Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE

Ing. Jiří Suchý

hypoteční makléř
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele Gepard Finance a.s.
Nekázanka 880/11
110 00 Praha 1
Mobil: +420 603 807 070

Ušetřím Vám peníze.
Ušetřím čas a starosti.
Usnadním rozhodování.


Daniel Youssef - neděle 13. září 2020

Mr. Suchy has really taken care of my loan start to finish. He has arranged the loan from a good bank with a really good interest rate and has taken care of filing all the papers.
He was also really patient with answering all my questions.
Many Thanks

Ing. Jiří Suchý

rodina Kamburovi - pátek 31. červenec 2020

My jsme maximálně spokojeni s panem inženýrem Suchým. Spolupráce s ním je na vysoké úrovni. Jedná přátelsky a profesionálně. Co se týče úvěru, dokáže vše vysvětlit a následně zařídí veškeré náležitosti. Vřele doporučujeme. Ještě jednou Vám moc děkujeme!

Ing. Jiří Suchý

rodina Kamburovi - středa 29. červenec 2020

Vynikající spolupráce, přátelské a profesionální jednání. Můžeme určitě doporučit. Moc Vám děkujeme.

Ing. Jiří Suchý

Simona Vaňková - středa 22. červenec 2020

Pana Suchého můžeme s manželem vřele doporučit. Vyřízení hypotečního úvěru bez problémů ve velmi krátkém časovém horizontu. Žádné zbytečné schůzky navíc. Pro nás rozhodně velmi pozitivní a profesionální jednání na úrovni se srozumitelným vysvětlením celého procesu.
Dodatečně děkujeme!

Ing. Jiří Suchý

manželé Švecovi - středa 22. červenec 2020

Pan Suchý je velký profesionál, člověk na svém místě. Naše zkušenost, s tak precizním makléřem, předčila veškerá naše očekávání. Disponuje znalostmi, perfektní připraveností a spolehlivě se pohybuje mezi bankou a katastrálním úřadem. Velmi ochotně ve všem pomohl a odpověděl na všechny naše dotazy. Vynikající spolupráce, vřele pana Ing. Suchého doporučujeme.

Ing. Jiří Suchý

Tomáš Pokorný - úterý 26. kvě 2020

Vynikající spolupráce s profesionálním makléřem,který dokáže vysvětlit a následně zařídit veškeré náležotosti ůvěru,mohu doporučit a děkuji za nadstardartní servis.

Ing. Jiří Suchý

JUDr. Jiří Richter - úterý 26. kvě 2020

S panem Suchým mám, na rozdíl od jiných hypotečních poradců, opakovaně vynikající zkušenost. Vždy pracoval tak, jak bych očekával, tedy pomohl s ohledem na konkrétní situaci vybrat nejvhodnější řešení a následně ho rychle, profesionálně a operativně zrealizoval, vyřídil veškeré papírování i jednání s bankami, o všem důležitém obratem informoval. Jednání s ním je navíc příjemné i po lidské stránce, neboť je, na rozdíl od řady makléřů typu "byznysmen a mistr světa", skromný, ochotný, jedná na rovinu bez naučených frází a prodejních triků. Ještě jednou děkujeme!

Ing. Jiří Suchý

Petr Košek - úterý 21. duben 2020

Pana Suchého vřele doporučuji. Je to zkušený odborník, se kterým je radost spolupracovat. Řešili jsme spolu koupi družstevního bytu s nesplacenou anuitou. Na čerpání předhypotéčního úvěru jsem měl jen 5 týdnů, přesto se to pod vedením pana Suchého zvládlo naprosto v klidu a v pohodě. Také překlápění předhypotéčního úvěru do hypotečního proběhlo naprosto hladce a rychle. Veškerou komunikaci s bankou zařizoval pan Suchý. Velmi oceňuji jeho odbornost, svižné zařizování věcí bez otálení a profesionální komunikaci. Pan Suchý je navíc sympatický a jednání s ním je přátelské a bezproblémové. Tímto mu ještě jednou děkuji za skvělou spolupráci a všem doporučuji.

Ing. Jiří Suchý

Elena Brody - středa 4. březen 2020

Vynikající spolupráce, přátelské a profesionální jednání, nadstandardní servis – pan Suchý má skvělý přehled v oboru, vyřídil pro nás veškerou komunikaci s bankou a úřady, vyjednal dobré podmínky, byl vždy na telefonu s jakýmkoliv naším dotazem a díky němu máme po letech hledání bez starostí zařízený proces koupě a financování nemovitosti. Určitě doporučuji a panu Suchému moc děkuji, výborná zkušenost!

Ing. Jiří Suchý

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Ing. Jiří Suchý

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.