Kdy je nejlepší čas na založení vlastní franšízy?

Líbí se vám svět finančních produktů nebo pracujete v realitách? Nebo jste bankovní úředník v osmihodinových směnách za přepážkou? Neuspokojuje vás aktuální situace na trhu a chtěli byste svým klientům opravdu pomoci? Nabídnout produkty, které si doopravdy zaslouží? Produkty, jež jim umožní splnit velké sny o vlastním bydlení nebo zajištění do budoucna? Pokud byla vaše odpověď alespoň na dvě výše zmíněné otázky kladná, pak jsou následující řádky určeny právě vám. Poradíme, kdy je ideální čas na založení vlastní franšízy u společnosti Gepard Finance, a jakým způsobem změnit své dosavadní povolání na poslání.

Kdy je nejlepší čas na založení vlastní franšízy?

Zkušenosti jsou základ

Pouštět se do světa franšízingu bez potřebných zkušeností a letité praxe není zrovna dvakrát ideální. Zvažujete-li tuto možnost, pak je vhodné mít alespoň minimální povědomí o tom, jak funguje trh s úvěry, hypotékami, ale i dalšími produkty, se kterými přijdete do styku. Tyto produkty totiž budete muset bravurně ovládat, znát o nich i ty nejmenší detaily a ty následně předat klientům, jenž vás vyhledají.

Dobré jméno pomůže

Máte-li portfolio spokojených klientů a lidé si kvalitní služby spojují právě s vaším jménem, pak je i vám svět franšízingu otevřený. Budování „brandu“ je neodmyslitelnou součástí kvalitního makléře, potažmo franšízanta. Pokud vás budou lidé sami aktivně vyhledávat a kladně o vás referovat svým známým, potom máte v kapse zajímavý triumf. Navíc za vámi bude stát silná značka, která vám zvýší důvěryhodnost a otevře cestu ke klientům z velkých realitních sítí, z internetových portálů zaměřených na finance a reality.

Motivace k lepším výsledkům

O založení vlastní franšízy by měl uvažovat každý, koho již práce klasického finančního makléře nenaplňuje a nemůže se prostřednictvím ní naplno realizovat. Základním stavebním kamenem je pochopitelně motivace, ovšem ne motivace vyšších zisků. Motivovat k lepším výsledkům by vás primárně měla možnost pomoci širšímu okruhu klientů, stejně jako stále se rozšiřující portfolio spokojených klientů. Ve světě franšízingu jsou peníze až na posledním místě a představují pouze atraktivní vedlejší produkt celého procesu, nikoli jeho cíl.

Sebezdokonalování a vyhledávání informací

Učený z nebe nespadl a pro obor hypotečních produktů to platí dvojnásob. Jelikož se trh neustále mění a transformuje, je potřeba počítat s variantou, že značnou část své pracovní doby budete věnovat vyhledávání informací o aktuálních nabídkách, sazbách a produktech tuzemských i zahraničních bank. V tom vám velmi usnadní profesi sofistikovaný metodický portál Gepard Finance, který mapuje všechny metodické změny, akce a benefity bank. Nemusíte nic dlouze hledat, vše máte na jednom místě přehledně uspořádané.

Neúspěch k této práci patří

Víte-li o sobě, že vás odradí prvotní neúspěchy, pak se do franšízingu raději nepouštějte. Neúspěch k tomuto oboru jednoduše patří a s největší pravděpodobností se nevyhne ani vám. Pokud přijde pocit vyčerpání, vyhoření a zklamání, pak neházejte do žita pomyslnou „flintu“, ale do práce se ještě více zakousněte a myslete na to, že v tomto tvrdém a k nováčkům poměrně krutém světě vyhrávají pouze odolní a vytrvalí hráči.

Přijměte podporu!

Ale abychom vás od založení vlastní franšízy neodrazovali, je nutno zmínit, že ze strany společnosti Gepard Finance získáte perfektní zázemí, stabilního a silného partnera, stejně jako podporu a motivaci přátelského týmu odborníků na systémové centrále. Školicí systém Gepard Akademie je zde dotažen do těch nejmenších detailů. Pravidelné školení a kurzy vám pomohou nejen v rozjezdu kariéry, ale také v osobním životě a při každodenní komunikaci.

Bydlíte v místě, kde franšíza chybí? Další trumf máte v kapse!

Ačkoli má společnosti Gepard Finance širokou síť poboček po celé České republice, existují města, kde je tato síť teprve ve svém rozkvětu. Nejvíce poboček je pochopitelně situovaných v okolí Prahy a Středočeského kraje, na pomyslné opačné straně seznamu pak stojí Zlínský, Karlovarský a Liberecký kraj, kde jsou vaše šance na založení vlastní sítě opravdu vysoké. Pobočka společnosti Gepard Finance prozatím chybí na Vysočině, pokud zde tedy aktuálně operujete, pak je založení vlastní franšízy v tomto kraji sázkou na jistotu.

Finanční podmínky spolupráce

Na rok 2015 máme pro vás připraveny nové, ještě výhodnější podmínky spolupráce. Přijďte na OPEN MEETING a přesvědčete se sami. 

Shrnutí závěrem

Z výše uvedeného tedy vyplývá, že ideální doba pro založení vlastní franšízy je taková, kdy si sami v sobě utřídíte priority, zjistíte, že dosavadní práce vás již příliš neuspokojuje, načerpáte dostatek zkušenosti z hypotečního a finančního pole a zároveň budete mít chuť vyzkoušet něco nového a doposud nepoznaného. Máte-li vybudováno dobré jméno a klienti vás sami aktivně vyhledávají nebo bydlíte v kraji, kde není franšízová síť příliš hustá, pak vám tyto okolnosti nahrávají a založení vlastí franšízy byste neměli dále odkládat. Pro více informací nás kontaktujte nebo se zúčastněte Open meetingu, který je nezávazný pro nové zájemce o místo v řadách této prestižní společnosti.

Přejeme vám, abyste našli odvahu a šli do podnikání v hypotékách naplno!

 

Zajímá vás spolupráce s Gepard Finance?

Více informací na webu GEPARD SPOLUPRÁCE

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...