Jak nejrychleji vyřídit žádost o hypotéku? Praktické rady pro vás!

Ani po novém roce u rekordně nízkých sazeb hypoték nenastal žádný zásadní zlom. I přesto, že mnoho finančních analytiků mírný nárůst těchto sazeb prorokovalo v souvislosti s počátkem roku 2015, úrokové sazby se směrem nahoru nepohnuly.

Jak nejrychleji vyřídit žádost o hypotéku? Praktické rady pro vás!

Právě proto by měli i ti největší skeptici zvážit, zda se nevyplatí zariskovat a vyřídit si hypotéku na rodinný domek, o kterém již dlouhá léta tajně sní.

Neopodstatněné obavy nechte stranou

Řadu z nás ovšem sužují obavy týkající se právě vyřízení žádosti o hypotéku. Jak dlouho bude celý proces trvat? Kolik dokumentů bude nutno doložit? A nenastanou při sjednávání hypotečního úvěru nějaké nečekané komplikace? To jsou zřejmě nejčastější otázky, jež se honí hlavou všem potenciálním žadatelům o hypoteční úvěr. Na následujících řádcích se vás pokusíme alespoň částečně uklidnit a prozradíme vám několik praktických rad i tipů, díky kterým zvládnete vyřídit žádost o hypotéku v rekordním čase.

Osobní návštěva banky vs. online hypoteční poradce

Při sjednávání žádosti o hypoteční úvěr máte v zásadě dvě možnosti. Buďto nashromáždíte potřebné informace o jednotlivých subjektech, jenž hypoteční financování poskytují, a vybranou bankovní instituci osobně navštívíte, nebo vsadíte na mnohem komfortnější způsob, kterým je vyřízení žádosti přes zprostředkovatele, nejlépe hypotečního makléře. U něho máte totiž záruku, že se úzce specializuje na danou oblast financování bydlení, a nebude s vámi řešit jiné produkty, všechna pojištění, investice a finanční plánování.

Úzkou specializaci na hypoteční služby nabízí například společnost Gepard Finance, jež pro vás dokáže vyjednat ty nejvýhodnější podmínky u všech tuzemských bank. Úrokové sazby navíc začínají na neuvěřitelných 1,69 %!

Gepard Finance poskytuje servis zejména lidem, kteří očekávají nejen minimální úrokovou sazbu, ale i kvalitní službu, očekávají, že nebudou muset v úředních hodinách obcházet banky a úřady a zejména očekávají, že jejich hypotéka bude odpovídat jejich záměru – že jim bude ušita na míru. Proto je know-how společnosti založeno na maximální odbornosti specialistů na hypotéky, kterým se úspěšně věnují již přes 10 let.

Dobu vyřízení žádosti o hypotéku máte ve svých rukou

Zde je nutno zmínit, že dobu vyřízení žádosti o hypotéku můžete výrazně zkrátit či prodloužit svým vlastním přičiněním. Subjekt, který v souvislosti s hypotečním financováním oslovíte, po vás totiž bude požadovat nejrůznější druhy dokumentů. Rychlost, s jakou potřebné dokumenty doručíte i způsob, jakým budete s danou institucí komunikovat, pak máte výlučně ve svých rukou.

Ovšem dnes již existují subjekty - a Gepard Finance není výjimkou, které řadu dokumentů nashromáždí i bez vašeho přičinění, čímž ukrojí z výsledné doby nutné pro vyřízení žádosti o hypotéku značný kus. Vy se tak nemusíte zbytečně zdržovat ani stresovat obíháním jednotlivých úřadů a nesmyslnou byrokracií, jež je pro naše končiny typická.

Hypoteční makléři znají detailně metodiky jednotlivých bank a jejich požadavky na potřebnou dokumentaci. Do banky pak přicházejí s kompletní složkou klienta připravenou pro schválení hypotéky.

Nejrychleji hypotéku vyřídíte u Gepard Finance

Jak z výše uvedeného vyplývá, výhody a služby, jenž vám může nabídnout společnost Gepard Finance, mohou proces schválení žádosti o hypoteční úvěr značně zkrátit. Využijte rekordně nízkých úrokových sazeb, spolehlivého pro-klientského přístupu i pomoci ze strany tohoto hypotečního giganta. Máte-li jakékoli dotazy nebo chcete-li se dozvědět více o výhodných úrokových sazbách, pak kontaktujte hypoteční makléře nebo využijte hypoteční kalkulačky, se kterou okamžitě zjistíte, jaké jsou vaše šance na schválení hypotečního úvěru.

 

Sdílejte článek