Ing. Jiří Suchý

hypoteční makléř
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele Gepard Finance a.s.
Nekázanka 880/11
110 00 Praha 1
Mobil: +420 603 807 070

Ušetřím Vám peníze.
Ušetřím čas a starosti.
Usnadním rozhodování.


Richter Vojtěch - pondělí 22. duben 2024

Vše potřebné jsme svižně vyřešili bez zbytečného papírování navíc, na všechny případné přípomínky a dotazy jsem dostal jasnou a stručnou odpověď. Za mě tedy bez problémů s maximální spokojeností.

Ing. Jiří Suchý

Ondřej Sláma - středa 17. duben 2024

Profesionální přístup, vždy k dispozici.

Ing. Jiří Suchý

Jareš Radek - úterý 16. leden 2024

Pan Suchý je velký profesionál, který dokáže vůči klientovi vyjít velmi vstříc. Děkujeme

Ing. Jiří Suchý

Ivan Krejčí - pátek 6. říjen 2023

Spolupráce s panem Suchým byla radost. Je to profesional, který odvádí perfektní práci s požadovaným výsledkem. Jeho služby mohu vřele doporučit každému.

Ing. Jiří Suchý

Lucie Turhanovská - středa 27. září 2023

Spolupráce s panem Suchým je naprosto bezproblémová, jeho služby můžeme jen doporučit! Pan Suchý je velmi profesionální a je na něj spolehnutí. Na všechny dotazy reaguje rychle, vždy se vše snaží úspěšně vyřešit, potřebné věci srozumitelně vysvětlí, případně poradí. Za veškerou péči ještě jednou moc děkujeme!

Ing. Jiří Suchý

Ekart Lukáš - úterý 15. srpen 2023

Pan Suchý je skvělý. Vše s námi vymyslel, připravil, zařídil a pohlídal, co a kdy s emá udělat. Díky!

Ing. Jiří Suchý

Wierzbicki Lukasz - pátek 13. leden 2023

Skvělá a nápomocná spolupráce.

Ing. Jiří Suchý

Dima P - čtvrtek 14. červenec 2022

By a lucky coincidence I’ve worked with Mr Suchý on two mortgages. Can recommend Mr Suchy as a very responsible professional who knows exactly what needs to be done and when in needs to be done.

Mr Suchy literary took care of everything from the very start to the very end, was super helpful and always in contact not only with me but with all possible (and impossible) banks to get the best rate, approvals and last-minute information (sometimes it felt like magic).

I can’t imagine a better service: if Jiří Suchý helps you with mortgage you got nothing to worry about. Thank you Jiří and my best recommendations!

Ing. Jiří Suchý

Kohuš Miloš - pátek 24. červen 2022

Vynikajici

Ing. Jiří Suchý

Dominika Kučerová - sobota 18. červen 2022

Touto cestou bych chtěla velice poděkovat panu Ing. Jiřímu Suchému za jeho vstřícnost, profesionalitu a trpělivost. Zprostředkování úvěru proběhlo naprosto hladce s tím, že mi vždycky všechno trpělivě vysvětloval. Vzhledem k tomu, že v tomto směru jsem neměla žádné zkušenosti, jsem velmi ráda, že jsem potkala právě pana Ing.Suchého. Každému, kdo uvažuje o hypotéce, vřele doporučuji jeho služby. :)

Ing. Jiří Suchý

Čechovi - úterý 5. duben 2022

S prací pana Suchého jsme byli velmi spokojeni. Dokázal vyřešit naši nestandardní situaci a byl nám po celou dobu k dispozici k zodpovězení našich četných dotazů. Velmi si ceníme zejména jeho profesionality a responzivnosti.

Ing. Jiří Suchý

Shaldyrvan Darya - středa 16. únor 2022

Jiri, dekuji za vasi podporu v prubehu procesu! Je to nase prvni hypoteka, a kvuli tomu jsme meli tisice otazek, ale byl jste hodny a vysvetlili jste uplne vsechno. Vedeli jsme, ze muzeme vas kontaktovat skoro kdykoliv. Proto dekuji za vasi vybornou praci, nemuzu si predstavit lepsi zkusenost s hypotecnim maklerem!

Ing. Jiří Suchý

Bilici Ozan - úterý 1. únor 2022

Pristup,komunikace a rychlost vyrizeni

Ing. Jiří Suchý

Lucie Kudláčková - středa 26. leden 2022

Vstřícné a profesionální jednání, spokojenost. Děkuji

Ing. Jiří Suchý

Martin Fiala - neděle 28. listopad 2021

Pana Suchého můžeme vřele doporučit, jednání s ním bylo vždy příjemné a přátelské. Je to zkušený odborník s velkým přehledem ve svém oboru. Naše dotazy vždy rychle a ochotně zodpověděl, srozumitelně nám vysvětlil vše související s hypotékou a bez problému nás provedl celým procesem financování našeho prvního bytu od developera. Při řešení další hypotéky nebo refinancování se určitě znovu obrátíme na pana Suchého.

Ing. Jiří Suchý

Martin Maruškin - neděle 21. listopad 2021

SK: Pán Suchý je veľmi profesionálny, vzdelaný a dobre informovaný finančný poradca. Efektívne vybavil moje požiadavky a spracoval všetky potrebné dokumenty. Navyše musím povedať, že ho jeho profesia baví, preto ho môžem len vrelo odporučiť.

EN: Mr. Suchy is an excellent financial advisor. His expertise, approach and willingness to help is admirable. He timely completed all the necessary documentation and ensured all deadlines are met. I am very much looking forward to working with him in the future.

Ing. Jiří Suchý

Lukáš Dvořák - pondělí 27. září 2021

Pan Suchý je profesionál, který odborně zodpoví všechny dotazy a precizně provede celým procesem. Doporučuji.

Ing. Jiří Suchý

Kshiteej Puri - pátek 3. září 2021

Jiri is very helpful and has a vast knowledge in the field of mortgages. The whole process with getting a mortgage was really smooth with his help and we get a really nice deal.
he helped complete the process really quickly ( three to four weeks).
I surely recommend Mr.Suchy. It was a great experience.

Ing. Jiří Suchý

Mani Bushan - pátek 20. srpen 2021

Excellent knowledge in the field of loans, individual approach to the client, very solid behavior

Got it from KB for 2.29%

Ing. Jiří Suchý

Jiří Kvapil - pondělí 9. srpen 2021

Pan Suchý své práci rozumí a je to znát. Profesionální přístup, rychlost a schopnost vysvětlit i tu nejdelší hypotéční smlouvu. Můžu jenom doporučit.
Děkujeme za vaší trpělivost a časovou flexibilitu.

Ing. Jiří Suchý

Anna Inyakina - pondělí 26. červenec 2021

Jsme hodně spokojeni s práci pana Suchého, jeho přístup je fakt professionální. Můžeme doporučit.

Ing. Jiří Suchý

Michael Jandík - pátek 16. červenec 2021

Vyřízení hypotéčního úvěru proběhlo bez problému. Pan Ing. Jiří Suchý je profesionál a rád bych touto formou vyzdvihl především celostní aspekt služby. Přátelské jednání, srozumitelná a pravidelná komunikace, vysvětlení a flexibilní podpora. Se službou jsem velmi spokojený a určitě bych příště opět volil spolupráci právě s panem Suchým.

Ing. Jiří Suchý

Tomáš Vinter - úterý 13. červenec 2021

Vysoce profesionální, ochotný, proaktivní, schopný přizpůsobit řešení, které nejlépe splňuje očekávání a potřeby klienta. Jsem dlouhodobě velice spokojen a mohu jen dále doporučit. Děkuji!

Ing. Jiří Suchý

Sebastien Lugue - čtvrtek 1. červenec 2021

Jiri Suchy is very helpful and was able to provide me Premium support on my refinancing project step by step.
He also did the extra mile by assisting me physically at the differents offices in Prague : Post Office, Insurance branches.
I would highly recommend him to anyone !!!

Ing. Jiří Suchý

Matěj Velický - úterý 22. červen 2021

Pan Suchý nám zprostředkoval hypoteční úvěr pro koupi našeho prvního bytu. Jeho služby byly vynikající, znalosti bank a jejich produktů široké, a vstřícnost při vyřizování všech náležitostí exemplární. Pan Suchý má trpělivost vše vysvětlovat do detailů, nevnucuje produkty o které klient nemá zájem, a je plně transparentní v celém procesu. Mohu vřele doporučit jeho služby.

Ing. Jiří Suchý

Danil Vagapov - pátek 18. červen 2021

Thank you Jiri,

It's was my first mortgage in CZ

Jiri helped me with it. He did:
1. Explained well about what I should and shouldn't do to have a mortgage
2. Get good rest interest from KB (2.09 % in Q2 2021)
3. Fast answers. Call and meetings in case if I need them

Thanks!

Ing. Jiří Suchý

Maxim Solntsev - úterý 1. červen 2021

S pánem Suchým jsme hodně spokojené, pomohl nám zařídit úvěr na náš první byt. Vždycky rychle odpovídá na dotazy a vysvětluje všechny drobnosti ve smlouvách. Děkuji!

Ing. Jiří Suchý

Malíkovi - neděle 25. duben 2021

Pan Suchý je zkušený odborník, pomáhal nám se sjednáním hypotečního úvěru.
Profesionální jednání a příjemné vystupování. Mohli jsme se na něho obrátit kdykoliv a s jakýmkoliv dotazem, který byl obratem zodpovězen. Na něho se můžete vždycky spolehnout!

Ing. Jiří Suchý

Sergey Hirshfeld - úterý 13. duben 2021

This is a feedback about a work of Mr. Suchy which can be useful for foreigners in Czech Republic.
This is our first property in Prague – a new flat in a new project of a developer. I knew that a bureaucracy for non-Czech citizens is on the highest level here but I really couldn’t imagine how complicated all the process is.
Telling the truth,  we wanted to step off several times and to forget the idea of having our own flat in Prague. But only advices and patient clarifications of Mr. Suchy brought us to the moment when we signed a mortgage. It wasn’t easy: several misunderstandings and even mistakes from both sides –us and Gepard – took place. I am sure: we weren’t a dream client for Gepard. ButI want to stress again: our success is a consequence of the painstaking professional work of Mr. Suchy only. Would I repeat this cooperation? With no doubt. Will I move to Mr. Suchy the next time? Sure. 

Ing. Jiří Suchý

Michaela Horváthová - neděle 7. únor 2021

DOPORUČUJI! Pro koupě mého prvního bytu jsem si pečlivě vybírala mezi 8 hypotečními poradci, se všemi měla schůzku nabitá informacemi z internetu. Ing. Suchý měl jediný profesionální přístup, kde jsem se dozvěděla všechny potřebné informace a ještě nad rámec mých získaných, čím se stal pro mě jasnou volbou. Nechtěl se mnou za každou cenu uzavřít hypoteční smlouvu, dokonce mě od koupě dvou bytů odmluvil. Celý proces koupě bytu vedl cennými radami a připomínkami. Skvěla komunikace a flexibilita během procesu, vše jasně vysvětlil, aby se člověk mohl rozhodnout. Teď se mohu těšit z vlastního bydlení.

Ing. Jiří Suchý

Ing. Ondřej Wolf - neděle 17. leden 2021

Spolupráci s panem Ing. Suchým vřele doporučuji. Vyřizovali jsme hypotéku na první byt. Skvělá komunikace, všechny informace které jsme potřebovali jsme dostali, věcně a přesně tak abychom se mohli správně rozhodnout. Velmi také cením připomínky a rady, které jsme dostali k celému procesu koupě nemovitosti. Jednalo se o velkou přidanou hodnotu. Na pana Ing. Suchého bych se určitě obrátil znovu. Díky.

Ing. Jiří Suchý

Rostislav Beneš - pondělí 11. leden 2021

Děkujeme panu Jiřímu Suchému za ochotu, vstřícnost a rychlou komunikaci.

Ing. Jiří Suchý

Lenka Syč-Kriváňová - úterý 22. prosinec 2020

So spoluprácou s pánom Ing. Suchým som bola nadmieru spokojná. Jednoducho Vás prevedie úskaliami zaisťovania dokumentov a všetkych procedúr potrebných k vybavovaniu úveru. Všetko ochotne a trpezlivo vysvetlil, zaistil kompletnú komunikáciu medzi bankou a developerom a ušetril mi mnoho času a stresu. Bol kedykoľvek k dispozícii pre moje dotazy. Jeho prístup je veľmi ľudský, ústretový a maximálne profesionálny. Výborná skúsenosť, odporúčam!

Ing. Jiří Suchý

Štefan Švec - pátek 18. prosinec 2020

S panem Suchým jsme letos refinancovali už potřetí a dva poslední případy byly technicky dost náročné. Přesto byl jeho přístup stále stejně vstřícný a profesionální, všechny dokumenty perfektně připravené a postupy jasně zadané. Díky výborné spolupráci vše dopadlo dobře a můžeme ji tedy s klidným svědomím doporučit.

Ing. Jiří Suchý

Cristina Rosu - pátek 18. prosinec 2020

Jiří helped me get a very good rate for my mortgage, answered all of my questions (and there were quite a lot as I am a very detail oriented person who liked to double check everything) and was always available to talk when I needed more clarifications. For these reasons I would recommend him to any person who is looking for financial consultancy.

Ing. Jiří Suchý

Zuzana Jiráková - pátek 11. prosinec 2020

Pan Ing. Jiří Suchý mi pomohl se zařízením hypotéky, i přes to, že jsem vůbec nevěděla, co mám vlastně dělat. Výborně mi poradil, a k tomu prakticky vše zařídil, k mé naprosté spokojenosti. Při refinancování se s největší pravděpodobností se s panem Ing. Suchým spojím. Děkuji.

Ing. Jiří Suchý

O.Hladčuk - čtvrtek 10. prosinec 2020

S panem Suchým jsem spokojen, vynikající spolupráce, vždy poradil a pomohl určitě doporučuji

Ing. Jiří Suchý

Hasprovci - úterý 20. říjen 2020

S pánom Suchým sme veľmi spokojní, pomohol nám s hypotékou podľa našich požiadavkov, ako aj s vybavením všetkých dokumentov s úradmi, všetko náležite vysvetlil. Výborná komunikácia, spoľahlivý a profesionálny, môžeme len doporučiť.

Ing. Jiří Suchý

JUDr. Suzan Vonešová - čtvrtek 1. říjen 2020

Perfektní zkušenost, prozatím nejlepší makléř, se kterým jsme se setkali. Pružná a dobře strukturovaná komunikace, přátelský přístup.

Ing. Jiří Suchý

Daniel Youssef - středa 30. září 2020

Velmi dobrý.

Ing. Jiří Suchý

Daniel Youssef - neděle 13. září 2020

Mr. Suchy has really taken care of my loan start to finish. He has arranged the loan from a good bank with a really good interest rate and has taken care of filing all the papers.
He was also really patient with answering all my questions.
Many Thanks

Ing. Jiří Suchý

rodina Kamburovi - pátek 31. červenec 2020

My jsme maximálně spokojeni s panem inženýrem Suchým. Spolupráce s ním je na vysoké úrovni. Jedná přátelsky a profesionálně. Co se týče úvěru, dokáže vše vysvětlit a následně zařídí veškeré náležitosti. Vřele doporučujeme. Ještě jednou Vám moc děkujeme!

Ing. Jiří Suchý

rodina Kamburovi - středa 29. červenec 2020

Vynikající spolupráce, přátelské a profesionální jednání. Můžeme určitě doporučit. Moc Vám děkujeme.

Ing. Jiří Suchý

Simona Vaňková - středa 22. červenec 2020

Pana Suchého můžeme s manželem vřele doporučit. Vyřízení hypotečního úvěru bez problémů ve velmi krátkém časovém horizontu. Žádné zbytečné schůzky navíc. Pro nás rozhodně velmi pozitivní a profesionální jednání na úrovni se srozumitelným vysvětlením celého procesu.
Dodatečně děkujeme!

Ing. Jiří Suchý

manželé Švecovi - středa 22. červenec 2020

Pan Suchý je velký profesionál, člověk na svém místě. Naše zkušenost, s tak precizním makléřem, předčila veškerá naše očekávání. Disponuje znalostmi, perfektní připraveností a spolehlivě se pohybuje mezi bankou a katastrálním úřadem. Velmi ochotně ve všem pomohl a odpověděl na všechny naše dotazy. Vynikající spolupráce, vřele pana Ing. Suchého doporučujeme.

Ing. Jiří Suchý

Tomáš Pokorný - úterý 26. kvě 2020

Vynikající spolupráce s profesionálním makléřem,který dokáže vysvětlit a následně zařídit veškeré náležotosti ůvěru,mohu doporučit a děkuji za nadstardartní servis.

Ing. Jiří Suchý

JUDr. Jiří Richter - úterý 26. kvě 2020

S panem Suchým mám, na rozdíl od jiných hypotečních poradců, opakovaně vynikající zkušenost. Vždy pracoval tak, jak bych očekával, tedy pomohl s ohledem na konkrétní situaci vybrat nejvhodnější řešení a následně ho rychle, profesionálně a operativně zrealizoval, vyřídil veškeré papírování i jednání s bankami, o všem důležitém obratem informoval. Jednání s ním je navíc příjemné i po lidské stránce, neboť je, na rozdíl od řady makléřů typu "byznysmen a mistr světa", skromný, ochotný, jedná na rovinu bez naučených frází a prodejních triků. Ještě jednou děkujeme!

Ing. Jiří Suchý

Petr Košek - úterý 21. duben 2020

Pana Suchého vřele doporučuji. Je to zkušený odborník, se kterým je radost spolupracovat. Řešili jsme spolu koupi družstevního bytu s nesplacenou anuitou. Na čerpání předhypotéčního úvěru jsem měl jen 5 týdnů, přesto se to pod vedením pana Suchého zvládlo naprosto v klidu a v pohodě. Také překlápění předhypotéčního úvěru do hypotečního proběhlo naprosto hladce a rychle. Veškerou komunikaci s bankou zařizoval pan Suchý. Velmi oceňuji jeho odbornost, svižné zařizování věcí bez otálení a profesionální komunikaci. Pan Suchý je navíc sympatický a jednání s ním je přátelské a bezproblémové. Tímto mu ještě jednou děkuji za skvělou spolupráci a všem doporučuji.

Ing. Jiří Suchý

Elena Brody - středa 4. březen 2020

Vynikající spolupráce, přátelské a profesionální jednání, nadstandardní servis – pan Suchý má skvělý přehled v oboru, vyřídil pro nás veškerou komunikaci s bankou a úřady, vyjednal dobré podmínky, byl vždy na telefonu s jakýmkoliv naším dotazem a díky němu máme po letech hledání bez starostí zařízený proces koupě a financování nemovitosti. Určitě doporučuji a panu Suchému moc děkuji, výborná zkušenost!

Ing. Jiří Suchý

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Ing. Jiří Suchý

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.