Jak úspěšně podnikat v hypotékách? S franšízou GEPARD FINANCE

Orientujete se ve světě financí, hypoték či realit? Chcete se živit tím, co vás baví? Je pro vás důležité, aby to, co děláte, dávalo smysl? Chcete si vydělat tolik, kolik si zasloužíte? Proč hledat díry na trhu a lámat si hlavu s tím, v čem prorazit, když můžete začít podnikat pod záštitou ověřené a funkční značky.

Na snímku Petra Nesbadbová, majitelka franšízy GEPARD Olomouc Wellnerova.
Vyhlášena jako nejoblíbenější makléř roku 2019 dle hodnocení klientů.

Jak úspěšně podnikat v hypotékách? S franšízou GEPARD FINANCE

Principy fungování win-win strategie pro obě strany

„Gepard Finance mi dodává zázemí, metodickou podporu a díky postavení silného hráče na trhu mi umožňuje vyjednat skvělé podmínky pro klienty,“ popisuje svoji zkušenost Petra Nesvadbová, hypoteční makléřka a majitelka franšízy v Olomouci.

Změnilo se něco od doby, kdy jste začala spolupracovat s Gepard Finance?

"Ano, ta spolupráce mi naprosto změnila život. Změnila jsem dosavadní způsob práce, získala jsem vytouženou nezávislost a samostatnost, jsem zodpovědná jen sama za sebe. Stále mám chuť někomu pomáhat. To se mi daří a také jsem za to finančně ohodnocena," odpovídá Petra Nesvadbová.

Podnikání na základě franšízové licence

Franšízing je systém založený na poskytnutí licence na provozování vlastní pobočky z konkrétní franšizingové sítě. GEPARD FINANCE vám umožní použít obchodní značku a poskytne kvalitní zázemí a dlouhodobou podporu.

Naši franšízanti mají po ruce celé portfolio hypotečních bank a stavebních spořitelen, pracují makléřským způsobem, tzn. do banky předávají kompletní složku klienta a starají se o bezproblémové čerpání hypotéky a veškerou administrativu s tím spojenou.

Čtěte také: Konkurenční výhoda pro poradce: Gepard Finance mají exkluzivní spolupráci s ČMSS

Pro koho je franšíza GEPARD FINANCE vhodná?

Pokud zvažujete kariéru franšízanta v oboru hypoték, mělo by být samozřejmostí, že se ve světě financí či realit orientujete nebo jste v takovém oboru již pracovali. Svému byznysu se budete věnovat na denní bázi, proto je důležité, aby vás tento obor bavil a naplňoval vás.

Franšízové partnerství GEPARD FINANCE je výhodné pro majitelé realitních či hypotečních společností, stejně jako pro samostatné poradce, kteří již na trhu působí delší dobu. Získáte příležitost vydělávat více, navíc za vámi bude stát silná značka, která vám zvýší důvěryhodnost a otevře cestu k novým příležitostem a klientům.

V čem je základní odlišnost?

Především v lidech. Nejsme MLM ani broker pool. Jsme přátelská firma ke všem slušným poradcům. Pomáháme řešit vaše problematické obchodní případy. Neděláme pouze hypotéky, máme také moderní systém na pojištění a investice. Pro své klienty děláme maximum a přistupujeme k nim lidsky, osobně a individuálně. Celá společnost je rychlá, pružná, má výborný postřeh a svižně reaguje na změny hypotečního trhu. Tomu všemu odpovídá i název GEPARD.

Partnerství s GEPARD FINANCE vám přinese řadu výhod

Jako franšízant získáte možnost spolupracovat s významnými bankami na českém trhu za skvělých provizních podmínek, kompletní sadu hypotečních produktů s výhodnými podmínkami pro klienty, vyšší komfort při vyřizování poptávek a mnoho dalšího:

  • unikátní srovnávač hypoték všech bank, který jinde nenajdete

  • metodickou podporu - návody, postupy, manuály

  • vzdělávací systém a školení online

  • pomoc s řešením složitých obchodních případů
  • kvalitní databázový systém péče o klienta

  • silného partnera v oblasti pojištění - společnost RENOMIA

  • vysoké provize za realizované obchody

Na stránce SPOLUPRÁCE se dočtete o dalších benefitech, se kterými budete určitě spokojeni.

Nebojte se udělat první krok

V Gepard Finance hledáme svědomité partnery a hypoteční makléře, kteří mají podnikatelského ducha, odhodlání a ztotožňují se s naším etickým kodexem. Máte možnost seznámit se předem se všemi podmínkami spolupráce. Je to vaše šance, jak předběhnout konkurenci, naučit se nové věci a zjednodušit si podnikání v hypotékách a finančním poradenství.

Máme několik forem spolupráce.

Zjistěte, co je pro práci makléře třeba splnit, a ještě dnes udělejte první krok ke své nové kariéře.

O společnosti Gepard Finance

GEPARD FINANCE jsou specializovanou makléřskou firmou, která působí na trhu 17 let. Jejím hlavním oborem činnosti je poradenství v oblasti hypotečních úvěrů a kompletní zpracování úvěrových a pojišťovacích produktů. Profesionální makléři svým klientům zdarma zajišťují hypotéky, úvěry ze stavebního spoření, pojištění.

Společnost GEPARD FINANCE se v roce 2011 stala největší hypotečně-makléřskou firmou v ČR. Je zakládajícím členem Asociace hypotečních makléřů, držitelem značky kvality "FÉR hypotéka" a prestižního ocenění Superbrands 2017/18/19. 

 

 

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...