!  Máte-li o hypotéku zájem, klikněte na odkaz „Získat přesný výpočet“ v pravém sloupci přehledu.

Zvyšte své šance na získání hypotéky

Po rozkliknutí tohoto odkazu se před vámi rozevře formulář, jehož vyplnění vám nezabere více, než pár minut. Jeho výstupem bude schůzka s hypotečním specialistou ze společnosti Gepard Finance, který zhodnotí vaši aktuální situaci a doporučí vám optimální řešení ušité na míru vašim požadavkům a potřebám. Kromě toho pro vás vyjedná také tu nejlepší sazbu hypotéky, ale i další výhody, na něž byste sami při vyjednávání v bankách nemuseli dosáhnout..

 

Najděte si nejlepší sazbu hypotéky ještě dnes!

Hypoteční kalkulačka vám dá relevantní
 odpovědi na všechny vaše otázky.

  

  

 

Sdílejte článek