Je dobré znát své možnosti

Jak vysokou hypotéku můžu získat?

 

Každý, kdo jednou přemýšlel o tom, vzít si hypotéku se jako jednou z první otázek zabýval tím, jak vysokou hypotéku by mohl získat.

Hypotéka, tak jak je v současné době bankami nabízena, stojí zcela pevně na dvou bodech. Jedním z nich je nemovitost, zejména její hodnota, tedy schopnost bance dobře zajistit případné nesplácení hypotéky.

Druhým je schopnost hypotéku splácet, tedy prokázat bance příjmy, jimiž jsem dle jejích parametrů schopen hypotéku splácet. Jedno nelze nahradit druhým a i u sebe lepšího zajištění nemovitostí jsou prokazatelné příjmy bankami shodně vyžadovány.

Hodnocení příjmu je již u jednotlivých bank individuální a ti samí žadatelé mohou u různých bank dosáhnout jinak vysoké hypotéky.

Pro zájemce, kteří si sami v klidu chtějí svou situaci propočítat a požadovanou hypotéku on-line předschválit, nabízíme tuto možnost zdarma pomocí formuláře on-line gepard hypotéka.

Pro stanovení maximální možné splátky hypotéky, tedy volných měsíčních zdrojů pro splácení hypotečního úvěru, je potřebné zadat údaje, které mají na tento výpočet vliv. Z tohoto důvodu po Vás bude dotazník požadovat nejen Vaše příjmy, ale i výdaje a dále počet členů domácnosti. Čím lépe údaje zadáte, tím přesnější výsledek získáte.
Kalkulátor počítá pouze s reálnými možnostmi a proto výsledek, který Vám spočítá má pro Vás vysokou vypovídací schopnost a takovou hypotéku je opravdu možné získat. Pomoci zdarma s jejím vyřízením Vám mohou naši hypoteční makléři.

Sdílejte článek