Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE

Bc. Kateřina Plhalová

majitel franšízy | hypoteční makléř
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele Gepard Finance a.s.
Plánská 416/11
301 00 Plzeň
Mobil: +420 777 460 345

Ušetřím Vám peníze.
Ušetřím čas a starosti.
Usnadním rozhodování.


Andrea Činovcová - středa 15. září 2021

Pokud Vám někdy v bance, nebo na pojišťovně řeknou, že něco nelze, Kačenka Vám dokáže, že se pletou, a že lze cokoliv. Měli jsme velké problémy s hypotékou, a už rok bydlíme v našem vysněném domečku, jelikož naše Káťa opět dokázala, že je nejen skvělá makléřka, která má zkušenosti a vědomosti v oboru, ale hlavně, je to úžasný člověk, takže vše pro své klienty, přátelé, rodinu dělá s láskou a chutí pomoci. Je velice precizní a pracovitá. Nejednou se mi stalo, že přijela k nám domů i s vlastní tiskárnou.
Kdokoliv kontaktuje Kačenku, odchází od svého makléře pod její křídla.
Jediné co mohu, tak Kačenku doporučit a kdyby tu bylo na hodnocení 100 hvězd, má je ode mě všechny. Děkujeme

Bc. Kateřina Plhalová

Mirka - čtvrtek 9. září 2021

Perfektní spolupráce už přes 10 let, právě jsme dořešily druhou hypo. Vše ochotně vysvětlí, zařídí. Mohu jen doporučit.

Bc. Kateřina Plhalová

Pavla Konopíková - pátek 20. srpen 2021

Káťu znám osobně ze zakladky a když jsem se na facebooku dozvěděla, že dělá pojištění, ihned jsem se na ni obratila s prosbou kalkulace životní pojistky pro sebe a malého. Mám zdravotní problém, už jsem byla zoufalá, protože na některá rizika mě nechtěla žádná pojišťovna vůbec pojistit. Naštěstí Kata mi tento problém dokázala vyřešit,pojistila mě na jinde nepojistitelna rizika. Udělala mi skvělou pojistku společně s malým za super cenu. Provedla úpravy dle mých požadavků a vysperkovaly jsme ji tak k dokonalosti. Určitě jsem se na ni neobratila naposled. Dekuju

Bc. Kateřina Plhalová

Vladislav Hrdina - úterý 13. červenec 2021

Výborná spolupráce. Paní Plhalová všechno zařídila, vysvětlila. Komunikace výborná a rychlá.

Bc. Kateřina Plhalová

Miroslav Láznička - čtvrtek 10. červen 2021

Paní Plhalová je velmi ochotná, jednání s ní bylo rychlé, pohotové a pohodlné :) ...moje večerní a noční dotazy vyřešila bleskurychle :)

Bc. Kateřina Plhalová

Vlaďka Denkovà - čtvrtek 15. duben 2021

Paní Plhalova je úžasná pomohla mi s nemožným. Je velmi ochotná moc šikovná. Nechala opravdu moc svého času na našem úvěru a zachránila nás. Pokud mohu doporučit svěřte se do jejich rukou je to anděl na zemi.

Bc. Kateřina Plhalová

Linda Synková - pátek 26. březen 2021

Paní Plhalovou nám doporučila známá a musím říct, že naprostá spokojenost! Kdykoliv jsme se potřebovali na něco zeptat, stačilo jen napsat a Paní nám vždy se vším ochotně a hlavně s úsměvem poradila! Hypotéku jsme řešili na začátku doby covidové a i přesto všechno krásně zvládla :) my jsme vlastně s přítelem jen našli byt, a pak byli parkrat kvůli podpisům v bance, jinak za nás úplně všechno oběhala a zařídila :)) Neznám člověka kterého by práce takto bavila a byl by furt pozitivní jako paní Plhalová!:) Pokud nás někdy v budoucnu čéká další hypotéka nebudeme váhat ani minutu a poprosíme opět paní Plhalovou a určitě budu nadále doporučovat! :) Děkujeme!

Bc. Kateřina Plhalová

Monika Šedivá - středa 3. březen 2021

Slečna Plhalová nás krok po kroku provázela nelehkou cestou k získání hypotéky, kde by naše spolupráce mohla skončit. Profesionální, lidský a nad očekávání milý přístup. Díky důvěře a jejímu pracovnímu nasazení jsme již doporučili a doporučovat budeme dál :-) Děkujeme

Bc. Kateřina Plhalová

Šimčík Miroslav - úterý 23. únor 2021

Profesionální a milý přístup :-)

Bc. Kateřina Plhalová

Miroslav Šimčík - neděle 31. leden 2021

Paní Plhalovou jsem objevil náhodou, ale od první chvíle, jsem byl přesvědčen, že je velmi profesionální, má skvělé jednání a je k zákazníkům velmi vstřícná a ochotná. Pomohla mi s úvěrem, myslím, že i hodně nad rámec svých povinností. Zařídila přepis na katastru, projednala změny na stavebním úřadě, zajistila změny v projektové dokumentaci pro RD. Mám s ní jej ty nejlepší zkušenosti a s lepším makléřem jsem zatím nesetkal. Vřele doporučuji.

Bc. Kateřina Plhalová

Štengl Stanislav - čtvrtek 21. leden 2021

Skvělé jednání, vstřícnost a ochota. Lepšího makléře jsem zatím nezažil :)

Bc. Kateřina Plhalová

Milan Vávra - čtvrtek 1. říjen 2020

Dobrý den, od samého počátku byla činnost paní Plhalové příkladná. Vše, co bylo potřebné k vyřízení hypotéky mi bylo vysvětleno, nebo přímo zařízeno. Hodnotím 1* Děkuji, s pozdravem Vávra.

Bc. Kateřina Plhalová

Filip Třeba - pátek 8. kvě 2020

Paní Plhalová nám zařídila hypotéku a úvěr ze stavebního spoření parametry, které bych nepovažoval za možné. Všechno s námi prošla, přepočítala, poradila, vysvětlila, nenechala se ničím zaskočit. To všechno po telefonu a e-mailu, po večerech, z domova během koronavirové karantény. Po celou dobu byla navzdory opakovaným dotazům příjemná a ochotná.

Určitě využijeme i v budoucnu, doporučuji.

Bc. Kateřina Plhalová

Jaroslava Třebová - středa 22. duben 2020

Skvělá domluva, paní velice ochotná. Absolutně ji nedělalo problém řešit naše otázky i později večer, nebo trpělivě zodpovídat naše otázky.
Díky ní máme vlastní domeček dle našich snů.

Bc. Kateřina Plhalová

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Bc. Kateřina Plhalová

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.