Jaké jsou výhody franšízy od Gepard Finance?

Gepard Finance (GpF) je stabilní společnost, která na českém trhu působí od roku 2003. Za tu dobu zprostředkovala hypotéky a s ní spojené finanční produkty více než 35 tisícům klientů. Pro klienty jsou služby Gepard Finance zdarma, provize získává makléřská společnost od hypotečních bank. Gepard Finance spolupracuje se všemi hypotečními bankami na českém trhu a díky velmi dobrým obchodním vztahům si vyjednala pro své klienty atraktivní podmínky a nadstandardní služby. Franšízová spolupráce pod vlajkou Gepard Finance je výhodná pro všechny zúčastněné – pro spokojené klienty, schopné franšízanty a jejich makléře, zúčastněné banky a systémovou centrálu (franšízora), který celou spolupráci zastřešuje a mnoha způsoby podporuje a vede.

Jaké jsou výhody franšízy od Gepard Finance?

Franšízanti Gepard Finance mají pro klienty atraktivní podmínky

Ze strany franšízových partnerů a jejich hypotečních makléřů dostávají klienti fér jednání a nejaktuálnější zvýhodněné nabídky hypotečních úvěrů a souvisejících makléřských služeb, které jsou na českém trhu. To je možné díky úzké spolupráci Gepard Finance se svými franšízanty. Ať už se jedná o pravidelná osobní setkání, neustálou distribuci informací, metodickou a systémovou podporu, vyjednávání obchodních případů u nestandardních klientů, unikátní servis klientů velkých realitních sítí, průběžné vzdělávání v Gepard Akademii, soutěže nebo marketing. Svých partnerů si společnost velmi váží a dbá na jejich rozvoj podnikání pod značkou Gepard Finance.

Čerpáte z výhodné nabídky všech hypotečních bank v ČR

V téměř 70 franšízových pobočkách Gepard Finance využívají hypoteční makléři licenci všech hypotečních bank na českém trhu – jsou schopni zajistit klientům (bezplatně) vše – hypoteční úvěry, stavební spoření včetně úvěrů ze stavebního spoření a překlenovacích úvěrů, pojištění, spotřebitelské úvěry, americké hypotéky. Díky dobrým obchodním vztahům s bankami mají pro své klienty vyjednány atraktivní podmínky. O všech aktuálních nabídkách, bonusech a slevách jsou franšízanti okamžitě informováni prostřednictvím intranetového a metodického portálu Gepard Finance.

Růst firmy v řeči čísel

V loňském roce byl objem zprostředkovaných hypoték ve výši 8,3 miliardy korun, tedy o miliardu vyšší oproti roku 2012. Kompletní portfolio v rámci činnosti firmy převýšilo 45 miliard Kč v realizovaných objemech hypotečních úvěrů, což Gepard Finance řadí mezi největší firmy ve zpracování hypoték na trhu a zároveň před některé tuzemské banky jež produkují hypoteční úvěry. Více než 35.000 klientů uzavřelo úvěrovou smlouvu s bankou prostřednictvím Gepard Finance.

Marketing, systém a školení řeší centrála, franšízant se soustředí na klienty

Mít franšízu od Gepard Finance také znamená, že partneři mají plnou podporu po dobu celé spolupráce – školení, marketing, podklady pro klienty, know-how. Franšízanti dostávají za každý obchod zajímavé provize. Jméno Gepard Finance je spjaté s certifikátem Fér hypotéka, se svými klienty makléři jednají narovinu, férově.
  


 

Proč podnikat v síti GEPARD FINANCE?
 

 • Precizní know-how, návody a manuály, kompletní systém franšízanta na klíč
   
 • Gepard Akademie - certifikace a průběžná školení
   
 • Metodická a systémová podpora
   
 • Unikátní systém marketingových balíčků služeb pro makléře
   
 • Hypoteční servis klientů velkých realitních sítí a internetových portálů
   
 • Za každý obchod zajímavá provize

 

Zajímají Vás další výhody franšízingu s Gepard Finance? Níže si stáhněte publikaci „Jak efektivně podnikat na trhu hypoték“.

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...