• Jak získat nejvýhodnější hypotéku?

    Hypotéka. Nová střecha nad hlavou, ale i dlouhodobý závazek.
    Faktorů je mnoho, banky často mění nabídky.
    Jak vybrat tu nejlepší?

Nejlepší hypotéka?

S nabídkami hypotečních úvěrů se na trhu v posledních letech roztrhl pytel. A všechny mají jedno společné – říkají vám, že pokud si zvolíte právě tuto nabídku, nemůžete šlápnout vedle. Ovšem kromě ručení nemovitostí, které vás čeká u každé hypotéky, jsou už další parametry a vlastnosti u jednotlivých nabídek odlišné.

Takže jak získat tu nejlepší hypotéku?

Hypotéka je závazek na řadu let, mnohdy i několik desítek let, proto je rozhodnutí, jaký hypoteční úvěr zvolit, opravdu zásadní. A i když si řadu věcí dovede šikovný člověk obstarat sám, v tomto případě je vždy lepší obrátit se na odborníky. Odborníci z GEPARD FINANCE Vám pomohou. Bez závazku a zdarma.

Zdá se vám nabídka hypotéky, kterou máte na stole, férová? Máte dojem, že byste mohli platit méně? Že úroková sazba je až příliš vysoká? Proč musíte platit za odhad nemovitosti, když jej jinde nabízejí k hypotéce zdarma? Opravdu musím mít u banky, kde splácím hypotéku, vedený i běžný účet?

Je naprosto v pořádku, pokud se vám hlavou honí podobné otázky. Chystáte se splácet půjčku několik dalších desítek let. V takovém případě žádná otázka není zbytečná nebo nepatřičná. Odpovědi získáte pouze jediným možným způsobem – porovnáním co nejvíce možných nabídek.

 

 

POROVNAT HYPOTÉKY

 

Jak na to?

Porovnání jednotlivých nabídek je díky HYPOTEČNÍ KALKULAČCE snadné. Zvládnete to také 😉

 

Zadejte parametry vaší hypotéky do HYPOTEČNÍ KALKULAČKY a klikněte na tlačítko porovnat hypotéky:

 

Zkontrolujte parametry půjčky a vyberte si z jednotlivých nabídek. Následně klikněte na tlačítko pokračovat:

 

Zadejte vaše kontaktní údaje a klikněte na tlačítko ZÍSKAT NEJVÝHODNĚJŠÍ HYPOTÉKU:

 

A pak už jen vyčkejte na zavolání od našeho hypotečního specialisty. 

V krátké době vás bude kontaktovat hypoteční specialista GEPARD FINANCE a projde s vámi vaše možnosti. Vysvětlí vám veškeré podrobnosti, zodpoví vaše dotazy a poskytne veškeré relevantní informace k tomu, abyste si mohli vybrat tu nejlepší hypotéku. Tohle ještě necháme na vás, o zbytek se postaráme my. Vyřídíme veškeré papírování a dojednáme vše potřebné.

Vše zdarma, rychle a bez zbytečného otálení.

 

Stále váháte? Spousta našich klientů již bydlí v novém. Přečte si jejich zkušenosti. Pár jsme Vám jich namátkou vybrali. A na zbytek se můžete podívat v přehledu našich specialistů.

 

Michal Široký - 5. října 2022

V září 2022 jsem měl možnost využít služeb "geparda pana Jiřího Němce". Když jsem se bavil s přáteli, jak jim v poslední době trvalo vyřízení hypotéky, odpovědi byly podobné. Dva měsíce, 8 týdnů, 10 týdnů. Jaké bylo moje překvapení, když od předání všech požadovaných podkladů (což mi zabralo necelý týden), byla hypotéka zpracována a schválená do 2 pracovních dnů! Přestože bylo potřeba doladit Kupní smlouvu, Hypotéční smlouvu, a zajistit Bankovní svěřenecký účet, celá anabáze od předání mých podkladů do načerpání na bankovní svěřenecký účet trvala 2 týdny. WOW, to jsem nečekal. Pan Němec byl celou dobu maximálně vstřícný, operativní, akční a maximálně ochotný. Takto si představuji skvělého hypotéčního poradce! Kdysi jsme pracoval 15 let v bankovnictví, ale s úžasem jsem zjistil, že špičkového "bankéře" jsem našel až v Gepardu a nikoliv v bance. Moc děkuji za vše, spolupráce byla skvělá, mohu jen doporučit. Načerpání hypotéky za 3 týdny z 0? Neuvěřitelné, ale s panem Němcem to jde.

Lubor Boudný - 29. září 2022

Letos jsem refinancoval svoji hypotéku s panem Ing. Danielem Kyjonkou, MSc. a byl jsem naprosto spokojen. Velice profesionální přístup a poctivost, velmi flexibilní a příjemný člověk, rychlá a srozumitelná komunikace. Myslí na vše i za vás. Nenapadá mě nic, co bych mohl vytknout. Jednoznačně doporučuji.

Denisa Fajčíková - 18. srpna 2022

Naša pani finančná špecialistka pani Plhalova je úžasný človek na pravom mieste,ktory svoju prácu miluje a vkladá do nej maximum aby svojim klientom pomohla. Vo všetkom nám veľmi ochotne poradila a pomáhala a to aj nad rámec jej pracovných povinností. Za to jej patrí veľká vďaka a vám prajem aby ste mali čo najviac takýchto ľudí, ktorí sú pre svojich klientov ochotný robiť maximum aby im pomohli.

Natalia Chmelařová - 18. srpna 2022

Petra Kilianová je úžasná ve všech směrech, jak po odborné stránce, tak i po lidské. Kvalita, rychlost a empatie je kombinace, kterou v dnešní době těžko najdete. Děkuji

 

Schůzka s hypotečním makléřem