Kde udělat srovnání úrazového pojištění

Napadlo vás někdy, že když utrpíte úraz, který vám znemožní po určitou dobu vykonávat práci, jež vás živí, můžete získat od pojišťovny kompenzaci, která by vám toto období alespoň trochu usnadnila? Pokud navíc máte rodinu a jste jedním z článků, bez nichž se rodina finančně dlouhodobě neobejde, měli byste o úrazovém pojištění uvažovat velmi vážně. Kde ale v přemíře služeb najdete to nejvýhodnější úrazové pojištění, případně jeho srovnání?

Kde udělat srovnání úrazového pojištění

Téměř vše zjistíte na internetu

úrazové pojištěníPodmínky úrazového pojištění různých českých pojišťoven se dají do jisté míry zjistit na internetu, a to včetně jejich srovnání pro váš lepší přehled. Zjistit se dá i to, proti čemu se můžete pojistit. Nejčastěji to bývá tělesné poškození způsobené úrazem, dále jde o trvalé následky úrazu nebo smrt následkem úrazu, pracovní neschopnost následkem úrazu nebo pobyt v nemocnici v důsledku úrazu.

Stát se může kdykoli cokoli a před úrazem nebo úmrtím se příliš chránit nelze, můžete mít ale jistotu, že o vás nebo o vaši rodinu bude v případě vaší nehody postaráno.

Parametry se různí

Snad každá pojišťovna nabízející úrazové pojištění má pro něj specifické parametry. Tím hlavním je výše krytí úrazu s konkrétními následky. Rozhodně byste si měli nechat poradit, kde vám za menší vklad nabídnou vyšší krytí, po jaké době vám bude pojistné vyplaceno (např. desátý den od nehody) apod. 

Svěřte se makléři Gepard Finance

Srovnání úrazového pojištění si můžete jednoduše najít na internetu, informace tam ale často nebývají kompletní nebo bývají zastaralé. Nejlepší variantou je v každém případě osobní schůzka s makléřem Gepard Finance. Ten vám zajistí úplný přehled všech specifických možností českých pojišťoven a doporučí vám pro vás nejvýhodnější produkt.

Nikdo vás neochrání před nehodami a úrazy. Úrazové pojištění vás ale může ochránit před situací, kdy byste zůstali bez financí a nebyli schopni sebe nebo svou rodinu živit. Nechte si makléřem Gepard Finance vypracovat srovnání úrazového pojištění a vyberte si s jeho pomocí to, co vám bude nejvíce vyhovovat.

Díky makléři na pojištění ušetříte. Kontaktujte nás.

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Hypotéka a životní pojištění: Vyplatí se pojištění k hypotéce kvůli nižší sazbě?

Rostoucí ceny nemovitostí současně zdražují i pojistné nemovitostí, zvyšují se ale i náklady na životní pojištění.

Týká se to především lidí s hypotékou, kteří v životním pojištění potřebují pokrýt plně zdravotní rizika na celkovou hodnotu hypotéky.

Tornádo a pojištění nemovitosti aneb Jak pojistit své bydlení

Pořídit si vlastní bydlení stojí obrovské množství času, úsilí a financí. A bohužel ani když se to podaří, nemáte jistotu, že se ze dne na den, z minuty na minutu nepřihodí něco, co vámváš vysněný domov před očima zdevastuje. Katastrofický zásah...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...