Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE

Jaká hypotéka je nejlepší? (Lenka Svobodová, Praha)


Od svých klientů, často slýchám otázku, jaká hypotéka je pro ně nejlepší. Vyznat se v nabídkách bank totiž není vůbec snadné. Řada lidí srovnává především úrokové sazby. Neuvědomují si však, že za nimi jsou skryty ještě další poplatky, jako například poplatek za vyřízení hypotéky nebo za odhad ceny nemovitosti.

 

Média

 

Nejlepší hypotéka

Každá banka má na klienta jiná kritéria – některá bere v úvahu nejen čistou mzdu, ale akceptuje i jiné příjmy: z pronájmu, mateřskou, diety. Některé bance nevadí, že máte kreditní kartu nebo kontokorent, u jiné kvůli tomu nemusíte hypotéku dostat.

Jak sami vidíte, proces výběru a získání hypotéky není tak jednoduchý, jak se na první pohled zdá. Hodně záleží na situaci, možnostech a potřebách klienta. Díky tomu, že pracuji pro společnost GEPARD FINANCE Vám srovnám nabídky hypoték od všech  hypotečních bank na trhu, domluvím nižší úrokovou sazbu a výhodnější podmínky než byste získali sami přímo v bance.

Každý z nás odvádí kvalitně svoji práci a dobře se vyzná právě ve svém oboru. Tak jako učitel umí předat žákům vědomosti, lékař se vyzná v zákoutích lidského těla a pekař ví, jak upéct křupavé pečivo, tak i já Vám poradím s tím, čemu rozumím nejlépe. Tedy s hypotékou, kterou Vás provedu od začátku do konce. Těším se na setkání s vámi!

Lenka Svobodová
hypoteční makléř
region Praha
tel.: +420 737 660 309, +420 739 255 872
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Podívejte se na mé stránky:

www.gpf.cz/lenka-svobodova-1

  

 

 

<< Všechny video návody

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Vánoční TV GEPARD 12/2020 - hypotéky na přelomu roku 2020/2021

Jsme téměř na konci roku a v tento předvánoční čas se sluší především poděkovat těm, kteří si to zaslouží. Je to ohromné množství práce, kterou jste odvedli a to nemluvíme jenom o makléřích, ale i o jejich partnerech na straně bank a stavebních spořitelen....

"Znáte jejich příběh?" - podporujeme projekt Dejme dětem šanci o.p.s.

Prosím, podpořte společně s Gepardem projekt "Znáte jejich příběh?" neziskové organizace DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. Pomůžete dětem z dětských domovů. TERMÍN VEŘEJNÉ SBÍRKY: 25. 11. - 18. 12. 2020.

Po ukončení sbírky GEPARD FINANCE Vámi darovanou...

TV GEPARD: Slavnostní křest kalendáře Kolem do kola 2021

I když nám letos vládní nařízení neumožnila setkat se s našimi makléři osobně na společné akci u příležitosti slavnostního křtu kalendáře GEPARD na rok 2021, přesto jsme křest kalendáře uskutečnili :)

Prohlédněte si celý kalendář i slavnostní...