Ing. Jan Fidler

hypoteční makléř
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele Gepard Finance a.s.
Nekázanka 880/11
110 00 Praha 1
Mobil: +420 604 205 544

Ušetřím Vám peníze.
Ušetřím čas a starosti.
Usnadním rozhodování.


Martina Kačerová - pondělí 19. září 2022

Děkuji manželům Fidlerovým za skvělou spolupráci při pronájmu bytu. Během 6 dnů od žádosti o pomoct jsme uzavřeli nájemní smlouvu a předali klíče. Jsou vidět mnohaleté zkušenosti. Mohu vřele doporučit.

Ing. Jan Fidler

Kačer Martin - čtvrtek 25. srpen 2022

Ráda bych poděkovala manželům Fidlerovým za perfektní zajištění hypotéky. Byli vždy velmi ochotní a vstřícní, perfektně se orientují a vedou za ruku od začátku do konce.

Ing. Jan Fidler

Ondřej Železník - čtvrtek 9. prosinec 2021

Fidlerovi byli velice ochotní a nápomocní v každém momentu a problému při procesu, děkujeme za pomoc s celým procesem vyřízení hypotéky.

Ing. Jan Fidler

Eva Janíčková - pondělí 27. září 2021

Naprostá profesionalita, vstřícnost a veškerý servis spojený se zajištěním hypotečního úvěru. Na pana Fidlera se ráda znovu obrátím a doporučím znamým.

Ing. Jan Fidler

Václav Lédl - pondělí 2. srpen 2021

S panem Fidlerem jsme se setkali již podruhé opět při řešení hypotéky. Jako i v předchozím případě proběhlo vše bez problémů, profesionálně a i s jeho právní pomocí při revizi smluv. Pan Fidler Vám kvalitně poradí a velmi dobře provede administrativními procesy.

Ing. Jan Fidler

Tomáš Brabec - čtvrtek 29. červenec 2021

Absolutní profesionalita, porozumění potřebám klienta a vytrvalost při jednání s bankami.

Ing. Jan Fidler

Terezie Fields - pátek 16. červenec 2021

S manželi Fidlerovými jsem měla to potěšení spolupracovat již potřetí. Vždy se mi dostalo absolutně perfektní profesionální podpory a jejich velmi milý, lidský přístup, mi byl oporou během celého procesu přípravy hypotéky a koupě bytu. Jsem jim za to nesmírně vděčná a smekám před jejich profesními znalostmi. Děkuji.

Ing. Jan Fidler

Hana Kuprová - středa 28. duben 2021

Bezchybná spolupráce, vše bylo podrobně vysvětleno s neskutečnou trpělivostí, ochota vstřícnost a neskutečně sympatické jednání. Mohu jen doporučit.

Ing. Jan Fidler

Hana Kuprová - středa 28. duben 2021

Bezchybná spolupráce, vše bylo podrobně vysvětleno s neskutečnou trpělivostí, ochota vstřícnost a neskutečně sympatické jednání. Mohu jen doporučit.

Ing. Jan Fidler

Brabec Tomáš - neděle 28. březen 2021

Maximální profesionalita , vstřícnost a pochopení potřeb klienta. Vše bylo vždy vysvětleno a připraveno do nejmenšího detailu k mojí naprosté spokojenosti. Mohu všem vřele doporučit.

Ing. Jan Fidler

Ožana Petr - úterý 19. leden 2021

Makléři, byli vždy k dispozici, informace podávali srozumitelně a včas upozornili na podání všech dokumentů nutných k uskutečnění prodeje bytu. Jsou erudovaní a spolehliví. Vždy všechno trpělivě vysvětlili a ochotně naslouchali dotazům a všechny je vždy velmi uspokojivě zodpověděli. Jejich služby víc než komplexní mohu jenom doporučit.

Ing. Jan Fidler

Celecká Martina - středa 30. prosinec 2020

Výborná spolupráce, ochota, rychlé jednání.

Ing. Jan Fidler

Millerová Martina - čtvrtek 26. listopad 2020

Fidlerovi jsou skvěle sehraný manželský pár, který Vám poradí, pomůže, vše vysvětlí, zkrátka Fidlerovi se o Vás postarají od A od Z. Nenutí Vás zbytečně do pojištění nebo investic, a doporučí Vám to, co je pro Vás v tu chvíli na trhu opravdu nejvýhodnější. Nejde totiž jen o výši úroku, který se na 1. pohled může jevit jako nejdůležitější, ale o celkové RPSN úvěru!

Ing. Jan Fidler

Michal Lukáč - pondělí 12. říjen 2020

Děkuji paní a panu Fidlerovi za vynikající a profesionální spolupráci. Kromě hladkého vyřešení hypotečního úvěru oceňuji hlavně přátelský přístup a bezhraničnou ochotu při konzultacích. Poradenství paní Fidlerové mi pomohlo v situacích, kdy jsem si nevěděl rady s výběrem investičního bytu, hypotéky a rozpočtu, navigovala mně v procesu komunikace s developerem a poradila jak zvládnout úspěšný výběr nájemce. Mohu vřele doporučit. Děkuji!

Ing. Jan Fidler

Taťjána Švecová - úterý 25. srpen 2020

Ráda bych poděkovala za rychlé a bezproblémové vyřízení hypotéky. Díky tomu jsme mohli realizovat koupi vysněného domu a celá rodina je opravdu spokojená.

Ing. Jan Fidler

Vojtěch Němeček - pátek 22. listopad 2019

Nemám co vytknout! Naprosto profesionální a zároveň lidský přístup. Jako důkaz mé spokojenosti jsou doporučení, které kdykoliv můžu, dám.

Ing. Jan Fidler

Pavel Mrázek - úterý 15. říjen 2019

S čistým svědomím mohu pana Fidlera s manželkou doporučit. Prakticky za mě vyřešili hypotéku a všechny potřebné smlouvy ke koupi bytu. Tímto jim děkuji za pomoc a také za vstřícné a profesionální jednání. Pavel Mrázek

Ing. Jan Fidler

Petr Kapitán - úterý 1. říjen 2019

Výborná, rychlá a pohodová spolupráce, děkuji!

Ing. Jan Fidler

Konečný Martin - pondělí 23. duben 2018

S přístupem a ochotou pana Fidlera a jeho manželky jsme byli nad míru spokojeni. Společnost a pana Fidlera mohu jen doporučit. S pozdravem M.Konečný

Ing. Jan Fidler

Stránský Vladimír - pondělí 26. únor 2018

Jan Fidler je na hypotéky odborník, mohu porovnat s jednou známou, která mi taky hypotéku vyřizovala a předložila mi smlouvu, kterou jsem nebyl ochoten podepsat. S touto známou jsem ztratil hodně času, nadějí a peněz. Jan Fidler oproti ní má větší přehled o podmínkách bank a našel pro mě v mnoha ohledech více výhodnou hypotéku se smlouvou, která byla pro mě akceptovatelná.

Ing. Jan Fidler

Ondřej Šipka - úterý 23. leden 2018

Chtěl bych poděkovat panu a paní Fidlerovým za veškerou snahu, podporu, rady a vše, co souviselo s vyřízením naší hypotéky. Fidlerovi jsou profesionálové s mnoha zkušenostmi a jsme rádi, že jsme vyřízení naší hypotéky řešili právě s nimi. Po spolupráci s Gepard Finance a Fidlerovými jsem nabyl dojmu, že jim nejde jen primárně o prodej produktu a související provizi (jako tomu je u mnoha jiných makléřů), ale že se snaží vyhledat nejlepší možné řešení, které trh v danou chvíli nabízí. Budu se těšit na případnou další spolupráci. Ondřej Šípka

Ing. Jan Fidler

Pavel Pytlík - pondělí 27. březen 2017

Rychlé a vstřícné jednání, efektivní způsob komunikace, přizpůsobení se možnostem klienta a maximální možná pomoc při realizaci záměru klienta.

Ing. Jan Fidler

Michal Choura - úterý 24. leden 2017

Děkuji panu Fidlerovi za profesionální přístup, rychlost, zajištění dobrých podmínek HÚ a odbornou pomoc v celém procesu financování nemovitosti - od prvních kalkulací až po uzavření všech potřebných smluv a vklad do katastru. Díky pomoci pana Fidlera proběhla smluvně komplikovaná koupě nemovitosti rychle a bez jakýchkoliv zádrhelů.

Ing. Jan Fidler

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Ing. Jan Fidler

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.