Konkurenční výhoda pro poradce: Gepard Finance mají exkluzivní spolupráci s ČMSS

Kariéra hypotečního makléře či specialisty vám může přinést perfektní příležitost, jak skloubit svobodu a nezávislost s prestiží a nadstandardními výdělky. Silné konkurenční prostředí si však vyžaduje také silného partnera. Gepard Finance je největším specializovaným hypotečním makléřem na českém trhu. Mezi současnými benefity je i spolupráce s ČMSS. Mezi makléřskými společnostmi je Gepard Finance téměř jediná firma, se kterou ČMSS spolupracuje. ČMSS má jinak vlastní distribuční síť OZ, bez zapojení externích sítí.

Konkurenční výhoda pro poradce: Gepard Finance mají exkluzivní spolupráci s ČMSS

Proč GEPARD FINANCE

S Gepard Finance získáte kromě širokého portfolia produktů drtivé většiny bank a stavebních spořitelen na trhu také další výhody systému GPF:

  • unikátní srovnávač hypoték všech bank, který jinde nenajdete,
  • další vychytávky a nástroje pro makléře, metodický a informační portál včetně online podpory,
  • každý klient je řešitelný, s námi realizujete i obtížné hypotéky,
  • zvýhodněné datové tarify u mobilního operátora, operativní leasing vozů, kávovary, tiskárny, ceny pohonných hmot, vše vyjednáno za nejnižší ceny pro naše makléře.

Možnost podnikání ve formě franšízy

Gepard Finance dává hypotečním specialistům příležitost realizovat svou činnost také na základě franšízové licence, která vám umožní působit jako samostatný podnikatel, ale zároveň čerpat benefity vyplývající ze zkušenostmi prověřeného podnikatelského konceptu. Franšízová licence s sebou nese hned několik výhod. Získáte zázemí velké společnostitrvalý zdroj příjmů díky doporučením a systému následné péče o klienta. Na úvod vás vyškolíme a budeme v tom pokračovat i v průběhu celé naší spolupráce. Získáte od nás marketingovou podporu a kvalitní podklady pro vaše klienty. Za každý obchod vám náleží nadstandardní provize.

Exkluzivní spolupráce s ČMSS

Gepard Finance získáte kompletní nabídku většiny bank a stavebních spořitelen, nově budete moci nabízet také produkty ČMSS. Českomoravská stavební spořitelna, a.s., je největší stavební spořitelna v České republice a řadí se tak mezi jednoho z největších poskytovatelů úvěrů u nás.

 

O společnosti Gepard Finance

GEPARD FINANCE jsou specializovanou makléřskou firmou, která působí na trhu 15 let. Jejím hlavním oborem činnosti je poradenství v oblasti hypotečních úvěrů a kompletní zpracování úvěrových a pojišťovacích produktů. Profesionální makléři svým klientům zdarma zajišťují hypotéky, úvěry ze stavebního spoření, pojištění. Společnost GEPARD FINANCE se v roce 2011 stala největší hypotečně-makléřskou firmou v ČR. Je zakládajícím členem Asociace hypotečních makléřů, držitelem značky kvality „FÉR hypotéka“ a prestižního ocenění Superbrands 2017/18/19.

 

Jsme lidi jako Vy. Výhodou je přátelské prostředí a osobní vztah ke každému makléři.

Neváhejte a sjednejte si schůzku pro více informací ještě dnes.

 
Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Na co se zaměřit při výběru hypotečního makléře

Rozhodli jste se při vyřizování hypotéky svěřit do rukou odborníka? Dobrý hypoteční makléř vám dokáže ušetřit nejen peníze, ale také čas a starosti. Jenže jak vybrat toho správného? Přinášíme vám rady a tipy, na co se při výběru hypotečního makléře...

Milan Bílek: 4 dny stačily na koupi nemovitosti a schválení hypotéky

Vyřízení hypotéky trvá v průměru 2 až 4 týdny a samotná rychlost tohoto procesu závisí na mnoha faktorech. Tím nejpodstatnějším je klient spolupracující s hypotečním specialistou. Spolupráce s hypotečním makléřem GEPARD FINANCE může celý proces...

[Rozhovor s makléři] Šárka Šánová, Lenka Kolafová: Největším problémem u současných hypoték je vlastní hotovost

S makléřkami Šárkou Šánovou a Lenkou Kolafovou jsme si povídali o jejich názorech nejen na pražský trh, na němž působí, ale i na nedávné odborné testování makléřů či zpřísňující se kritéria České národní banky (ČNB) pro poskytování hypoték. Čím jsou...