[INFOGRAFIKA] Jak získat hypotéku v 7 jednoduchých krocích

Toužíte po vlastním bydlení, ale nemáte dostatek finančních prostředků pro jeho získání? Nezoufejte! Díky rozmanitým bankovním produktům v oblasti hypotečního financování si můžete svůj velký sen splnit snadno, rychle a při pečlivém výběru také výhodně.

[INFOGRAFIKA] Jak získat hypotéku v 7 jednoduchých krocích

Ještě před tím, než s žádostí o poskytnutí hypotečního úvěru kohokoli oslovíte, mějte na paměti několik důležitých věcí, které naleznete v níže uvedené infografice.

Důležité rady do začátku

Hypotéka je závazkem takřka na celý život. Vždy pochopitelně závisí na tom, jak velký objem finančních prostředků budete čerpat a jak dlouho hodláte hypotéku splácet. Nenechte se uchlácholit první nabídkou banky ve svém okolí, jednotlivé nabídky porovnávejte a vybírejte tu nejlepší. Pozor si dávejte také na obsahy smluv a nikdy nepodepisuje nic, čemu prokazatelně nerozumíte. Obezřetnost je v tomto směru na místě. I zde proto více, než kdekoli jinde platí staré známé pořekadlo: „Dvakrát měř, jednou řež“.

Více o samotném procesu i základních chybách, které žadatelé o hypoteční úvěr dělají, vám prozradí níže uvedená infografika. 

[infografika] Jak získat hypotéku

   

    

Svůj hypoteční úvěr si vyzkoušejte nanečisto.

Použijte HYPOTEČNÍ KALKULAČKU

 

tlačítko porovnat hypotéky

  

Gepard s kalkulačkou

 

Sdílejte článek