Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE

Ing. Jan Fidler

hypoteční makléř
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele Gepard Finance a.s.
Nekázanka 880/11
110 00 Praha 1
Mobil: +420 604 205 544

Ušetřím Vám peníze.
Ušetřím čas a starosti.
Usnadním rozhodování.


Michal Lukáč - pondělí 12. říjen 2020

Děkuji paní a panu Fidlerovi za vynikající a profesionální spolupráci. Kromě hladkého vyřešení hypotečního úvěru oceňuji hlavně přátelský přístup a bezhraničnou ochotu při konzultacích. Poradenství paní Fidlerové mi pomohlo v situacích, kdy jsem si nevěděl rady s výběrem investičního bytu, hypotéky a rozpočtu, navigovala mně v procesu komunikace s developerem a poradila jak zvládnout úspěšný výběr nájemce. Mohu vřele doporučit. Děkuji!

Ing. Jan Fidler

Taťjána Švecová - úterý 25. srpen 2020

Ráda bych poděkovala za rychlé a bezproblémové vyřízení hypotéky. Díky tomu jsme mohli realizovat koupi vysněného domu a celá rodina je opravdu spokojená.

Ing. Jan Fidler

Vojtěch Němeček - pátek 22. listopad 2019

Nemám co vytknout! Naprosto profesionální a zároveň lidský přístup. Jako důkaz mé spokojenosti jsou doporučení, které kdykoliv můžu, dám.

Ing. Jan Fidler

Pavel Mrázek - úterý 15. říjen 2019

S čistým svědomím mohu pana Fidlera s manželkou doporučit. Prakticky za mě vyřešili hypotéku a všechny potřebné smlouvy ke koupi bytu. Tímto jim děkuji za pomoc a také za vstřícné a profesionální jednání. Pavel Mrázek

Ing. Jan Fidler

Petr Kapitán - úterý 1. říjen 2019

Výborná, rychlá a pohodová spolupráce, děkuji!

Ing. Jan Fidler

Konečný Martin - pondělí 23. duben 2018

S přístupem a ochotou pana Fidlera a jeho manželky jsme byli nad míru spokojeni. Společnost a pana Fidlera mohu jen doporučit. S pozdravem M.Konečný

Ing. Jan Fidler

Stránský Vladimír - pondělí 26. únor 2018

Jan Fidler je na hypotéky odborník, mohu porovnat s jednou známou, která mi taky hypotéku vyřizovala a předložila mi smlouvu, kterou jsem nebyl ochoten podepsat. S touto známou jsem ztratil hodně času, nadějí a peněz. Jan Fidler oproti ní má větší přehled o podmínkách bank a našel pro mě v mnoha ohledech více výhodnou hypotéku se smlouvou, která byla pro mě akceptovatelná.

Ing. Jan Fidler

Ondřej Šipka - úterý 23. leden 2018

Chtěl bych poděkovat panu a paní Fidlerovým za veškerou snahu, podporu, rady a vše, co souviselo s vyřízením naší hypotéky. Fidlerovi jsou profesionálové s mnoha zkušenostmi a jsme rádi, že jsme vyřízení naší hypotéky řešili právě s nimi. Po spolupráci s Gepard Finance a Fidlerovými jsem nabyl dojmu, že jim nejde jen primárně o prodej produktu a související provizi (jako tomu je u mnoha jiných makléřů), ale že se snaží vyhledat nejlepší možné řešení, které trh v danou chvíli nabízí. Budu se těšit na případnou další spolupráci. Ondřej Šípka

Ing. Jan Fidler

Pavel Pytlík - pondělí 27. březen 2017

Rychlé a vstřícné jednání, efektivní způsob komunikace, přizpůsobení se možnostem klienta a maximální možná pomoc při realizaci záměru klienta.

Ing. Jan Fidler

Michal Choura - úterý 24. leden 2017

Děkuji panu Fidlerovi za profesionální přístup, rychlost, zajištění dobrých podmínek HÚ a odbornou pomoc v celém procesu financování nemovitosti - od prvních kalkulací až po uzavření všech potřebných smluv a vklad do katastru. Díky pomoci pana Fidlera proběhla smluvně komplikovaná koupě nemovitosti rychle a bez jakýchkoliv zádrhelů.

Ing. Jan Fidler

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Ing. Jan Fidler

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.