Jaká hypotéka je nejlepší? (Lenka Svobodová, Praha)


Od svých klientů, často slýchám otázku, jaká hypotéka je pro ně nejlepší. Vyznat se v nabídkách bank totiž není vůbec snadné. Řada lidí srovnává především úrokové sazby. Neuvědomují si však, že za nimi jsou skryty ještě další poplatky, jako například poplatek za vyřízení hypotéky nebo za odhad ceny nemovitosti.

 

Média

 

Nejlepší hypotéka

Každá banka má na klienta jiná kritéria – některá bere v úvahu nejen čistou mzdu, ale akceptuje i jiné příjmy: z pronájmu, mateřskou, diety. Některé bance nevadí, že máte kreditní kartu nebo kontokorent, u jiné kvůli tomu nemusíte hypotéku dostat.

Jak sami vidíte, proces výběru a získání hypotéky není tak jednoduchý, jak se na první pohled zdá. Hodně záleží na situaci, možnostech a potřebách klienta. Díky tomu, že pracuji pro společnost GEPARD FINANCE Vám srovnám nabídky hypoték od všech  hypotečních bank na trhu, domluvím nižší úrokovou sazbu a výhodnější podmínky než byste získali sami přímo v bance.

Každý z nás odvádí kvalitně svoji práci a dobře se vyzná právě ve svém oboru. Tak jako učitel umí předat žákům vědomosti, lékař se vyzná v zákoutích lidského těla a pekař ví, jak upéct křupavé pečivo, tak i já Vám poradím s tím, čemu rozumím nejlépe. Tedy s hypotékou, kterou Vás provedu od začátku do konce. Těším se na setkání s vámi!

Lenka Svobodová
hypoteční makléř
region Praha
tel.: +420 737 660 309, +420 739 255 872
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Podívejte se na mé stránky:

www.gpf.cz/lenka-svobodova-1

  

 

 

<< Všechny video návody

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

GEPARD NEWS 6/2022: Sberbank, Creditas, Úrokové sazby, Školení nováčků

Opravdovou novinkou tohoto dílu je spolupráce našich makléřů s bankou Creditas. Jako jedni z prvních brokerů v České republice jsme získali kontrakt s bankou Creditas. Na toto téma jsme hovořili s naším makléřem Jiřím Suchým z franšízy Praha 1...

GEPARD NEWS 5/2022: Úrokové sazby hypoték a stavebních spořitelen

Přinášíme aktuální informace ze světa hypoték a stavebního spoření. Žhavým tématem jsou úrokové sazby a predikce do budoucna. Přivítáme novou tvář centrály a podíváme se, jak proběhlo celorepublikové setkání makléřů GEPARD FINANCE.

Celé video...

GEPARD NEWS 4/2022: Zajímavosti v regulaci hypoték ČNB

Aktuálním tématem jsou změny v regulaci hypoték u České národní banky, které platí od dubna 2022. Vysvětlíme si, co se změnilo pro různé věkové skupiny klientů, co se mění v bankách a jak se regulace dotkla stavebních spořitelen.

Celé video GEPARD...