Jaké jsou zkušenosti našich klientů s hypotékou?

Za dobu naší existence jsme spolupracovali s více než 50 000 spokojenými klienty v ČR a SR, kteří nás dále doporučují. Ke každému zájemci o hypoteční úvěr přistupujeme individuálně, poskytujeme nejlepší podmínky, nadstandardní servis a mnohdy dokážeme pomoci ve zdánlivě neřešitelných situacích.

Jaké jsou zkušenosti našich klientů s hypotékou?

 

Proč je dobré mít svého hypotečního makléře?

Vlastního hypotečního poradce je vhodné mít hned z několika důvodů.

 1. Individuální přístup - Přistupuje ke klientům jednotlivě a dokáže vybrat hypotéku na míru dle konkrétní situace.
   
 2. Objektivita - Dokáže vyjednat nadstandardní podmínky, a to hlavně díky perfektnímu přehledu v metodikách jednotlivých bank, znalosti trhu a situace na pobočkách bank
   
 3. Nezávislost - Chová se jako zkušený profesionál, který na klienty netlačí. Klient se rozhoduje podle vlastního uvážení, zda nabídku a služby makléře přijme nebo odmítne. Nemusíte se bát nátlaků na podpis a podobných praktik.
   
 4. Profesionální rádce a pomocník - Makléř vyřídí vše za vás a vy se nemusíte o nic starat. Ideální kombinace, která vám šetří čas a peníze.
   
 5. Časová úspora - V dnešní době je čas velice vzácný a hypoteční makléř vám nejen usnadní rozhodování, ale veškerou komunikaci a zařizování provede za vás.

 

"Setkání s hypoteční makléřkou Radkou Vackovou bylo velmi milé a přátelské, jako bychom se již dávno znaly. Po příjemném rozhovoru mi Radka sdělila svůj plán, jak koupi pozemku a následně stavbu domu zafinancovat. Postupně ze mě opadly obavy a stres a věděla jsem, že jsem kápla na toho správného člověka, a že se vše podaří. Vše běželo jako na drátkách. Po doložení podkladů potřebných pro získání hypotéky Radka vše potřebné zařídila a zanedlouho jsme již seděli nad podpisem hypotéky. Náš sen se naplnil v květnu 2013, kdy jsme se konečně mohli přestěhovat do našeho nového domu."

... popisuje svou zkušenost Šárka Novotná z Českých Budějovic.

Z řad našich makléřů si vyberete podle osobních sympatií. Můžete očekávat profesionální přístup podpořený dlouholetými zkušenostmi z hypotečního trhu.

Existuje ideální hypoteční makléř?

Pokládáte si otázku, zda existuje ideální hypoteční makléř? Co by měl splňovat? Co by měl pro klienty udělat a jak by měl za společnost vystupovat? Zde jsou kritéria.

 1. Znalosti a zkušenosti – To jsou první a velmi důležité předpoklady ideálního makléře, který úspěšně realizoval nespočet obchodních případů před vámi.
   
 2. Člen Asociace hypotečních makléřů (AHM) - Pod hlavičkou AHM vzniklo nové měřítko kvality - FÉR hypotéka. Získáte vysoký standard služeb dle stanoveného kodexu a záruku přehledného porovnání všech hypoték na trhu ještě před podpisem smlouvy.
   
 3. Je nezávislý a spolupracuje se všemi bankami na trhu - Vždy dodá tu nejlepší možnou nabídku hypotečního úvěru na trhu v ČR.
   
 4. Aktuální informace - Má okamžitý přehled o všech bankovních produktech a dokáže je ihned vyhodnocovat.
   
 5. Výhodnější podmínky - Nabízí lepší podmínky než pracovník na přepážce banky, plnohodnotný hypoteční servis a nadstandardní služby.
   
 6. Vyslechne klientovy potřeby - Naslouchá a hlavně dokáže pomoci i v horších a problematičtějších situacích.
   
 7. Maximálně usnadní komunikaci přímo s bankou - Makléř vše vyřídí a následně srozumitelně vysvětlí klientovi. Zařídí všechny potřebné dokumenty. Klient hypoteční úvěr jen podepíše. 
   
 8. Sleduje schvalovací proces v bance a předává informace přímo klientovi.
   
 9. Zajistí výhodné pojištění hypotečního úvěru.
   
 10. Dodržuje smluvené termíny, na nic v celém hypotečním maratonu nezapomene, reaguje v co nejkratším možném intervalu a komunikuje z vlastní iniciativy.

 

Tisíce klientů, tisíce splněných přání

Za dobu naší působnosti máme více než 50 000 spokojených klientů, což nás staví do role jedničky mezi hypotečními specialisty na trhu v ČR. Zakládáme si na tom, aby se naše firma proslavila vysokou kvalitou hypotečních služeb, ale ještě význačnějším cílem je, abychom se stali synonymem nejlepší péče o klienty.

Pomáháme realizovat vaše sny o krásném bydlení, což je základ pro další spokojený život.

Zde jsou výtažky z referencí, které máme od vás, od našich klientů, kterých si velmi vážíme.

 • „Vše vyřízeno do 24h! Takže nejen běžný servis při zařizování hypotéky, ale stálá a kvalitní péče o klienta během trvání hypotéky. Pokud něco potřebujete, s důvěrou se na Gepard Finance obraťte.“ - Trávníčkovi ze Zimoře u Litoměřic
   
 • „Naším „andělem“ byl pan Roman Vencl z pobočky GEPARD Hradec Králové - profesionál a člověk na svém místě. Vybojoval pro nás 100% hypoteční úvěr na domeček. Nebýt jeho, náš sen o vlastním bydlení by se nikdy neuskutečnil...“ - Ivana a Petr, Jaroměř
   
 • „Hypoteční makléřka Ing. Tereza Pecáková je vynikající. Velice profesionální přístup, velmi flexibilní, příjemná, neuvěřitelně rychlá komunikace, myslí na vše za vás. Nenapadá mě nic, co bych vytkl. Jednoznačně doporučujeme.“ - Dufkovi
   
 • „Díky panu Jiřímu Vodrážkovi mám vlastní bydlení :-) Souhlasím s ostatními ohlasy, je vstřícný a trpělivý a řešení hledá přímo na míru. Vřele doporučuji všem!“ - Anna Sazhneva
   
 • A mnoho dalších splněných přání – Klikněte a zobrazte si recenze Gepard Finance

  

Jsme si vědomi, že bez každodenní pilné práce, bez předané přidané hodnoty naší služby našim klientům a partnerům, bez aktivity každého z nás, bez neustálého vzdělávání se a bez pokory, nelze na otevřeném trhu dlouhodobě udržet pozici jedničky mezi hypotečními makléři.

Proto každý z našich franšízantů, každý z našich hypotečních makléřů a spolupracovníků ctí hodnoty gepardí rodiny, které jsou pro vás, pro klienty, zárukou profesionality a kvalitního hypotečního servisu.

Naše mnohaleté zkušenosti a know-how rádi využijeme i ve váš prospěch.

 

Sdílejte článek