Komerční banka zvýhodnila podmínky hypoték

S platností od 1. února 2019 snižuje Komerční banka úrokové sazby. Naprostou novinkou u KB je zajímavá možnost snížení úrokové sazby ve vazbě na objem resp. příjem klienta. Klient se tak může dostat na velmi zajímavou sazbu 2,79 % p.a.

Komerční banka zvýhodnila podmínky hypoték

Komerční banka - úrokové sazby hypoték

S platností od 1. února 2019 snižuje Komerční banka úrokové sazby.

Výchozí sazba pro všechny fixace s LTV do 80 % činí 3,69 % p.a. Tuto sazbu lze citelně snížit využitím dalších služeb resp. splněním dalších podmínek.

Splněním podmínek tzv. domicilace se sazba sníží o 50 bps na 3,19 % p.a., což samo o sobě je poměrně slušná sazba. Klienti, kteří si sjednají rizikové pojištění u Komerční pojišťovny, budou mít sazbu nižší o dalších 10 bps.

Naprostou novinkou u KB je zajímavá možnost snížení úrokové sazby ve vazbě na objem resp. příjem klienta.

Klient, který si bere hypotéku alespoň 1,5 mil. Kč nebo má příjem alespoň 40 tis. Kč měsíčně, získá další slevu ve výši 10 bps a pokud si bere hypotéku ve výši 4 mil. Kč nebo má příjem alespoň 80 tis. Kč měsíčně, získá slevu dokonce 20 bps.

Poslední novinkou z oblasti cenotvorby je sleva za sjednání majetkového pojištění u Komerční pojišťovny. Tuto věrnost finanční skupině ocení KB další slevou ve výši 10 bps.

Klient, který posbírá všechny výše uvedené slevy, se u všech fixací s LTV do 80 % dostane až na sazbu 2,79 % p.a. Při LTV do 90 % jsou sazby navýšeny o 30 bps a lze se tedy dostat na 3,09 % p.a.

Systém to není zcela jednoduchý, ale tak to máme rádi. Čím složitější, tím víc se na tom vyřádíme.

Stačí nás kontaktovat.

 

foto David EimAutor článku: 
 
David Eim
produktový manager
GEPARD FINANCE a.s.

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Jak vypočítat RPSN (roční procentní sazba nákladů)

Podle zákona o spotřebitelském úvěru pod pojmem "roční procentní sazba nákladů" (nebo častěji jen "RPSN") rozumíme "celkové náklady spotřebitelského úvěru vyjádřené jako roční procento z celkové výše spotřebitelského úvěru".

Na jednu stranu se...

Mimořádné splátky hypoték ztraceny ve slepé uličce

17. 9. 2020, Profi Poradenství & Finance: Komentář k hypotečnímu trhu

Slepá ulička se vyznačuje tím, že na jejím konci je zeď a dál to prostě nejde. Pokud zeď není vysoká, můžeme ji přelézt a uvidíme, co je za ní. Anebo se vrátíme na křižovatku a...

Úrokové sazby, očekávaný vývoj v roce 2020

Během nedávné doby Česká národní banka přistoupila bezprostředně dvakrát po sobě ke snížení klíčových úrokových sazeb. V té souvislosti se objevují úvahy, že úrokové sazby hypotečních úvěrů by mohly či dokonce měly klesnout.

Objevila se dokonce...