Kolik makléřů potřebujete k vlastní franšíze? Odpověď uvnitř článku!

Již nějakou tu dobu se pohybujete ve světě realit, financí a bankovních produktů? Poskytujete klientům informace, sepisujete s nimi nejrůznější druhy smluv, seznamujete se se stále novými finančními produkty. Přesto však vašemu stávajícímu postu něco chybí. Dosavadní práce vás zrovna dvakrát neuspokojuje, nemůžete se naplno realizovat a podmínky vašeho stávajícího systému vám svazují ruce a zpravidla také neumožňují nabídnout klientům služby ušité na míru jejich potřebám a požadavkům? Pak je něco špatně a měli byste začít uvažovat o zásadní změně. Tou může být zakoupení franšízy společnosti Gepard Finance, která vystupuje jako úspěšný a spolehlivý partner ve světě financí. Co můžete touto změnou získat a kolik makléřů vlastně k založení vlastní franšízy potřebujete? Odpovědi na tyto a spoustu dalších otázek týkajících se franšízingu, jsou obsahem tohoto článku.

Kolik makléřů potřebujete k vlastní franšíze? Odpověď uvnitř článku!

Franšízing: výhody a nevýhody

Popularita franšízového podnikání v České republice roste doslova geometrickou řadou. Dle nejnovějších údajů je u nás k dispozici více než 200 různorodých franšíz. Během roku 2014 se jejich počet zvýšil o neuvěřitelnou jednu pětinu. Přesto však řada franšízantů nedokáže výhod, jež jim vlastní franšíza přináší, dostatečně využívat. Jistá nezávislost a volnost při podnikání mnohým z nich paradoxně „zlomí vaz“. Ti, kteří však ve svém snažení vytrvají a kupředu je žene zdravá motivace, se v průběhu času stanou experty ve svém oboru, jež dokáží nabídnout služby ušité na míru různorodým skupinám klientů.

Franšízu můžete založit sami

Rozhodnete-li se pro franšízovou licenci u společnosti Gepard Finance, můžete tak učinit sami. Je velmi žádoucí a prakticky nevyhnutelné, abyste již měli zkušenosti ve finančním příp. realitním oboru. Pokud budete samostatným franšízantem, budete zároveň zastávat odbornou pozici hypotečního makléře, který je v první linii s klientem. Obchodní činnost a práce s klienty vám zabere 90 % pracovního času. Přitom se potřebuje starat o chod kanceláře, nové akvizice u obchodních partnerů, komunikaci s centrálou společnosti a strategický rozvoj vaší franšízy.

Většina franšízantů se po čase rozhodne rozšířit svůj tým a přizvat nové hypoteční makléře do své franšízy. Načerpané zkušenosti tak mohou předat svým kolegům, kteří se starají o nové klienty pod záštitou majitele příslušné franšízy a systému Gepard Finance.

Jak na založení franšízy? V Gepard Finance vám poradí!

V případě, že o odkoupení franšízové licence vážně uvažujete, pak se zúčastněte některého z open meetingů, které pravidelně pořádá společnost Gepard Finance, nebo kontaktujte zástupce Gepard Finance, jež vám detailně poradí, jak vlastní franšízu zařídit bez zbytečných průtahů a komplikací. Vyplnit můžete také krátký dotazník, na základě kterého vás bude kontaktovat zástupce společnosti s dalšími informacemi. Změňte od základu styl podnikání a nabídněte svým klientům služby, které si doopravdy zaslouží.

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...