Jaké vlastnosti by měl mít ideální franšízant?

Zaujala vás nabídka na franšízing u společnosti Gepard Finance? Chcete vyzkoušet něco nového a neotřelého? Zároveň však máte obavy, zda se pro tuto práci opravdu hodíte? Na následujících řádcích vám odhalíme několik charakterových vlastností i schopností a dovedností, které by neměly být cizí nikomu, kdo se o franšízu v Gepard Finance zajímá.

Jaké vlastnosti by měl mít ideální franšízant?

Chuť učit se novým věcem

Franšízanti společnosti Gepard Finance se učí během celé své kariéry. Díky unikátnímu vzdělávacímu programu Gepard Akademie společnost usiluje o trvalé zvyšování dovedností svých makléřů, kteří absolvují nejrůznější kurzy. Ovšem trh se mění, produkty také. Z tohoto důvodu je chuť přiučit se novým věcem pro budoucí franšízanty žádoucí a zcela nepostradatelná. Připravte se na to, že vstup na hypoteční trh není zrovna dvakrát jednoduchý a bude vyžadovat vaši píli, snahu a sebezapření. Pokud však ve světě franšízingu uspějete, můžete se těšit na spoustu zajímavých benefitů.

Zodpovědnost za vlastní chyby i neúspěchy

Zodpovědnost není pouze nepostradatelnou vlastností franšízantů, ale také všech, kteří chtějí držet život pevně ve svých rukou.
Nést zodpovědnost za sebe, své činy, chyby, úspěchy i neúspěchy vám pomůže zdokonalit se pro budoucí období, stejně tak vás může motivovat k ještě lepším výsledkům. Naučte zodpovědnosti sebe i své nejbližší. Tato vlastnost se vám totiž bude hodit v mnohých ohledech a životních situacích.

Snaha o neustálé zdokonalování se

Touha po uznání a dokonalosti je stará jako lidstvo samo. A pokud se připojíte k silné skupině Gepard Finance, pak může váš kariérní postup nabrat na rychlých obrátkách. Jednou z vlastností ideálního franšízanta je neustálá snaha o zdokonalování se a dosahování lepších výsledků. Motivace – to je hybná síla franšízingu, potažmo celé společnosti Gepard Finance!

Týmový hráč

I přesto že v roli franšízanta vystupujete sami za sebe, stále jste součástí týmu, který na vás spoléhá, raduje se z vašich úspěchů a v případě nezdaru truchlí společně s vámi. Být týmovým hráčem je tedy pro ideálního franšízanta, který se chce stát součástí Gepard Finance, zcela nezbytnou vlastností.

Znalost místního trhu a jednotlivých produktů

Jelikož budete pro své klienty vždy vybírat to nejlepší řešení ušité na míru jejich potřebám a požadavkům, je zcela nezbytném abyste se v prostředí, ve kterém působíte, excelentně orientovali. Tato orientace zahrnuje perfektní znalost celého hypotečního trhu, ale i jednotlivých produktů, které budete svým klientům nabízet. Výhodou pro vás bude znalost realitního trhu, realitních kanceláří a nových developerských projektů.

Výborné organizační dovednosti

Práce franšízanta rozhodně nepatří mezi nenáročné. Ba právě naopak. Zvláště začátky bývají mnohdy krušné. Z tohoto důvodu si osvojte základní organizační dovednosti, do kterých nepochybně spadá i výborná orientace na poli time-managementu. Zorganizovat si čas je nezbytnou součástí každého nového dne. Pokud si schopnost time-managementu perfektně osvojíte, můžete z této moderní disciplíny čerpat i při řešení každodenních problémů a záležitostí, kterým nás život dennodenně vystavuje. Další stěžejní činností bude managerské vedení makléřů v týmu, proto schopnost vedení a řízení lidí je na tuto pozici více než žádoucí.

Profesionální vystupování a schopnost empatie

Schopnost vcítit se do pocitů a potřeb druhých by neměla být cizí nikomu. A pro franšízanty společnosti Gepard Finance to platí dvojnásob! Poznejte své klienty, vyslechněte si jejich životní příběh i důvod, proč chtějí využít vašich služeb a nabídněte jim profesionální řešení ušité na míru. Schopnost empatie, stejně jako profesionální přístup a vystupování vám může v mnohém pomoci.

Splňujete výše popsané vlastnosti? Gratulujeme!
Připojte se k našim franšízantům a konečně naplno realizujte své sny!

  

Sdílejte článek