Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE

Ing. Jiří Suchý

hypoteční makléř
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele Gepard Finance a.s.
Nekázanka 880/11
110 00 Praha 1
Mobil: +420 603 807 070

Ušetřím Vám peníze.
Ušetřím čas a starosti.
Usnadním rozhodování.


Ing. Ondřej Wolf - neděle 17. leden 2021

Spolupráci s panem Ing. Suchým vřele doporučuji. Vyřizovali jsme hypotéku na první byt. Skvělá komunikace, všechny informace které jsme potřebovali jsme dostali, věcně a přesně tak abychom se mohli správně rozhodnout. Velmi také cením připomínky a rady, které jsme dostali k celému procesu koupě nemovitosti. Jednalo se o velkou přidanou hodnotu. Na pana Ing. Suchého bych se určitě obrátil znovu. Díky.

Ing. Jiří Suchý

Rostislav Beneš - pondělí 11. leden 2021

Děkujeme panu Jiřímu Suchému za ochotu, vstřícnost a rychlou komunikaci.

Ing. Jiří Suchý

Lenka Syč-Kriváňová - úterý 22. prosinec 2020

So spoluprácou s pánom Ing. Suchým som bola nadmieru spokojná. Jednoducho Vás prevedie úskaliami zaisťovania dokumentov a všetkych procedúr potrebných k vybavovaniu úveru. Všetko ochotne a trpezlivo vysvetlil, zaistil kompletnú komunikáciu medzi bankou a developerom a ušetril mi mnoho času a stresu. Bol kedykoľvek k dispozícii pre moje dotazy. Jeho prístup je veľmi ľudský, ústretový a maximálne profesionálny. Výborná skúsenosť, odporúčam!

Ing. Jiří Suchý

Štefan Švec - pátek 18. prosinec 2020

S panem Suchým jsme letos refinancovali už potřetí a dva poslední případy byly technicky dost náročné. Přesto byl jeho přístup stále stejně vstřícný a profesionální, všechny dokumenty perfektně připravené a postupy jasně zadané. Díky výborné spolupráci vše dopadlo dobře a můžeme ji tedy s klidným svědomím doporučit.

Ing. Jiří Suchý

Cristina Rosu - pátek 18. prosinec 2020

Jiří helped me get a very good rate for my mortgage, answered all of my questions (and there were quite a lot as I am a very detail oriented person who liked to double check everything) and was always available to talk when I needed more clarifications. For these reasons I would recommend him to any person who is looking for financial consultancy.

Ing. Jiří Suchý

Zuzana Jiráková - pátek 11. prosinec 2020

Pan Ing. Jiří Suchý mi pomohl se zařízením hypotéky, i přes to, že jsem vůbec nevěděla, co mám vlastně dělat. Výborně mi poradil, a k tomu prakticky vše zařídil, k mé naprosté spokojenosti. Při refinancování se s největší pravděpodobností se s panem Ing. Suchým spojím. Děkuji.

Ing. Jiří Suchý

O.Hladčuk - čtvrtek 10. prosinec 2020

S panem Suchým jsem spokojen, vynikající spolupráce, vždy poradil a pomohl určitě doporučuji

Ing. Jiří Suchý

Hasprovci - úterý 20. říjen 2020

S pánom Suchým sme veľmi spokojní, pomohol nám s hypotékou podľa našich požiadavkov, ako aj s vybavením všetkých dokumentov s úradmi, všetko náležite vysvetlil. Výborná komunikácia, spoľahlivý a profesionálny, môžeme len doporučiť.

Ing. Jiří Suchý

JUDr. Suzan Vonešová - čtvrtek 1. říjen 2020

Perfektní zkušenost, prozatím nejlepší makléř, se kterým jsme se setkali. Pružná a dobře strukturovaná komunikace, přátelský přístup.

Ing. Jiří Suchý

Daniel Youssef - středa 30. září 2020

Velmi dobrý.

Ing. Jiří Suchý

Daniel Youssef - neděle 13. září 2020

Mr. Suchy has really taken care of my loan start to finish. He has arranged the loan from a good bank with a really good interest rate and has taken care of filing all the papers.
He was also really patient with answering all my questions.
Many Thanks

Ing. Jiří Suchý

rodina Kamburovi - pátek 31. červenec 2020

My jsme maximálně spokojeni s panem inženýrem Suchým. Spolupráce s ním je na vysoké úrovni. Jedná přátelsky a profesionálně. Co se týče úvěru, dokáže vše vysvětlit a následně zařídí veškeré náležitosti. Vřele doporučujeme. Ještě jednou Vám moc děkujeme!

Ing. Jiří Suchý

rodina Kamburovi - středa 29. červenec 2020

Vynikající spolupráce, přátelské a profesionální jednání. Můžeme určitě doporučit. Moc Vám děkujeme.

Ing. Jiří Suchý

Simona Vaňková - středa 22. červenec 2020

Pana Suchého můžeme s manželem vřele doporučit. Vyřízení hypotečního úvěru bez problémů ve velmi krátkém časovém horizontu. Žádné zbytečné schůzky navíc. Pro nás rozhodně velmi pozitivní a profesionální jednání na úrovni se srozumitelným vysvětlením celého procesu.
Dodatečně děkujeme!

Ing. Jiří Suchý

manželé Švecovi - středa 22. červenec 2020

Pan Suchý je velký profesionál, člověk na svém místě. Naše zkušenost, s tak precizním makléřem, předčila veškerá naše očekávání. Disponuje znalostmi, perfektní připraveností a spolehlivě se pohybuje mezi bankou a katastrálním úřadem. Velmi ochotně ve všem pomohl a odpověděl na všechny naše dotazy. Vynikající spolupráce, vřele pana Ing. Suchého doporučujeme.

Ing. Jiří Suchý

Tomáš Pokorný - úterý 26. kvě 2020

Vynikající spolupráce s profesionálním makléřem,který dokáže vysvětlit a následně zařídit veškeré náležotosti ůvěru,mohu doporučit a děkuji za nadstardartní servis.

Ing. Jiří Suchý

JUDr. Jiří Richter - úterý 26. kvě 2020

S panem Suchým mám, na rozdíl od jiných hypotečních poradců, opakovaně vynikající zkušenost. Vždy pracoval tak, jak bych očekával, tedy pomohl s ohledem na konkrétní situaci vybrat nejvhodnější řešení a následně ho rychle, profesionálně a operativně zrealizoval, vyřídil veškeré papírování i jednání s bankami, o všem důležitém obratem informoval. Jednání s ním je navíc příjemné i po lidské stránce, neboť je, na rozdíl od řady makléřů typu "byznysmen a mistr světa", skromný, ochotný, jedná na rovinu bez naučených frází a prodejních triků. Ještě jednou děkujeme!

Ing. Jiří Suchý

Petr Košek - úterý 21. duben 2020

Pana Suchého vřele doporučuji. Je to zkušený odborník, se kterým je radost spolupracovat. Řešili jsme spolu koupi družstevního bytu s nesplacenou anuitou. Na čerpání předhypotéčního úvěru jsem měl jen 5 týdnů, přesto se to pod vedením pana Suchého zvládlo naprosto v klidu a v pohodě. Také překlápění předhypotéčního úvěru do hypotečního proběhlo naprosto hladce a rychle. Veškerou komunikaci s bankou zařizoval pan Suchý. Velmi oceňuji jeho odbornost, svižné zařizování věcí bez otálení a profesionální komunikaci. Pan Suchý je navíc sympatický a jednání s ním je přátelské a bezproblémové. Tímto mu ještě jednou děkuji za skvělou spolupráci a všem doporučuji.

Ing. Jiří Suchý

Elena Brody - středa 4. březen 2020

Vynikající spolupráce, přátelské a profesionální jednání, nadstandardní servis – pan Suchý má skvělý přehled v oboru, vyřídil pro nás veškerou komunikaci s bankou a úřady, vyjednal dobré podmínky, byl vždy na telefonu s jakýmkoliv naším dotazem a díky němu máme po letech hledání bez starostí zařízený proces koupě a financování nemovitosti. Určitě doporučuji a panu Suchému moc děkuji, výborná zkušenost!

Ing. Jiří Suchý

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Ing. Jiří Suchý

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.