Jak nám specialisté z Gepard Finance splnili náš velký sen

Už od mala jsem tíhl ke stavařině, projektování a architektuře. Mé sny se odrazily ve výběru střední a následně také vysoké školy. Po dosažení magisterského titulu v oboru Provádění staveb jsem měl o svém budoucím životě jasno...

Jak nám specialisté z Gepard Finance splnili náš velký sen

Najdu si dobrou práci, krásnou (nebo alespoň hodnou) ženu a hlavně si sám navrhnu a svépomocí také postavím velký rodinný dům, ve kterém vychovám prvního syna, druhého syna a třeba ještě malou princeznu. Ovšem člověk míní, život mění…

Naděje na splnění velkého snu jsou v nedohlednu

No, upřímně řečeno, nedopadl jsem úplně špatně. Svou práci miluji a svou krásnou (i hodnou) ženu taktéž. Jen s tím domkem to bylo pořád tak nějak „na štíru“. Nápady jsem měl, projekt bych taky nějakým způsobem dal dohromady, jen ty finance pořád scházely. Nutno podotknout, že s ženou nejsme žádní zapřisáhlí skrblíci, ale ani marnotratní rozhazovači. Jednoduše jsme jen nebyli schopni složit dostatečný objem finančních prostředků pro realizování svých snů jen tak z ruky. Dostali jsme se proto do – na první pohled - bezvýchodné situace.

Spása jménem Gepard Finance

Na stránku gpf.cz se vlastně zcela náhodou dostala moje žena. Po prvotních obavách jsme zkusili vyplnit vstupní údaje speciálního formuláře uvedeného na stránkách, které byly nezbytné pro srovnání jednotlivých nabídek bank. Nemyslete si, že bychom už řadu tuzemských bank neobešli, všude nám však tvrdili stále to samé – vaše šance na získání hypotéky u naší společnosti jsou značně nepravděpodobné. Jaké překvapení, když srovnávač Gepard Finance zobrazil u jedné z nabídek „zelený semafor“, který symbolizoval vysoké naděje na získání hypotéky.

Začalo se blýskat na lepší časy

Nedlouho po vyplnění kontaktních údajů se nám ozvala zástupkyně společnosti a hned následující den jsme se domluvili na osobní schůzce. Velmi mile nás překvapilo samotné vystupování hypoteční makléřky. Z bank jsme byli zvyklí na povýšené chování a styl jednání, který nám rozhodně nebyl příjemný. Specialistka z Gepard Finance naopak působila velmi vlídně, profesionálně, přátelsky a její chování nebylo vůbec podbízivé nebo nějakým způsobem manipulativní.

Tak ji máme!

Po zhodnocení našich finančních možností nám byla poskytnuta hypotéka, jejíž sazba byla oproti ostatním nabídkám bankovních poskytovatelů zcela nesrovnatelná. Nejen, že jsme získali výhodné možnosti financování, také za námi stojí silná společnost v čele se zkušenými poradci a finančními odborníky, kteří byli vždy ochotní zodpovědět nám jakékoli dotazy týkající se celého hypotečního procesu.

Pustili jsme se do realizace našich snů

Po připsání hypotečního úvěru na účet jsme otevřeli lahev sektu a pokřtili základní kámen, který jsem na náš pozemek položil již před pěti lety v naději, že se možná někdy v budoucnu rozroste na krásný rodinný dům. Splnění našeho snu bylo na dosah. Po nezbytných administrativních záležitostech jsem se do toho s vervou pustil. V současné době čekáme na vydání kolaudačního rozhodnutí a plánujeme datum kolaudační párty. Na tu kromě známých, rodiny a přátel plánujeme pozvat také makléřku Gepard Finance, která s námi celou dobu komunikovala na přátelské úrovni a starala se o celý proces, jež splnění našeho snu předcházel. Jí a celému týmu společnosti patří náš velký dík!

  


  

Další dopisy klientů najdete v sekci GEPARD FINANCE zkušenosti

 

Sdílejte článek