Jaká hypotéka je nejlepší? (Lenka Svobodová, Praha)


Od svých klientů, často slýchám otázku, jaká hypotéka je pro ně nejlepší. Vyznat se v nabídkách bank totiž není vůbec snadné. Řada lidí srovnává především úrokové sazby. Neuvědomují si však, že za nimi jsou skryty ještě další poplatky, jako například poplatek za vyřízení hypotéky nebo za odhad ceny nemovitosti.

 

Média

 

Nejlepší hypotéka

Každá banka má na klienta jiná kritéria – některá bere v úvahu nejen čistou mzdu, ale akceptuje i jiné příjmy: z pronájmu, mateřskou, diety. Některé bance nevadí, že máte kreditní kartu nebo kontokorent, u jiné kvůli tomu nemusíte hypotéku dostat.

Jak sami vidíte, proces výběru a získání hypotéky není tak jednoduchý, jak se na první pohled zdá. Hodně záleží na situaci, možnostech a potřebách klienta. Díky tomu, že pracuji pro společnost GEPARD FINANCE Vám srovnám nabídky hypoték od všech  hypotečních bank na trhu, domluvím nižší úrokovou sazbu a výhodnější podmínky než byste získali sami přímo v bance.

Každý z nás odvádí kvalitně svoji práci a dobře se vyzná právě ve svém oboru. Tak jako učitel umí předat žákům vědomosti, lékař se vyzná v zákoutích lidského těla a pekař ví, jak upéct křupavé pečivo, tak i já Vám poradím s tím, čemu rozumím nejlépe. Tedy s hypotékou, kterou Vás provedu od začátku do konce. Těším se na setkání s vámi!

Lenka Svobodová
hypoteční makléř
region Praha
tel.: +420 737 660 309, +420 739 255 872
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Podívejte se na mé stránky:

www.gpf.cz/lenka-svobodova-1

  

 

 

<< Všechny video návody

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

[video] GEPARD FINANCE slaví 15 let

GEPARD slaví již 15 let na trhu. A s ním i 65 370 spokojených klientů, o které pečuje 960 hypotečních makléřů na 92 obchodních místech po celé ČR. Dnes již realizují hypoteční makléři Gepard Finance každou 1 hodinu 1 hypotéku. Přehrajte si video...

[video] Refinancování hypotéky - 5 rad, jak ušetřit

Představte si, že se Vám podaří snížit úrokovou sazbu třeba jen o 0,5 %... u třímilionové hypotéky na 25 let to dělá 250.000 Kč! V tomto videu vám poradíme, jak ušetřit při refinancování vaší hypotéky.

Nejlepší hypoteční makléř (Radka Fyrbachová, České Budějovice)

Jak si vybrat nejlepšího hypotečního makléře, který vám zařídí ideální hypotéku? Postupujte podle pěti rad. Hypotéka je dlouholetým závazkem. Pokud si ji vyberete nesprávně, během let jejího splácení přijdete až o stovky tisíc korun. Se správným výběrem...