Jaro 2014: Úrokové sazby hypoték na rekordních minimech

Jaro je tu a s ním se tradičně probouzí nejen příroda, ale také hypoteční a realitní trh.

Jaro 2014: Úrokové sazby hypoték na rekordních minimech

Ještě nikdy v české hypoteční historii nebyly v prvním kvartálu roku úrokové sazby takto nízko. Přičteme-li k tomu fakt, že ceny nemovitostí se rovněž pohybují na svých minimech, můžeme učinit velice důležitý závěr: koupě nemovitosti na hypotéku nebyla ještě nikdy tak výhodná, jako dnes.

Proto lze jedině doporučit, abyste se s prvními jarními týdny porozhlédli po vhodných bytech či domech, případně abyste příznivé počasí a slunné dny využili k rekonstrukcím či výstavbám Vašeho nového bydlení. Kanceláře Gepard Finance jsou Vám k dispozici po celé České republice a naši hypoteční makléři jsou připraveni pro Vás hledat optimální řešení: tedy řešení nejjednodušší a finančně výhodné.

Ze statistik vyplývá, že Češi si začínají půjčovat s rozmyslem a upřednostňují dluhy dlouhodobé - tedy hypotéky - před dluhy krátkodobými, tedy např. na spotřebu. To je jasný signál, že se lidé v České republice ve finanční gramotnosti neustále zlepšují, a já jsem tomu se svými kolegy z Gepard Finance rád: zodpovědnost klientů a jejich spolehlivá platební morálka je rovněž dobrou vizitkou hypotečního makléře, který takové klienty obsluhuje.

Těším se na setkání a setkávání s Vámi v našich kancelářích, kde na Vás kromě celistvé nabídky hypotečních produktů českého hypotečního trhu čekají i dobře připravení hypoteční specialisté.

Přeji Vám krásné jarní dny a veselé Velikonoce.

Ing. Jan Kruntorád
předseda představenstva
GEPARD FINANCE a.s.

Sdílejte článek