Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE

Konkurenční výhoda pro poradce: Gepard Finance mají exkluzivní spolupráci s ČMSS

Kariéra hypotečního makléře či specialisty vám může přinést perfektní příležitost, jak skloubit svobodu a nezávislost s prestiží a nadstandardními výdělky. Silné konkurenční prostředí si však vyžaduje také silného partnera. Gepard Finance je největším specializovaným hypotečním makléřem na českém trhu. Mezi současnými benefity je i spolupráce s ČMSS. Mezi makléřskými společnostmi je Gepard Finance téměř jediná firma, se kterou ČMSS spolupracuje. ČMSS má jinak vlastní distribuční síť OZ, bez zapojení externích sítí.

Konkurenční výhoda pro poradce: Gepard Finance mají exkluzivní spolupráci s ČMSS

Proč GEPARD FINANCE

S Gepard Finance získáte kromě širokého portfolia produktů drtivé většiny bank a stavebních spořitelen na trhu také další výhody systému GPF:

  • unikátní srovnávač hypoték všech bank, který jinde nenajdete,
  • další vychytávky a nástroje pro makléře, metodický a informační portál včetně online podpory,
  • každý klient je řešitelný, s námi realizujete i obtížné hypotéky,
  • zvýhodněné datové tarify u mobilního operátora, operativní leasing vozů, kávovary, tiskárny, ceny pohonných hmot, vše vyjednáno za nejnižší ceny pro naše makléře.

Možnost podnikání ve formě franšízy

Gepard Finance dává hypotečním specialistům příležitost realizovat svou činnost také na základě franšízové licence, která vám umožní působit jako samostatný podnikatel, ale zároveň čerpat benefity vyplývající ze zkušenostmi prověřeného podnikatelského konceptu. Franšízová licence s sebou nese hned několik výhod. Získáte zázemí velké společnostitrvalý zdroj příjmů díky doporučením a systému následné péče o klienta. Na úvod vás vyškolíme a budeme v tom pokračovat i v průběhu celé naší spolupráce. Získáte od nás marketingovou podporu a kvalitní podklady pro vaše klienty. Za každý obchod vám náleží nadstandardní provize.

Exkluzivní spolupráce s ČMSS

Gepard Finance získáte kompletní nabídku většiny bank a stavebních spořitelen, nově budete moci nabízet také produkty ČMSS. Českomoravská stavební spořitelna, a.s., je největší stavební spořitelna v České republice a řadí se tak mezi jednoho z největších poskytovatelů úvěrů u nás.

 

O společnosti Gepard Finance

GEPARD FINANCE jsou specializovanou makléřskou firmou, která působí na trhu 15 let. Jejím hlavním oborem činnosti je poradenství v oblasti hypotečních úvěrů a kompletní zpracování úvěrových a pojišťovacích produktů. Profesionální makléři svým klientům zdarma zajišťují hypotéky, úvěry ze stavebního spoření, pojištění. Společnost GEPARD FINANCE se v roce 2011 stala největší hypotečně-makléřskou firmou v ČR. Je zakládajícím členem Asociace hypotečních makléřů, držitelem značky kvality „FÉR hypotéka“ a prestižního ocenění Superbrands 2017/18/19.

 

Jsme lidi jako Vy. Výhodou je přátelské prostředí a osobní vztah ke každému makléři.

Neváhejte a sjednejte si schůzku pro více informací ještě dnes.

 
Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Musela jsem se vrátit zpátky do Gepardu, jinde to nebylo ono, říká Romana Staňková z Pardubic

Děkuji za krásné uvítání. Jste nejlepší a jsem natěšena na opětovnou spolupráci. Musela jsem se vrátit. Chyběli mi lidé z Gepardu, protože jsou příjemní, obětaví. Nejsou to jenom kolegové z branže, ale hlavně i kamarádi. Cokoliv se v Gepardu za ty...

Gottsteinovi: Češi nechtějí slyšet, že s hypotékou může být problém

Manželé Otomar a Hana Gottsteinovi se v oboru hypoték pohybují již řadu let. Svou první franšízu rozjeli v rodném Písku, dnes působí hlavně v Praze. Dle jejich zkušeností je práce na malém a velkém městě diametrálně odlišná. V jejich oboru je trápí...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...