• Kvalita hypotečních makléřů

    Kvalitu našich makléřů garantuje GEPARD AKADEMIE, ucelený systém vzdělávání a hodnocení hypotečních makléřů.

GEPARD AKADEMIE

GEPARD AKADEMIE je ucelený systém vzdělávání hypotečních makléřů a ostatních provozních složek, jehož primárním cílem je zajištění a udržení vysoké odborné úrovně jednotlivých pracovníků, rozvoj osobnostních dovedností a kompetencí.

Specifickou součástí GEPARD AKADEMIE je Vstupní školení hypotečních makléřů (VŠHM), jenž otevírá bránu spolupráce našim novým makléřům.

Při srovnání s konkurencí je naše VŠHM jedinečným projektem ve vzdělávání nových makléřů a výrazně napomáhá budoucímu začlenění makléřů do reálné každodenní činnosti hypotečního makléře.

GEPARD FINANCE se účastnil jako jediný hypoteční broker na českém trhu střednědobého projektu vzdělávání za podpory strukturálních fondů EU - Operační program lidské zdroje a zaměstnanost.

Díky širokému rozsahu projektu a rozmanité nabídce jednotlivých kurzů, které jsou připravovány takříkajíc na míru, mají naši makléři možnost ve všech důležitých oblastech rozvíjet své znalosti a dovednosti.

Makléři se pravidelně vzdělávají jak v produktových a metodických znalostech, tak i v rozvoji osobnostních dovedností a kompetencí.

Hodnocení makléřů

Hodnocení je navrženo tak, aby zohledňovalo produkci hypotečních úvěrů u jednotlivých hypotečních makléřů a současně sledovalo vzdělávání hypotečních makléřů.

Hodnotící systém je 6-ti úrovňový, kde jednotkou dosažené úrovně je symbol hvězdičky.

1. Měření produkce

U všech hypotečních makléřů je sledován počet uzavřených hypotečních úvěrů za posledních 12 měsíců. Produkce je přehodnocována a aktualizována měsíčně systémovou centrálou společnosti. Maximální počet hvězdiček získaných makléřem za dosaženou produkci jsou 3 hvězdičky.

GEPARD AKADEMIE - 1. stupeň

GEPARD AKADEMIE - 2. stupeň

GEPARD AKADEMIE - 3. stupeň

 

2. Měření vzdělávání

U všech hypotečních makléřů je měsíčně sledován počet úspěšně absolvovaných kurzů z nabídky GEPARD AKADEMIE. Maximální počet hvězdiček získaných makléřem za oblast vzdělávání, které jsou zahrnuty do hodnocení makléřů, jsou 3 hvězdičky.

GEPARD AKADEMIE - 4. stupeň

GEPARD AKADEMIE - 5. stupeň

GEPARD AKADEMIE - 6. stupeň

 

Hypoteční makléři GEPARD patří mezi největší profesionály na trhu.

Tuto skutečnost potvrzují nejen bankovní domy, se kterými spolupracujeme, ale i tisíce spokojených zákazníků, kteří využili našich bezplatných služeb.

GEPARD AKADEMIE je unikátní vzdělávací program hypotečních makléřů, jehož prostřednictvím usilujeme o trvalé zvyšování know-how společnosti a jejího dobrého jména.

Úspěšnost a profesionalita hypotečních makléřů GEPARD FINANCE dává záruku významné úspory peněz i Vám.

Naše obchodní místa najdete po celé ČR.