Jak se stát profesionálním hypotečním makléřem? Pomůžeme vám!

Bydlení je základní lidskou potřebou. O vlastní nemovitosti sní čím dál více lidí – zdaleka ne každý ale ví, jak se k vysněnému bytu či domů dostat. Profesionální makléř nabízí pomocnou ruku těm, kteří si na trh realitních nemovitostí sami netroufnou. Pocit dobře vykonané práce, viditelné výsledky, spokojení klienti a skvělý plat – to čeká na každého, kdo se na dráhu makléře vydá.

Toužíte po kariéře hypotečního makléře? Začněte u Geparda!

Hypoteční makléře si většina z nás představuje jako někoho, kdo klientovi pomůže vybrat nejvýhodnější hypotéku a po podpisu smlouvy (a shrábnutí tučné odměny) se vypaří jako pára nad hrncem. Povolání hypotečního brokera je ale mnohem pestřejší.

Je v pravidelném kontaktu se všemi bankami, které mají hypoteční úvěry v portfoliu – díky tomu má o aktuální nabídce hypoték perfektní přehled. Vypočítává bonitu svých klientů, zprostředkovává jim nejvýhodnější hypotéku a dohlíží na zpracování veškerých podkladů.

Během celého procesu je hypoteční makléř svým klientům nablízku, odpovídá na všechny otázky a zajišťuje, aby k převodu čerpaných financí na účet žadatele skutečně došlo.

Co musí profesionální makléř umět?

Práce hypotečního makléře je postavena na jednání s lidmi a schopnosti vyjednat výhodné podmínky. Ať už jde o klienty nebo zaměstnance bank, bez profesionální komunikace se broker neobejde. Dobrý makléř musí mít samozřejmě přehled o hypotečním a realitním trhu. Předpokládá se alespoň středoškolské vzdělání s maturitou – vyšší ale rozhodně není na škodu.

Nezbytností je počítačová gramotnost. Zaměstnání hypotečního makléře se skládá i z ošetření smluv a právních dokumentů – ty se pro každého klienta připravují individuálně.

Proč se stát makléřem u Gepard Finance?

Náročnou práci realitního makléře vyvažuje nadstandardní plat a množství benefitů. Franšízanti Gepard Finance těží ze zázemí renomované brokerské společnosti, poskytující certifikaci všech bank v České republice a jejich hypoteční portfolio. Propracovaný systém odměn doplňujeme intenzivním vzděláváním v Hypoteční akademii, každého zájemce o spolupráci vyškolíme.

Co za naši práci hovoří?

  • více než 65 tisíc spokojených klientů,
  • roční produkce hypoték v objemu 10 miliard korun,
  • dlouhodobá spolupráce s 340 makléři, kterým franšíza změnila život,
  • certifikát kvality FÉR HYPOTÉKA.

Co svým brokerům nabízíme?

  • podnikání pod ochrannými křídly zavedené hypoteční společnosti,
  • kompletní nabídku všech bankovních institucí,
  • osobní propagaci a marketing,
  • partnerství s realitními kancelářemi a developery,
  • férové jednání,
  • řešení problémů s novou legislativou.

S franšízou od Gepard Finance na vás čeká podnikání pod ochrannými křídly zavedené společnosti. S franšízanty jednáme na rovinu, propůjčujeme naše know-how, dáváme k dispozici technické zázemí a databázi realitního trhu.

Konečně užitečná aplikace cool smile cool

Chcete se rychle naučit otázky ČNB?

Nedávno jsme pro naše makléře vytvořili něco velmi, ale velmi užitečného. Je to rychlá a efektivní příprava na povinné zkoušky odborné způsobilosti, kterými budou muset projít všichni poradci dle nařízení ČNB. Aplikaci si zdarma můžete stáhnout i Vy. Budete postupovat rychleji. Na stránce GEPARD SPOLUPRÁCE se dočtete také o dalších benefitech, které Vás určitě překvapí!

Aplikaci si ZDARMA stáhněte zde.
 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Koupě nemovitosti od developera aneb Na co si dát pozor, doporučí Jiří Němec

Při koupi nemovitosti máte standardně na výběr ze dvou možností. Buď koupíte již stojící nemovitost, nebo se rozhodnete pro novostavbu. Každá z těchto možností má své výhody i nevýhody. V následujícím vyprávění, které popisuje zkušenost našeho...

Rozhovor s hypoteční makléřkou Štěpánkou Malinovou: Vyplatí se budovat dlouhodobé vztahy

Každé povolání lze vykonávat různými způsoby. Ne jinak je to i v případě hypotečních specialistů. Pro někoho je tato práce pouhým prostředkem, jak si zajistit finance na živobytí, pro jiného je práce hypotečního makléře doslova posláním. Naše...

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...