Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE

Bc. Kateřina Plhalová

majitel franšízy | hypoteční makléř
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele Gepard Finance a.s.
Plánská 416/11
301 00 Plzeň
Mobil: +420 777 460 345

Ušetřím Vám peníze.
Ušetřím čas a starosti.
Usnadním rozhodování.


Vlaďka Denkovà - čtvrtek 15. duben 2021

Paní Plhalova je úžasná pomohla mi s nemožným. Je velmi ochotná moc šikovná. Nechala opravdu moc svého času na našem úvěru a zachránila nás. Pokud mohu doporučit svěřte se do jejich rukou je to anděl na zemi.

Bc. Kateřina Plhalová

Linda Synková - pátek 26. březen 2021

Paní Plhalovou nám doporučila známá a musím říct, že naprostá spokojenost! Kdykoliv jsme se potřebovali na něco zeptat, stačilo jen napsat a Paní nám vždy se vším ochotně a hlavně s úsměvem poradila! Hypotéku jsme řešili na začátku doby covidové a i přesto všechno krásně zvládla :) my jsme vlastně s přítelem jen našli byt, a pak byli parkrat kvůli podpisům v bance, jinak za nás úplně všechno oběhala a zařídila :)) Neznám člověka kterého by práce takto bavila a byl by furt pozitivní jako paní Plhalová!:) Pokud nás někdy v budoucnu čéká další hypotéka nebudeme váhat ani minutu a poprosíme opět paní Plhalovou a určitě budu nadále doporučovat! :) Děkujeme!

Bc. Kateřina Plhalová

Monika Šedivá - středa 3. březen 2021

Slečna Plhalová nás krok po kroku provázela nelehkou cestou k získání hypotéky, kde by naše spolupráce mohla skončit. Profesionální, lidský a nad očekávání milý přístup. Díky důvěře a jejímu pracovnímu nasazení jsme již doporučili a doporučovat budeme dál :-) Děkujeme

Bc. Kateřina Plhalová

Šimčík Miroslav - úterý 23. únor 2021

Profesionální a milý přístup :-)

Bc. Kateřina Plhalová

Miroslav Šimčík - neděle 31. leden 2021

Paní Plhalovou jsem objevil náhodou, ale od první chvíle, jsem byl přesvědčen, že je velmi profesionální, má skvělé jednání a je k zákazníkům velmi vstřícná a ochotná. Pomohla mi s úvěrem, myslím, že i hodně nad rámec svých povinností. Zařídila přepis na katastru, projednala změny na stavebním úřadě, zajistila změny v projektové dokumentaci pro RD. Mám s ní jej ty nejlepší zkušenosti a s lepším makléřem jsem zatím nesetkal. Vřele doporučuji.

Bc. Kateřina Plhalová

Štengl Stanislav - čtvrtek 21. leden 2021

Skvělé jednání, vstřícnost a ochota. Lepšího makléře jsem zatím nezažil :)

Bc. Kateřina Plhalová

Milan Vávra - čtvrtek 1. říjen 2020

Dobrý den, od samého počátku byla činnost paní Plhalové příkladná. Vše, co bylo potřebné k vyřízení hypotéky mi bylo vysvětleno, nebo přímo zařízeno. Hodnotím 1* Děkuji, s pozdravem Vávra.

Bc. Kateřina Plhalová

Filip Třeba - pátek 8. kvě 2020

Paní Plhalová nám zařídila hypotéku a úvěr ze stavebního spoření parametry, které bych nepovažoval za možné. Všechno s námi prošla, přepočítala, poradila, vysvětlila, nenechala se ničím zaskočit. To všechno po telefonu a e-mailu, po večerech, z domova během koronavirové karantény. Po celou dobu byla navzdory opakovaným dotazům příjemná a ochotná.

Určitě využijeme i v budoucnu, doporučuji.

Bc. Kateřina Plhalová

Jaroslava Třebová - středa 22. duben 2020

Skvělá domluva, paní velice ochotná. Absolutně ji nedělalo problém řešit naše otázky i později večer, nebo trpělivě zodpovídat naše otázky.
Díky ní máme vlastní domeček dle našich snů.

Bc. Kateřina Plhalová

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Bc. Kateřina Plhalová

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.