Kalkulačka hypotéky nejen od České spořitelny. Vyzkoušejte naše srovnání hypoték!

Hledáte nejvýhodnější hypotéku? Nechcete ale ztrácet čas zdlouhavým porovnáváním jednotlivých nabídek tuzemských bank? Pak pro vás máme jednoduché řešení v podobě kalkulačky umístěné na stránkách Gepard Finance. 

Kalkulačka hypotéky nejen od České spořitelny. Vyzkoušejte naše srovnání hypoték!

Díky tomuto jednoduchému nástroji během několika málo minut zjistíte, která z tuzemských bank vám nabídne tu nejvýhodnější hypotéku na našem trhu.

Velcí giganti i menší banky na jednom místě

Zalíbily se vám podmínky hypotéky od České spořitelny? Nebo snad nenápadně pokukujete po hypotéce od Komerční banky? Ať již je vaše volba jakákoli, neunáhlete se ve svém rozhodnutí a raději si nechte jednotlivé nabídky důkladně porovnat naším jednoduchým nástrojem. Jak toho docílíte? Stačí vepsat parametry hypotéky, které zahrnují částku, jež si hodláte půjčit, dobu splácení, ale účel k jakému peníze využijete, do tohoto jednoduchého formuláře. Zadání těchto vstupních dat vám nezabere více než pár minut, během kterých zjistíte, kde vám můžou nabídnout ty nejvýhodnější podmínky, ale i nejnižší úrok na trhu.

Proč bych měl porovnávat hypotéky právě u vás

Srovnání hypoték je nezbytné pro výběr optimálního hypotečního produktu, který nezruinuje vaše bankovní konto a zároveň bude splňovat nastavené požadavky. Proč platit za hypotéku více, když to jde i levněji? Hypoteční experti z Gepard Finance pro vás mohou vyjednat nestandardní podmínky a zajistit hypotéku, která bude vždy o něco levnější, než pokud byste si ji sjednávali sami na pobočkách bank. Jelikož si budujeme s jednotlivými bankami dobré vztahy, můžeme je následně promítnout také do vztahu s vámi – našimi klienty. Proto využijte hypoteční kalkulačky uvedené na těchto stránkách a najděte si hypotéku s bezkonkurenčně nejnižším úrokem!

Vybírejte pečlivě!

Odhalila vám naše kalkulačka, že nejvýhodnější hypotéku nabízí Česká spořitelna? Nebo snad vámi zadané parametry odpovídají výhodné nabídce u mBank? Mějte na paměti, že tyto informace nejsou zárukou toho, že vám u dané banky bude hypotéka poskytnuta. Ověřit si šanci na její získání můžete vyplněním doplňujících informací o příjmech a výdajích vaší domácnosti. U každé nabídky následně vidíte indikátor v podobě barevného semaforu. Červená barva pochopitelně znamená, že za standardních podmínek vám hypotéka u dané bankovní společnosti poskytnutá nebude, oranžová barva šance na poskytnutí o něco málo zvyšuje a u zeleného semaforu si můžete být poskytnutím hypotéky takřka stoprocentně jistí.

Mé šance na získání hypotéky jsou nulové – co teď

Objevily se u každé hypoteční nabídky červené semafory? Ani v této situaci si nemusíte zoufat! U Gepard Finance totiž můžete i přesto hypotéku získat. Domluvte se na osobní schůzce s některým z našich profesionálních hypotečních makléřů, kteří vám doporučí vhodný postup řešení vašeho problému. Věřte, že u nás se mohou stát i zdánlivě nesplnitelné sny skutečností!

 

Svůj hypoteční úvěr si vyzkoušejte nanečisto.

  
Použijte HYPOTEČNÍ KALKULAČKU

 

tlačítko porovnat hypotéky

  

Gepard s kalkulačkou

 

 

Sdílejte článek