• Jak získat nejvýhodnější hypotéku?

    Hypotéka. Nová střecha nad hlavou, ale i dlouhodobý závazek.
    Faktorů je mnoho, banky často mění nabídky.
    Jak vybrat tu nejlepší?

 

Tlačítko POROVNAT HYPOTÉKY

 
Porovnejte si všechny hypotéky s Gepardem.
Bez závazku a zdarma.

Lidé před vámi díky porovnání a pečlivému výběru nejvýhodnější hypotéky ušetřili na úrokové sazbě v průměru 0,5 %. U 3milionového úvěru to během 25 let dělá až 250 000 korun. Pořiďte si za ně auto, chatu, cestu kolem světa nebo chytře investujte jinam.
Slušný balík, co říkáte? Čtěte dál a ušetřete také.
 

Srovnání dvou hypoték

OK  

Stačí pár údajů
Vyplňte a odešlete jen pár údajů ve formuláři níže.

  šipka
OK  

Makléř od vás
Během 24 hodin se vám ozve makléř Geparda přímo v místě vašeho bydliště.

  šipka
OK  

Sejdete se
Domluvíte si schůzku, setkáte se. Makléř zjistí vaši představu, na místě vše vysvětlí.

  šipka
OK  

Vyberte nejvýhodnější hypotéku
Makléř Geparda podle vašich možností a potřeb představí nabídky hypoték všech bank na trhu. Spolu v klidu vyberete tu nejvýhodnější.

  šipka
OK  

Gepard se postará o zbytek
Našli jste nejvýhodnější hypotéku? Nový dům nebo byt je už blízko. Makléř se postará o zbytek papírování. Šetří vám čas a starosti. Má vše v malíčku, dělá to denně.

  šipka
OK  

Kolik služby Geparda stojí? NIC!
Gepard pro vás běhá zdarma. Opravdu.

  
  
Tlačítko POROVNAT HYPOTÉKY
  

 
5× proč s Gepardem
 

Zaprvé  

Ušetříte čas i starosti

Máme 36.118 spokojených klientů. Hypotéky vyřizujeme denně. Jsme v tom mistři. Víme, co, kde a jak zařídit. Postaráme se za vás, šetřte si drahocenný čas.

Zadruhé  

Nejlepší podmínky – jsme pro banky významný partner

Máme smlouvy se všemi bankami. Sjednáváme s nimi velké objemy hypoték. Díky tomu získáte nejvýhodnější podmínky hypotéky.

Zatřetí  

Jsme rychlí jako Gepard

Pracujeme svižně. Proto se jmenujeme Gepard. Víme, že chcete bydlet v novém co nejdříve. Umíme popohnat někdy liknavé bankovní úředníky.

Začtvrté  

Stále s vámi

Přes 80 poboček v ČR a mnoho makléřů Geparda, kteří vám poradí. Jsme s vámi po celou dobu čerpání úvěru. Kdykoliv se ptejte, pište, volejte.

Zapáté  

ZCELA ZDARMA

Pracujeme pro vás zdarma. Nemáme žádné skryté poplatky Usmívající se

  
Tlačítko POROVNAT HYPOTÉKY
    
 

Naši klienti už bydlí v novém. Přečtěte si jejich zkušenost.
 

Dobrý den,

ráda bych se podělila se zkušeností s Gepard Finance, konkrétně s makléřem Ing. Pavlem Aronem. Na pana Arona se obracím opakovaně od doby, kdy jsem v roce 2008 potřebovala poprvé poradit s hypotékou. Důvodem je má naprostá spokojenost se službami, které Gepard Finance a Ing. Aron poskytují, a to jak s jejich kvalifikovaným obsahem i s přátelskou a vstřícnou formou.

Od té doby také Gepard doporučuji svým přátelům v případě, že potřebují finanční poradenství. Sama jsem nyní potřebovala pomoci s refinancováním hypotéky a jsem si zcela jistá, že bez Ing. Arona bych nedostala od banky zdaleka tak příznivé podmínky.

Za tuto pomoc jsem velmi vděčná.

Děkuji, Hana Štěpánková

 

Dobrý den,

ráda bych touto cestou vyjádřila obrovské díky za služby Petry Štroblové, která sjednávala mou hypotéku. Velmi profesionální přístup s lidským nadhledem. Ač mé nervy pracovaly, Petra Štroblová mě svým přístupem vždy uklidnila a ujistila, že vše proběhne tak, jak má. A opravdu se tak stalo. Petra by zasloužila obrovskou pochvalu před "nastoupenou" kanceláří :-) Petra Štroblová = jistota a zázraky na počkání... Petro, ještě jednou obrovské DÍKY!!!

Pěkný den.

Lucie Sedláčková

 

Dobrý den,

dovoluji si touto cestou poděkovat hypoteční makléřce paní Ivetě Turečkové za dokonalou spolupráci při financování našeho "vytouženého" rodinného domu. Provedla nás celým procesem od samého počátku až do úspěšného konce velmi zkušeně a ochotně, přispěla svými zkušenostmi i dobrými radami.

Protože koupě domu byl pro naši rodinu zcela nový a do té doby neznámý a samozřejmě velmi důležitý krok v životě, měli jsme z počátku obavy, zda to zvládneme. Díky paní Turečkové se vše podařilo bez nejmenších problémů. Nemohu opomenout fakt, že nám ochotně odpovídala na naše neodbytné telefonáty i ve svém volném čase a dokonce i o víkendu.

Ještě jednou moc děkuji za celou naši rodinu a pokud budeme my, nebo někdo z našich známých potřebovat v této oblasti pomoci, určitě se opět s důvěrou obrátíme na paní Ivetu Turečkovou.

S díky

Irena Benešová

 
  

Získejte nejvýhodnější hypotéku na trhu

Vyplňte jen pár údajů a hned získáte porovnání všech hypoték zdarma

  

Schůzka s hypotečním makléřem