Bc. Kateřina Plhalová

majitel franšízy | hypoteční makléř
vázaný zástupce GEPARD FINANCE a.s.
Sokolovská 192/79
Praha 8, Karlín
Mobil: +420 777 460 345

Ušetřím Vám peníze.
Ušetřím čas a starosti.
Usnadním rozhodování.


Věra Hojsáková - čtvrtek 27. červen 2024

Všem, kteří chtějí být v dobrých a profesionálních rukou, co se financí týče, ať se obrátí na naší milou Káťu, která mi dala znovu uvěřit, že jsou tu lidi, kteří dělají svou práci nejen profesionálně, ale hlavně ze srdce. A to je nejdůležitější. Děkujeme. :-)))

Bc. Kateřina Plhalová

Ondřej Štekl - čtvrtek 27. červen 2024

Už po první konzultaci a analýze našich financí vs stavební záměr jsem si byl naprosto jistý, že hypotéku nejenomže dostaneme, ale že nenastanou žádné zbytečné komplikace. Káťa se věnuje oboru, který jí baví a to je podle mého názoru základ jejího úspěchu. Všichni, kteří jí oslovíte se připravte na věcnou a přátelskou komunikaci, dodržení dohod a termínů, absolutní tah na branku a obrovskou praxi, která umožňuje vyřešit různé zapeklité problémy. Nejvtipnějším na tom celém je skutečnost, že jsme na Káťu měli recenzi od našich přátel, kterým pomohla realizovat jejich vysněný projekt a do doby podpisu kupní smlouvy na náš pozemek jsme se osobně nesetkali a veškerá komunikace probíhala přes whatsapp a email. Celou dobu jsme věděl, že jsem v poctivých rukou a nemýlil jsem se. Klobouk dolů a děkuji převelice:)
Ondřej Štekl

Bc. Kateřina Plhalová

Boris - čtvrtek 27. červen 2024

Pani Plhalovú môžem vo všetkých smeroch vrelo odporučiť, bez jej pomoci si naozaj neviem predstaviť riešiť hypotéku:) Ďakujem pekne!

Bc. Kateřina Plhalová

Gottfried Miloslav - neděle 24. březen 2024

Krásně vše vysvětlila a na vše, na co jsme se zeptali, zjistila maximum informací.

Bc. Kateřina Plhalová

Fajčíková Denisa - čtvrtek 21. březen 2024

Dobrý deň chcela by som špeciálne poďakovať pani Katke Plhalovej za skvele odvedenú prácu s našou náročnou hypotékou. Verím, že ak sa vaši klienti obrátia na jej služby budú v tých najlepší ch rukách. Katka svoju prácu robí s radosťou s maximálnym nasadením a veľakrát aj nad rámec jej pracovných povinností. Slovo nedá sa nepozná, vždy nájde spôsob ako vyriešiť daný problém aby vám pomohla.S jej ochotou a ľudským prístupom sa vám zdá ze to ide hladko aj keď pre ňu je to určite náročné za čo jej patrí obrovská vďaka.

Bc. Kateřina Plhalová

Tetiana Matsola - pondělí 5. únor 2024

Spolupráce s paní Plhalovou mohu jen doporučit. A jsme moc vděčný za ji pomoc, spolupráce s ní byla spolehlivá, rychlá příjemná a velmi klidná. Žije se nám v novém bytě hezký, dětem se taky tade moc líbí. A to všechno máme díky paní Plhalová.

Bc. Kateřina Plhalová

Karolína Honzík - pátek 19. leden 2024

Absolutní jednička ve svém oboru! Nebojí se riskovat a čím těžší případ - tím lépe. Kdyby šlo, dáme těch hvězdiček 10. Vše přehledně a podrobně vysvětleno, tak že i nepolíbený člověk ví, co a proč podepisuje. Úžasný člověk, díky kterému se nám splnil sen!

Bc. Kateřina Plhalová

Anna Chvalová - pátek 29. září 2023

Kačka je doslova kouzelnice, nebýt jí, tak dnes nebydlíme na tom nejúžasnějším místě na této planetě. Nebylo to vůbec snadné, bylo to sakra těžké! Nervy, nejistota ( ..naše…protože Kačka celou dobu s nadhledem tvrdila, že TO klapne) ..a ona to opravdu zvládla ❤️ to, co jiní tvrdili, že nelze. Doporučuji všemi deseti. Jsme jí skutečně vděční.

Bc. Kateřina Plhalová

Aleš - pondělí 18. září 2023

Velmi ochotná, komunikativní, doporučuji.

Bc. Kateřina Plhalová

František - středa 23. srpen 2023

Katka je opravdová profesionálka a uspokojí i nejnáročnější klienty s jejich požadavky. Vždy, když porovnáváme ceny a sazby, Katka dokáže vyjednat ty nejlepší. Proto jsme se pro naši spolupráci rozhodli již u 2 koupí a právě díky Katce jsme mohli realizovat naše investice do nemovitostí. I přesto, že jsme blízcí přátelé, vím, že Katka má velmi osobní a proklientský přístup, umí opravdu vysvětlit, pomoci při realizaci a koordinaci aktivit s makléři. Za mě naprostá jednička! Mohu jen doporučit.

Bc. Kateřina Plhalová

Mentlová Sabina - úterý 15. srpen 2023

Mockrát děkuji p. Plhalové za podrobné vysvětlení, rychlé zpracování a vyřízení! Její přístup je velmi lidský, vstřícný a celkově je Kačenka milionový človíček se srdcem na pravém místě.❤ Patří jí velké díky, nejen za péči, ale i za celkovou ochotu s čímkoliv poradit, opakovaně vysvětlit. Mohu její osobu jen a jen doporučit! ☺

Bc. Kateřina Plhalová

Jan Voltr - středa 26. červenec 2023

Kateřinu vřele doporučuji, pokud hledáte někoho, kdo dělá svou práci řádně a svědomitě, dále nehledejte, právě jste ji našli, už teď se těším na naší další spolupráci a je to radost, mít (v dnešní době, kdy jsou lidé co nevědí jak, proč a především co mají dělat, např. na katastrech, úřadech, atd.) někoho, kdo moc dobře ví proč, co a jak má dělat.

Bc. Kateřina Plhalová

Khandl Libor - čtvrtek 13. červenec 2023

Nejlepší co nás mohlo potkat :) vše na jedničku, přístup, jednání, pomalu jsme se nemuseli o nic starat a vše nám bylo krásně vysvětleno.

Bc. Kateřina Plhalová

Libor Khandl - čtvrtek 15. červen 2023

Kateřinu velice doporučuji, pomohla nám najít lepší úrokovou sazbu na hypotéku, vysvětlila možné varianty, připravila veškerou dokumentaci, postarala se o schůzku v bance, na úřadech. Děkuji.

Bc. Kateřina Plhalová

Zdeňka Khandlová - čtvrtek 15. červen 2023

Na hodnocení Káti je 5 hvězdiček opravdu málo. Jsem moc vděčná, že nám pomohla. My se nemuseli pomalu o nic starat, dojela za námi 258km s papíry, oběhala úřady, banku, vše vysvětlila do sebemenšího detailu, naprosto neuvěřitelný přístup. Díky ní můžeme svůj sen dotáhnout do zdárného konce a jako bonus víme jak myslet do budoucna. Moc děkuji a velice doporučuji!

Bc. Kateřina Plhalová

Knotková Šárka - úterý 9. kvě 2023

Káťa je osoba na správném místě! Známe se už od střední školy, vždy byla velmi precizní a ráda pomáhala všem okolo. Spolu jsme řešili hypotéku a nikdy by mě nenapadlo, kolik peněz se dá ušetřit. Vše nám vysvětlila, poradila, zařídila.. Opravdu skvělý přístup..
Děkujeme!!

Bc. Kateřina Plhalová

Fajčíková Denisa - čtvrtek 18. srpen 2022

Naša pani finančná špecialistka pani Plhalova je úžasný človek na pravom mieste,ktory svoju prácu miluje a vkladá do nej maximum aby svojim klientom pomohla. Vo všetkom nám veľmi ochotne poradila a pomáhala a to aj nad rámec jej pracovných povinností. Za to jej patrí veľká vďaka a vám prajem aby ste mali čo najviac takýchto ľudí, ktorí sú pre svojich klientov ochotný robiť maximum aby im pomohli.

Bc. Kateřina Plhalová

Denisa Fajcikova - sobota 30. červenec 2022

Katka si tých hviezdičiek zaslúži oveľa viac. Je to kúzelníčka vo svojom obore a pre mna anjel a záchrana. Mali sme rozostavaný domček a potrebovali sme refinancovat. Bolo to veľmi komplikované a my sme si mysleli ze aj nemožné keďže nám s tým nevedel nikto poradiť dva roky. Potom sme dostali kontakt na Katku a ona si náš príbeh trpezlivo vypočula a pustila sa do boja. So všetkým nám ochotne pomohla, poradila aj s tým co bolo nad rámec jej pracovných povinností.Určite to nemala s nami ľahké ale podarilo sa jej nemožné a tu hypotéku zvládla na jedničku za čo jej patrí obrovské ďakujeme.

Bc. Kateřina Plhalová

Helena - úterý 7. červen 2022

Katka je osoba na svém místě. Se vším vždy pomůže, poradí a to vždy s úsměvem. Spoustu věcí udělá pro klienta jen tak, že jí to prostě baví. Pokud máte jakýkoli problém v oblasti financí, je Kačka ta pravá :-)
Za mě naprostá spokojenost a mohu jen doporučit.

Bc. Kateřina Plhalová

Martin Zeman - neděle 29. kvě 2022

Výborná hypoteční specialistka. Pomohla nám vybrat tu nejvýhodnější hypotéku a vše zařídila. Bez komplikaci jsme si tak mohli splnit náš sen o vlastním bydlení.

Bc. Kateřina Plhalová

Jana Pangrácová - čtvrtek 26. kvě 2022

Při hodnocení slečny Katky velmi lituji, že hvězdiček je v nabídce pouze 5.
Ke svým klientům přistupuje individuálně, profesionálně a hlavně lidsky.
Snaží se najít vhodnou variantu produktu.
Vždy je milá a ochotná pomoci.
Její služby jsou komplexní a trvalé.
Můžete se na ní spolehnout i s ohledem na fixace a jiné úkony v průběhu splácení hypotéky.

Moc děkujeme za Vše, co pro nás dělá a vřele ji doporučuji...

Bc. Kateřina Plhalová

Ladislav Činovec - středa 25. kvě 2022

Měli jsme se získáním hypotéky problémy u banky a Káťa nám pomohla problémy vyřešit. Ať co se týkalo zrušení historických kreditek, tak řešení katastrů. Full servis. Mnoho věcí udělá navíc za klienta.
Při výstavbě domu, kdy bylo potřeba navýšit hypotéku bylo vyřízení též bleskové. Nemohu nic než doporučit.
Velmi profesionální jednání, ty roky zkušeností a množství úspěšných hypoték je velmi znát. Velmi vlídný přístup.

Bc. Kateřina Plhalová

Veronika Zemanová - středa 25. kvě 2022

Katka je úžasná osobnost. Pomohla nám získat hypotéku na náš vysněný dům a ha mnohem výhodnějších podmínek než nám nabízeli v bance. Se vším poradila a vše nám vysvětlila.

Bc. Kateřina Plhalová

Adam Bernas - pondělí 23. kvě 2022

Paní Plhalová je asi nejlepší co mě mohlo v oblasti hypoték potkat. Absolutní ochota a zapálení pro věc. Při sjednání hypotéky jsem se nestačil divit co pro mě paní Plhalová všechno zařídila, jak dokumenty, tak vše potřebné v bance. Při prodloužení čerpání hypotéky mi zpracovala několik variant, což mi strašně pomohlo.

Bc. Kateřina Plhalová

Petr H. - neděle 22. kvě 2022

Paní Katku můžu jen doporučit. Zařídila nám hypotéku za nejnižší úrok, který jen byl možný, i když to nebyla lehká cesta, tak ji výborně zvládla. Oceňuji skvělý a vstřícný přístup ke klientovi. Vše ochotně a trpělivě vysvětlí a zařídí. V případě potřeby vyběhá přepis na katastru nebo zařídí změny v projektové dokumentaci pro RD. Když hypotéku, tak jedině od ní.:-)

Bc. Kateřina Plhalová

Kovanda Lukáš - pátek 18. únor 2022

Katka je úplně parádní. Pomohla mi získat hypotéku (na pozemek), která byla docela komplikovaná a náročná. Myslím, že mnoho makléřů by to se mnou vzdalo, ale Katka to nevzdala a hypotéku jsme nakonec získali. Za to jsem velice vděčný a plánuji ve spolupráci pokračovat při získání hypotéky pro výstavbu RD.

Bc. Kateřina Plhalová

Lucka - úterý 14. prosinec 2021

Káťa je makléř snů! Dokáže i nemožné a s grácií. Jednání s ní je radost a dodá Vám chuť vytrvat a věřit, i když to vypadá všelijak. Pro své klienty udělá maximum, ne-li více. Je ve svém oboru opravdu třída. Díky Kátě máme vysněný dům. Vzdálenost a čas pro ní není žádná překážka. Vřele doporučuji všem budoucím klientům.

Bc. Kateřina Plhalová

Natália Fajfrlíková - středa 1. prosinec 2021

S Katkou spolupracuji jako makléřka, která se před časem pouze na českém finančním trhu začala orientovat. Katka má cit pro komunikaci, dokáže vyslechnout, poradit, či už se jedná o řešení komplikovaného obchodního případu, anebo klidně jen lidsky. Člověk nikdy nemá pocit, že ji obtěžuje, i když toho má hodně a to je vždy pro dobrou spolupráci nejvíc. Její ochota pomoci mně někdy až příjemně zaráží. Nikdy neříká, že to nejde, ale ptá se jak.
Lepšího mentora si člověk snad ani nemůže přát. Kati, děkuji!

Bc. Kateřina Plhalová

Andrea Činovcová - středa 15. září 2021

Pokud Vám někdy v bance, nebo na pojišťovně řeknou, že něco nelze, Kačenka Vám dokáže, že se pletou, a že lze cokoliv. Měli jsme velké problémy s hypotékou, a už rok bydlíme v našem vysněném domečku, jelikož naše Káťa opět dokázala, že je nejen skvělá makléřka, která má zkušenosti a vědomosti v oboru, ale hlavně, je to úžasný člověk, takže vše pro své klienty, přátelé, rodinu dělá s láskou a chutí pomoci. Je velice precizní a pracovitá. Nejednou se mi stalo, že přijela k nám domů i s vlastní tiskárnou.
Kdokoliv kontaktuje Kačenku, odchází od svého makléře pod její křídla.
Jediné co mohu, tak Kačenku doporučit a kdyby tu bylo na hodnocení 100 hvězd, má je ode mě všechny. Děkujeme

Bc. Kateřina Plhalová

Mirka - čtvrtek 9. září 2021

Perfektní spolupráce už přes 10 let, právě jsme dořešily druhou hypo. Vše ochotně vysvětlí, zařídí. Mohu jen doporučit.

Bc. Kateřina Plhalová

Pavla Konopíková - pátek 20. srpen 2021

Káťu znám osobně ze zakladky a když jsem se na facebooku dozvěděla, že dělá pojištění, ihned jsem se na ni obratila s prosbou kalkulace životní pojistky pro sebe a malého. Mám zdravotní problém, už jsem byla zoufalá, protože na některá rizika mě nechtěla žádná pojišťovna vůbec pojistit. Naštěstí Kata mi tento problém dokázala vyřešit,pojistila mě na jinde nepojistitelna rizika. Udělala mi skvělou pojistku společně s malým za super cenu. Provedla úpravy dle mých požadavků a vysperkovaly jsme ji tak k dokonalosti. Určitě jsem se na ni neobratila naposled. Dekuju

Bc. Kateřina Plhalová

Vladislav Hrdina - úterý 13. červenec 2021

Výborná spolupráce. Paní Plhalová všechno zařídila, vysvětlila. Komunikace výborná a rychlá.

Bc. Kateřina Plhalová

Miroslav Láznička - čtvrtek 10. červen 2021

Paní Plhalová je velmi ochotná, jednání s ní bylo rychlé, pohotové a pohodlné :) ...moje večerní a noční dotazy vyřešila bleskurychle :)

Bc. Kateřina Plhalová

Vlaďka Denkovà - čtvrtek 15. duben 2021

Paní Plhalova je úžasná pomohla mi s nemožným. Je velmi ochotná moc šikovná. Nechala opravdu moc svého času na našem úvěru a zachránila nás. Pokud mohu doporučit svěřte se do jejich rukou je to anděl na zemi.

Bc. Kateřina Plhalová

Linda Synková - pátek 26. březen 2021

Paní Plhalovou nám doporučila známá a musím říct, že naprostá spokojenost! Kdykoliv jsme se potřebovali na něco zeptat, stačilo jen napsat a vždy se vším ochotně a hlavně s úsměvem poradila! Hypotéku jsme řešili na začátku doby covidové a i přesto všechno krásně zvládla. My jsme vlastně s přítelem jen našli byt a pak byli párkrát kvůli podpisům v bance, jinak za nás úplně všechno oběhala a zařídila :)) Neznám člověka, kterého by práce takto bavila a byl by neustále pozitivní jako paní Plhalová!:) Pokud nás někdy v budoucnu čeká další hypotéka, nebudeme váhat ani minutu a poprosíme opět paní Plhalovou a určitě budeme nadále doporučovat! :) Děkujeme!

Bc. Kateřina Plhalová

Monika Šedivá - středa 3. březen 2021

Slečna Plhalová nás krok po kroku provázela nelehkou cestou k získání hypotéky, kde by naše spolupráce mohla skončit. Profesionální, lidský a nad očekávání milý přístup. Díky důvěře a jejímu pracovnímu nasazení jsme již doporučili a doporučovat budeme dál :-) Děkujeme

Bc. Kateřina Plhalová

Šimčík Miroslav - úterý 23. únor 2021

Profesionální a milý přístup :-)

Bc. Kateřina Plhalová

Miroslav Šimčík - neděle 31. leden 2021

Paní Plhalovou jsem objevil náhodou, ale od první chvíle, jsem byl přesvědčen, že je velmi profesionální, má skvělé jednání a je k zákazníkům velmi vstřícná a ochotná. Pomohla mi s úvěrem, myslím, že i hodně nad rámec svých povinností. Zařídila přepis na katastru, projednala změny na stavebním úřadě, zajistila změny v projektové dokumentaci pro RD. Mám s ní jej ty nejlepší zkušenosti a s lepším makléřem jsem zatím nesetkal. Vřele doporučuji.

Bc. Kateřina Plhalová

Štengl Stanislav - čtvrtek 21. leden 2021

Skvělé jednání, vstřícnost a ochota. Lepšího makléře jsem zatím nezažil :)

Bc. Kateřina Plhalová

Milan Vávra - čtvrtek 1. říjen 2020

Dobrý den, od samého počátku byla činnost paní Plhalové příkladná. Vše, co bylo potřebné k vyřízení hypotéky mi bylo vysvětleno, nebo přímo zařízeno. Hodnotím 1* Děkuji, s pozdravem Vávra.

Bc. Kateřina Plhalová

Filip Třeba - pátek 8. kvě 2020

Paní Plhalová nám zařídila hypotéku a úvěr ze stavebního spoření parametry, které bych nepovažoval za možné. Všechno s námi prošla, přepočítala, poradila, vysvětlila, nenechala se ničím zaskočit. To všechno po telefonu a e-mailu, po večerech, z domova během koronavirové karantény. Po celou dobu byla navzdory opakovaným dotazům příjemná a ochotná.

Určitě využijeme i v budoucnu, doporučuji.

Bc. Kateřina Plhalová

Jaroslava Třebová - středa 22. duben 2020

Skvělá domluva, paní velice ochotná. Absolutně ji nedělalo problém řešit naše otázky i později večer, nebo trpělivě zodpovídat naše otázky.
Díky ní máme vlastní domeček dle našich snů.

Bc. Kateřina Plhalová

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Bc. Kateřina Plhalová

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.