Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE

Ing. Jiří Suchý

hypoteční makléř
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele Gepard Finance a.s.
Nekázanka 880/11
110 00 Praha 1
Mobil: +420 603 807 070

Ušetřím Vám peníze.
Ušetřím čas a starosti.
Usnadním rozhodování.


Tomáš Pokorný - úterý 26. kvě 2020

Vynikající spolupráce s profesionálním makléřem,který dokáže vysvětlit a následně zařídit veškeré náležotosti ůvěru,mohu doporučit a děkuji za nadstardartní servis.

Ing. Jiří Suchý

JUDr. Jiří Richter - úterý 26. kvě 2020

S panem Suchým mám, na rozdíl od jiných hypotečních poradců, opakovaně vynikající zkušenost. Vždy pracoval tak, jak bych očekával, tedy pomohl s ohledem na konkrétní situaci vybrat nejvhodnější řešení a následně ho rychle, profesionálně a operativně zrealizoval, vyřídil veškeré papírování i jednání s bankami, o všem důležitém obratem informoval. Jednání s ním je navíc příjemné i po lidské stránce, neboť je, na rozdíl od řady makléřů typu "byznysmen a mistr světa", skromný, ochotný, jedná na rovinu bez naučených frází a prodejních triků. Ještě jednou děkujeme!

Ing. Jiří Suchý

Petr Košek - úterý 21. duben 2020

Pana Suchého vřele doporučuji. Je to zkušený odborník, se kterým je radost spolupracovat. Řešili jsme spolu koupi družstevního bytu s nesplacenou anuitou. Na čerpání předhypotéčního úvěru jsem měl jen 5 týdnů, přesto se to pod vedením pana Suchého zvládlo naprosto v klidu a v pohodě. Také překlápění předhypotéčního úvěru do hypotečního proběhlo naprosto hladce a rychle. Veškerou komunikaci s bankou zařizoval pan Suchý. Velmi oceňuji jeho odbornost, svižné zařizování věcí bez otálení a profesionální komunikaci. Pan Suchý je navíc sympatický a jednání s ním je přátelské a bezproblémové. Tímto mu ještě jednou děkuji za skvělou spolupráci a všem doporučuji.

Ing. Jiří Suchý

Elena Brody - středa 4. březen 2020

Vynikající spolupráce, přátelské a profesionální jednání, nadstandardní servis – pan Suchý má skvělý přehled v oboru, vyřídil pro nás veškerou komunikaci s bankou a úřady, vyjednal dobré podmínky, byl vždy na telefonu s jakýmkoliv naším dotazem a díky němu máme po letech hledání bez starostí zařízený proces koupě a financování nemovitosti. Určitě doporučuji a panu Suchému moc děkuji, výborná zkušenost!

Ing. Jiří Suchý

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Ing. Jiří Suchý

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.