Kde všude najdete franšízu Gepard Finance a kde zatím chybí? Víme to!

Založení vlastní franšízy je zásadním krokem v životě každého, kdo se rozhodne naplno realizovat na poli hypotečních produktů a zároveň má zájem pomáhat pokud možno co největšímu okruhu klientů. Pokud již nějakou dobu působíte ve světě financí a klasická pozice hypotečního poradce vás příliš nenaplňuje, pak je založení vlastní franšízy ideálním vyústěním aktuální situace. V jednom z minulých článků jsme odhalili ideální dobu, kdy je vlastní franšízu vhodné založit. Dnes se podíváme na místa, kde franšíza společnosti Gepard Finance zcela chybí, případně je její síť teprve v samotných začátcích.

Kde všude najdete franšízu Gepard Finance a kde zatím chybí? Víme to!

Jak si stojí společnost Gepard Finance

V současné době působí v řadách společnosti více než 400 makléřů a další neustále přibývají. Pro zájemce o vlastní franšízu je nyní připraven speciální Open Meeting, na kterém se dozví vše důležité a pro budoucí franšízanty nezbytné. V portfoliu společnosti se v současné době nachází více než 45 000 spokojených klientů, kteří si díky výhodným produktům a exkluzivním nabídkám mohli splnit svůj velký sen o vlastním bydlení nebo zajistit sebe i své nebližší na horší časy. Pouze v hypotečních úvěrech společnost každý rok produkuje více než 8 miliard korun! Stále váháte, zda se připojit do jejich řad?

Kde je franšízová síť nejhustší?

Společnost Gepard Finance má v současné době po celé České republice 70 obchodních místz nichž nejvíce jich je pochopitelně situovaných v Praze a na území Středočeského kraje. Jen v Praze naleznete 11 poboček! Součástí Středočeského kraje jsou také pobočky v Kladně a Mladé Boleslavi. Hustá franšízová síť je také v kraji Jihočeském, kde je situováno celkem 7 franšíz. A výjimkou není ani kraj Jihomoravský, kde můžete v případě zájmu navštívit některou z 5 poboček společnosti.

A kde naopak nejřidší?

Na pomyslné opačné straně seznamu potom stojí Zlínský, Karlovarský, Liberecký kraj, Olomoucký a Královehradecký kraj. Součástí Libereckého a Karlovarského kraje je pouze jedna pobočka společnosti, ve Zlínském, Olomouckém a Královehradeckém kraji najdete dvě. Místem, kde franšíza společnosti prozatím úplně chybí, je kraj Vysočina. Pokud tedy uvažujete o vlastní franšíze a bydlíte v některém z těchto krajů, pak je zde založení vlastní franšízy zárukou úspěchu.

TIP: Benefity pro makléře najdete na stránkách GEPARD SPOLUPRÁCE

Máte zájem o založení vlastní franšízy?

V případě zájmu neváhejte kontaktovat společnost Gepard Finance, domluvte se na osobní schůzce nebo se zúčastněte avizovaného Open meetingu, který jsme zmínili v úvodu tohoto článku. Věřte, že založení vlastní franšízy bude patřit k životním krokům a zároveň velkým výzvám, jež mohou zcela změnit váš dosavadní život. Pokud se nenecháte odradit prvotními neúspěchy, pak můžete dosáhnout zajímavých snů i vysokých met a zároveň také pomoci lidem plnit jejich sny.

Přejeme vám, abyste našli odvahu a šli do podnikání v hypotékách naplno!

 

Přijďte na OPEN MEETING pro zájemce o franšízing – bez závazku a zdarma.

Podívejte se na více informací o setkání.

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...