Komerční banka zvýhodnila podmínky hypoték

S platností od 1. února 2019 snižuje Komerční banka úrokové sazby. Naprostou novinkou u KB je zajímavá možnost snížení úrokové sazby ve vazbě na objem resp. příjem klienta. Klient se tak může dostat na velmi zajímavou sazbu 2,79 % p.a.

Komerční banka zvýhodnila podmínky hypoték

Komerční banka - úrokové sazby hypoték

S platností od 1. února 2019 snižuje Komerční banka úrokové sazby.

Výchozí sazba pro všechny fixace s LTV do 80 % činí 3,69 % p.a. Tuto sazbu lze citelně snížit využitím dalších služeb resp. splněním dalších podmínek.

Splněním podmínek tzv. domicilace se sazba sníží o 50 bps na 3,19 % p.a., což samo o sobě je poměrně slušná sazba. Klienti, kteří si sjednají rizikové pojištění u Komerční pojišťovny, budou mít sazbu nižší o dalších 10 bps.

Naprostou novinkou u KB je zajímavá možnost snížení úrokové sazby ve vazbě na objem resp. příjem klienta.

Klient, který si bere hypotéku alespoň 1,5 mil. Kč nebo má příjem alespoň 40 tis. Kč měsíčně, získá další slevu ve výši 10 bps a pokud si bere hypotéku ve výši 4 mil. Kč nebo má příjem alespoň 80 tis. Kč měsíčně, získá slevu dokonce 20 bps.

Poslední novinkou z oblasti cenotvorby je sleva za sjednání majetkového pojištění u Komerční pojišťovny. Tuto věrnost finanční skupině ocení KB další slevou ve výši 10 bps.

Klient, který posbírá všechny výše uvedené slevy, se u všech fixací s LTV do 80 % dostane až na sazbu 2,79 % p.a. Při LTV do 90 % jsou sazby navýšeny o 30 bps a lze se tedy dostat na 3,09 % p.a.

Systém to není zcela jednoduchý, ale tak to máme rádi. Čím složitější, tím víc se na tom vyřádíme.

Stačí nás kontaktovat.

 

foto David EimAutor článku: 
 
David Eim
produktový manager
GEPARD FINANCE a.s.

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Hypotéky pro mladé do 36 let

Mírnější pravidla na hypotéku pro mladé do 36 let? To navrhuje v novele Ministerstvo financí. Jaká jsou současná pravidla odpovídá v článku na Novinky.cz místopředseda představenstva GEPARD FINANCE p. David Eim.

Jak ušetřit na hypotéce? ******

Levné není vždy automaticky dobré – to snad víme všichni.

Ale řekněme, že klient má dobrou bonitu, má vlastní zdroje, na hypotéku dosáhne, nemovitost je vhodná, má dobrou cenu a je v dobré lokalitě, netlačí nás čas a vůbec všechno je ideální.

Jak potom...

Odborníci radí, zda si vzít hypotéku raději hned a na co při tom nezapomenout

13. 5. 2019, DENÍK N:

Pořídit si vlastní bydlení bude i přes mírný růst úroků stále náročnější, například kvůli pokračujícímu zdražování domů a bytů. Zeptali jsme se expertů, zda je aktuálně vhodný čas vzít si úvěr na bydlení, podle čeho se při...