Klára Nováková

majitel franšízy | hypoteční makléř
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele Gepard Finance a.s.
Mírové náměstí 109/33
400 01 Ústí nad Labem
Mobil: +420 602 471 562

Štěstí je, když to, co děláte, pro vás odměnou.

Jsem pátým rokem hypoteční makléřkou. Chci zlepšit povědomí o hypotečním trhu v České republice. Představuji aktuální podobu financování bydlení ve všech bankách na trhu, dojednávám individuální podmínky, zjišťuji maximální výši úvěru, vyřizuji úvěry za své klienty. Spolupracuji se všemi bankami na českém trhu. Pro klienty pracuji zdarma.
Ráda se Vám budu věnovat.


Co o mně říkají klienti

Ing. Monika Raušerová - pátek 15. listopad 2019

Na jedničku s hvězdičkou. Velmi vstřícný a milý přístup. Od samého začátku bylo znát, že jste jedničkou ve svém oboru. Vše jste dokázala jasně a srozumitelně vysvětlit. Lepšího bankovního poradce - hypotečního makléře jsme si nemohli přát.

Klára Nováková

Michal Vais - středa 23. říjen 2019

Slečna Nováková je velice šikovná dívka. Vše proběhlo bez komplikací. Rychlé vyřízení.

Klára Nováková

Martin Fuchs - středa 2. říjen 2019

Přístup naprosto profesionální, veliká ochota pomoci a poradit. Jsem naprosto spokojen a budu se těšit na případnou další spolupráci.

Klára Nováková

Ing. Zdenka Tlustá - pondělí 9. září 2019

Vše bylo v pořádku, služby na profesionální úrovni. Slečna Klára Nováková byla velice vstřícná, milá a ochotná a reagovala okamžitě, vždy jsem byla o všem a včas informována, s jejím jednáním jsem byla velice spokojena. Ještě jednou děkuji za skvěle odvedenou práci,
jednání bylo perfektní.

Klára Nováková

Ing. Tomáš Wurm - úterý 20. srpen 2019

Se službami jsem spokojený nad očekávání. Od prvního kontaktu s hypoteční makléřkou, paní Klárou Novákovou, jsem byl spokojený s jejím přístupem. Od počátku se snažila pochopit mé představy o financování koupě nemovitosti. Veškeré nejasnosti mi ochotně a především srozumitelně vysvětlila. Přesně takto si představuji, že by hypoteční makléř/ka měl/a vykonávat svou práci, aby klienti odcházeli spokojeni.

Klára Nováková

MUDr. Iurii Galega - pondělí 19. srpen 2019

maximální spokojenost

Klára Nováková

Kostovič Jan - středa 20. únor 2019

Profesionální, rychlý, příjemný a zodpovědný přístup bez jakékoliv výhrady. Naprostá spokojenost, můžeme jen doporučit.

Klára Nováková

Cibochová Lenka - pátek 18. leden 2019

Naprosto bezchybné, rychlé, příjemné a spolehlivé jednání. Profesionál.

Klára Nováková

Duraj Libor - pátek 21. září 2018

Dobrý den. Se slečnou Klárou Novákovou jsem byl velice spokojen. Byla obětavá, milá, příjemná. A výsledek? Mám teď vlastní bydlení, kdy všechno od začátku až do konce proběhlo bez problému. Děkuji Vám Kláro.

Klára Nováková

Adam Linek - středa 29. srpen 2018

Přístup slečny Kláry Novákové byl naprosto perfektní. Byl jsem nad míru spokojen a příjemně překvapen jak snadné to díky ní může být. Klidně bych ji doporučil každému.

Klára Nováková

Renata Lukasová - středa 29. srpen 2018

Byla jsem velmi spokojená se službami, pokud někdy budu já nebo kdokoliv jiný z mého okolí potřebovat tyto služby, velmi ráda slečnu Novákovou doporučím.

Klára Nováková

Svatava Klecárová - pondělí 14. kvě 2018

Se službami jsem byla spokojena. Přístup makléře profesionální, milý velice ochotný. Na sto procent spokojenost.

Klára Nováková

Jaroslav Doležal - neděle 6. kvě 2018

S přístupem pí. Novákové a jejími službami jsem byl velice spokojen.

Klára Nováková

Mgr. Jan Šulc - čtvrtek 3. kvě 2018

Nemám, co bych vytknul. Bezproblémová komunikace i průběh samotného vyřízení.

Klára Nováková

Pavla Sklenářová - úterý 24. duben 2018

Od první chvíle, kdy jsem se rozhodla si koupit baráček, jsem spolupracovala s paní Novákovou. Spolupráce byla skvělá. Její přístup a práce byly špičkové a rychlé. Vysvětlila mi možnosti, porovnala hypotéky u bank a prakticky vše zajistila. Je to příjemný pocit, když se o vás někdo stará. Vždy mě kontaktovala dle potřeby a sama řešila potřebné úkony. Kdykoliv jsem potřebovala poradit, vždy tu pro mě byla (je). I když jsem ve fázi, kdy jsem načerpala hypotéku, spolupráci s paní Novákovou nekončím. Do budoucna budu ráda, když se na ní budu moci kdykoliv obrátit, protože hypotéku mám na mnoho let a trendy a sazby se jistě budou měnit.

Klára Nováková

Jakub Novotný - úterý 27. únor 2018

Tím, že hypoteční makléřka zařídila vlastně úplně vše, jsem byl velice mile překvapen. Takže spokojenost obrovská. Přístup přátelský, milý a proklientský... skvělé jednání.

Klára Nováková

Mgr. Petr Šnobl - středa 10. leden 2018

Velmi spokojeni. Získali jsme přehledné srovnání nabídek a byli hladce provedeni procesem.
Oceňujeme vstřícný přístup a rychlé reakce na dotazy.

Klára Nováková

Ing. Mihály Gajdi - úterý 9. leden 2018

Se službami Gepard Finance jsem byl velice spokojený. Zástupkyně společnosti slečna Nováková je milá, usměvavá, velice komunikativní a distingovaná mladá dáma. Byla vždy ochotná trpělivě, podrobně a odborně odpovědět na veškeré dotazy a případné nejasnosti. Její připravenost a profesionalita jsou příkladným vzorem péče o klienta a upřímným zájmem o poskytnutí plnohodnotného servisu.

Klára Nováková

Tomáš Grunert - čtvrtek 16. listopad 2017

Byl jsem velmi spokojený, vše bylo zařízeno ve velmi krátké době a velmi dopodrobna. Tyto služby u paní Kláry Novákové mohu vřele doporučit. Paní Kláru Novákovou musím velmi pochválit. Její profesionální přístup a příjemné vystupovaní vedlo jen k dobrým výsledkům. A tudíž byla radost s mou makléřkou komunikovat.

Klára Nováková

Petra Pilíková - úterý 14. listopad 2017

Veškeré služby byly provedeny k naší plné spokojenosti. Paní Nováková byla vždy k dispozici, kdykoli jsme potřebovali jakoukoliv radu a pomoc. Poradila si se všemi problémy, které nás potkali. Jsme naprosto spokojeni s její pomocí a velmi děkujeme za péči, kterou nám věnovala.

Klára Nováková

tomáš Pokorný - středa 18. říjen 2017

Přístup slečny Novákové ke kleintum je velice milí ,vstřícný a profesionální. Ve všem nám velice pomohla a poradila. Jsme s ní velice spokojeni.

Klára Nováková

Barbora Comer - neděle 3. září 2017

Slečna Klára Nováková je naprosto úžasná. Byli jsme strašně spokojeni - až překvapeni - jejím skvělým, profesionálním přístupem!
Barbora Comer

Klára Nováková

Martin Vaněček - úterý 11. červenec 2017

Se vším jsme byli spokojeni. O vše se slečna Nováková postarala perfektně a myslíme, že to bylo hotové velice rychle. Vaněčkovi

Klára Nováková

Milan Český - úterý 6. červen 2017

Kvalita služeb výborná.
Sl. Klára Nováková je velmi příjemná, ochotná. Velmi nás překvapila, s jakou rychlostí vyřešila náš úvěr. Své práci rozumí, z naší strany nás to stálo minimum času, protože vždy připravila potřebné doklady a vše dojednala s bankou nebo realitním makléřem. Po naší příjemné zkušenosti ji budeme rádi ve svém okolí doporučovat.

Klára Nováková

MUDr. Ing. David Černík, MBA - pátek 12. kvě 2017

Velice profesionální přístup a neskutečné nasazení……… nemám co vytknout. spokojenost 100%

Klára Nováková

Václav Mašek - úterý 28. únor 2017

Se službami hypoteční makléřky Kláry Novákové jsem plně spokojený. Má potřebné znalosti z oblasti hypotečních úvěrů i přehled o nabídkách jednotlivých hypotečních bank.

Z jednání hypoteční makléřky Kláry Novákové bylo cítit, že ji práce zajímá a chce klientům nabídnout to nejlepší. Kéž by všichni makléři měli stejný přístup jako ona.

Ing. Václav Mašek

Klára Nováková

Jan Locker - čtvrtek 23. únor 2017

Přístup slečny Novákové byl velice příjemný a profesionální. Zdá se mi, že je to žena na svém místě. Velice příjemná, ochotná, pohotová a hlavně se vyzná. Se vším nám dokonale poradila a v podstatě vše vyřídila. Z naší strany je to absolutní spokojenost a slečnu můžu jen doporučit.
Jan Locker

Klára Nováková

Kyblová Lucie - pondělí 16. leden 2017

P. Nováková je velmi ochotná, spolehlivá, příjemná. Jsem velice ráda že jsem měla tu čest p. Novákovou poznat, velice nám pomohla. Absolvovala s námi schůzky v bance, za což jsme také velice rádi. Mohla jsem ji kdykoli zavolat a zeptat se, na co jsem potřebovala. Nevím, jak bychom to bez její pomoci, rad a zkušeností zvládli. Všem vřele doporučuji.

Klára Nováková

Štěpán Kahánek - čtvrtek 12. leden 2017

Byl jsem velmi spokojen s přístupem slečny Novákové. Díky její práci mám ke společnosti Gepard pozitivní vztah a určitě budu předávat tuto zkušenost i mému okolí, případně pokud bude nutné 100% doporučím. Přístup je nadstandardní. Budu doporučovat dál, jde o člověka, který rozumí své práci na 100 %.

Klára Nováková

Denisa Mojžíšová - čtvrtek 12. leden 2017

S p. Novákovou jsme byli velice spokojení a můžeme ji všem jen vřele doporučit. Vše probíhalo hladce a rychle, komunikace byla na 1*. Zařídila všechno, nemuseli jsme nic řešit, o nic se starat, komunikovala s námi několikrát denně, o všem nás hned informovala a dokonce jsme měli i chvíli pocit, že dělá práci i realitního makléře, co se týče informací. Se vším nám pomáhá, i když jsme měli občas pocit, že to ani nemůže spadat do jejích povinností. Za nás můžeme říct opravdu ochotná a moc příjemná hypoteční makléřka.

Klára Nováková

Vratislav Beleni - úterý 20. prosinec 2016

Dobrý den, jak už jsem nejednou psal a mnohokrát říkal, hodně jste nám pomohla. Věnovala jste nám veškerý svůj čas k tomu, abychom si mohli splnit náš sen ... sen v podobě krásného, malebného domečku, ve kterém s přítelkyní můžeme společně prožít naše první Vánoce. Ještě jednou Vám za to chceme poděkovat a zároveň Vám popřát krásné a pohodové Vánoce a v novém roce 2017 mnoho štěstí, zdraví, lásky a úspěchů. S pozdravem a úctou k Vám, Vratislav Beleni a Lada Votavová

Klára Nováková

Jiří Sita - pondělí 21. listopad 2016

Naprostá spokojenost, bezproblémová komunikace, zajištění veškerých podkladů včas. Ve všem nám bylo vyhověno a mohli jsme Vás navštěvovat i s naší malou dcerkou :-)

Klára Nováková

Zdeněk Zícha - čtvrtek 25. srpen 2016

Přístup hypotečního makléře (slečny Kláry Novákové) mne mile překvapil, ochotou pomoci, poradit , prostě věci zařídit :-) , také rychlostí práce.

Také co se týká komunikace s hypotečním makléřem jsem byl velmi spokojený. Nevím, co bych doporučil, moje makléřka mi velmi pomohla, bez ní bychom ještě nebydleli.

Zdeněk Zícha

Klára Nováková

Miroslav M. - čtvrtek 21. leden 2016

Naprostá spokojenost se slečnou Klárou Novákovou. Zařídila mi 100% hypotéku u KB na koupi bytu + peníze na rekonstrukci. Dostal jsem na výběr z několika variant, vybral jsem si pro mě tu nejlepší a pak už šlo vše hladce. Slečnu Novákovou mohu doporučit, je to profesionál a velmi příjemný člověk, se kterým se dobře spolupracuje.

Miroslav M.

Klára Nováková

Jura L. - pondělí 9. březen 2015

Paní Kláru Novákovou můžu jen doporučit. Vše proběhlo v pořádku. Na každý dotaz odpověděla okamžitě a vše vyřešila za nás. Jura L.

Klára Nováková

Monika a František Novotný - čtvrtek 5. únor 2015

Ve věci koupě nemovitosti nám byla doporučena hypoteční makléřka slečna Klára Nováková. Ve všech směrech jsme s manželem byli spokojeni s profesionálním přístupem makléřky. Kdykoli jsme potřebovali nějakou radu, nejasnost vyřešit obratem, nám byla poskytnuta odpověď. Určitě ji doporučíme každému z našich známých, kdo by si chtěl vzít hypotéku nebo poradu.

S pozdravem Monika a František Novotný

Klára Nováková

Trávníčkovi - pondělí 3. listopad 2014

Když jsme před rokem kupovali nemovitost, byla nám doporučena slečna Klára Nováková. Naši hypotéku od mBank dotáhla do zdárného konce, nemovitost jsme koupili a nastěhovali se. Po roce se ale mBank ozvala, že chybí dodat nějaké dokumenty. Vyděsila jsem se, protože platíme včas a nechci mít problémy.

Zavolala jsem tedy slečně Novákové, která i po roce ihned podle jména věděla, o koho jde a co nejspíš mBank bude chtít. Během 2 hodin mi volala zpátky, že mBank chce LV a dokonce LV sama vytáhla z databáze a zaslala do mBank.

Mimo jednoho telefonátu jsem nemusela udělat vůbec nic! Na email mi dokonce zaslala vyjádření bankéře z mBank.

Vše vyřízeno do 24h! Takže nejen běžný servis při zařizování hypotéky, ale stálá a kvalitní péče o klienta během trvání hypotéky. Pokud něco potřebujete, s důvěrou se obraťte.

Děkujeme moc, Trávníčkovi ze Zimoře u Litoměřic

Klára Nováková

Michal Blažek - čtvrtek 22. kvě 2014

Absolutně bez chyby. Příjemné profesionální jednání a srozumitelná komunikace, ochota. Byl jsem naprosto spokojen.

Michal Blažek

Klára Nováková

Garbovskaya - čtvrtek 3. duben 2014

Výborné, jsem velmi spokojená. Děkuji moc.

S pozdravem
Garbovskaya

Klára Nováková

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Klára Nováková

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.