Lenka Hemzová

hypoteční makléř
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele Gepard Finance a.s.
Květná 167/3
603 00 Brno
Mobil: +420 603 936 200

Vážení klienti, jmenuji se Lenka Hemzová a v oboru financí se pohybuji již více jak 17 let. Zajímá mě, co moje práce přináší těm, pro které pracuji. Vždy je pro mě důležité najít pro klienty nejvýhodnější financování a není to jen o úrokové sazbě a poplatcích. Je potřeba zohlednit veškeré parametry a potřeby klienta. Svoji práci mám ráda a děkuji mým klientům za důvěru.


 
[VIDEO] Lenka Hemzová: Na co si dát pozor při výběru hypotéky

 

Reference od klientů

Poděkování Lence Olejníkové

 

Petr Maršálek - úterý 16. duben 2024

Skvělá komunikace a spolupráce, děkuji paní Hemzové za spolupráci.

Lenka Hemzová

Hrbková Aneta - úterý 16. leden 2024

Paní Hemzová je opravdu profesionálka. Byla velmi nápomocná a ochotná. Díky ní proběhl celý proces rychle a hladce. Za její výtečnou práci jí děkuji.

Lenka Hemzová

Rodinger Martin - pátek 14. červenec 2023

Paní Hemzová dělá předčila mé očekávání ve smyslu přístupu ke klientům, ale také znalostí v oboru. Se spoluprací jsem nadšený.

Lenka Hemzová

Zošiak Dušan - pondělí 10. červenec 2023

Dobrý deň, nadštandardne výborná dlhoročná spolupráca s Lenkou Hemzovou - expresne rýchlo zaistená kúpa nehnuteľnosti, vybavenie hypotéky, poradenstvo, komunikácia no proste všetko na výbornú !!!

Lenka Hemzová

Jekl Libor - středa 15. březen 2023

Vstřícné a profesionální jednání, ochotný přístup, velmi děkujeme a můžeme doporučit.

Lenka Hemzová

Faksová Nicole - čtvrtek 21. červenec 2022

Oceňuji vstřícnost, trpělivost a ochotu vše vysvětlit a zodpovědět každou otázku. Také to, že mi se vším paní Lenka Hemzová pomohla a vždy mi poradí. Opravdu profesionální a lidský přístup. Mohu jen doporučit.

Lenka Hemzová

Daniel Střelec - pátek 5. listopad 2021

Paní Hemzová nám pomohla s vyřízením úvěru na nový byt. Celý proces proběhl rychle a bez problémů. Chtěli bychom poděkovat za profesionalitu a osobní přístup. Pokud budeme řešit někdy v budoucnu podobnou záležitost, určitě se na paní makléřku opět obrátíme.
D. Střelec

Lenka Hemzová

Renata - úterý 19. říjen 2021

Paní Hemzová je profesionálka s lidským přístupem. Když nastane problém, má několik variant jak řešit a to je proklientský přístup a také jsme si sedly lidsky.
Doporučuji!!

Lenka Hemzová

David Hanák - úterý 24. srpen 2021

Profesionální přístup, neměli jsme s vyřizováním hypotéky žádné starosti

Lenka Hemzová

Patrik Hlaváček - čtvrtek 19. srpen 2021

Jsem moc rád že jsem na paní Hemzovou narazil. Po tom, co mě banky neochotně odmítly s tím, že mi hypo nedají, tak ona mi pomohla ji získat. Výborně mě provedla veškerou dokumentací, pomohla mi po telefonu kdykoliv, třeba i na dovolené. Děkuji, že díky vám můžeme už bydlet ve svém a nesypat peníze do nájmu.

Lenka Hemzová

Radek Tolkner - pátek 30. duben 2021

Profesionální jednání a znalost.

Lenka Hemzová

Josef Šrámek - pátek 30. duben 2021

Díky za vyřízení hypotéky a musím říct, tedy spíše napsat, že jsem byl Vaším přístupem velice překvapen... bylo to profesionální, rychlé a především účelné! Dostal jsem na Vás doporučení a i já vás doporučím dál!

Lenka Hemzová

Petr Gallus - pondělí 5. duben 2021

Chtěl bych touto cestou poděkovat paní Hemzové, jejíž profesionální přístup založený na zkušenostech, znalostech, ochotě a vstřícnosti mě velmi mile překvapil.
Cením si i její lidské stránky, není motivována jen svým osobním prospěchem, ale snaží se i maximálně vyhovět potřebám klienta.
Se sjednáním hypotéky prostřednictvím paní Hemzové jsem byl nadmíru spokojený a pokud budu někdy ještě řešit hypoteční úvěr, určitě se na ni opět obrátím. Všem vřele doporučuji.

Lenka Hemzová

Marek Michal - úterý 23. březen 2021

Velmi profesionální přístup, naprostá spokojenost.

Lenka Hemzová

Hanák David - čtvrtek 25. únor 2021

Vynikající servis, jako vždy.

Lenka Hemzová

Šťastná Kateřina - čtvrtek 18. únor 2021

Vysoká míra erudice, operativy, celým procesem jsme byli dokonale provedeni, mám naprostou důvěru, v případě, že bychom obdobné služby potřebovali i do budoucna, bude paní Hemzová jasnou volbou.

Lenka Hemzová

Ivan Martin - čtvrtek 21. leden 2021

Děkuji za profesionální služby, ochotu poradit a pomoci a spolehlivost.

Lenka Hemzová

Šťastný Jakub - středa 30. prosinec 2020

Perfektní.

Lenka Hemzová

Gajdošík Michal - úterý 1. prosinec 2020

Příjemná komunikace a rychlost vyřízení.

Lenka Hemzová

Martin Hála - čtvrtek 1. říjen 2020

Paní Hemzová je profesionál každým coulem, úžasný neznám superlativy, které by stačili k vyjádření díků. Hypotéku s ní mohu všem doporučit, dělá to s takovou lehkostí, chystá každý krok, že jste najednou schválení a je hotovo. S pozdravem Hála Martin

Lenka Hemzová

Marek Bednář - pondělí 24. srpen 2020

Profesionální přístup orientovaný na potřeby zákazníka. Děkuji.

Lenka Hemzová

Tomáš Proch - pondělí 24. srpen 2020

1*

Lenka Hemzová

Jitka Novotná - úterý 21. leden 2020

Profesionální přístup a flexibilita.

Lenka Hemzová

Petr Maršálek - středa 18. září 2019

Jsem velmi spokojený a moc Vám děkuji za podporu a pomoc při vyřizování hypotéky.
Díky!
Petr Maršálek

Lenka Hemzová

Kateřina Šťastná - středa 17. duben 2019

Vážená paní Hemzová, spolupráce s Vámi byla jedno velké milé překvapení, které jsem si vyloženě užívala. Nemám bohužel tu zkušenost a není vlastní, že bych se na 100% spoléhala na zprostředkovatele, či prodejce. Nicméně Vám jsem se naprosto a s klidným svědomím oddala :-). Přiznám se, že jsem měla velkou chuť Vám nabídnout práci v naší společnosti :-) Takže, moc děkuji, Vašich služeb si vážím a kde můžu, tam chválím a doporučuji. Kateřina Šťastná

Lenka Hemzová

David Kalhous - úterý 5. červen 2018

S paní Hemzovou-Olejníkovou mám dlouhodobou zkušenost. Byl jsme vždy spokojen s její profesionalitou a s celkovou kvalitou služeb.

Lenka Hemzová

Magdaléna Ocásková - úterý 25. duben 2017

Paní Hemzová byla vždy ochotná, spolehlivá a profesionální. Nemusela jsem se o nic starat. Vše zařízeno ke spokojenosti. Doporučuji.

Lenka Hemzová

Jaroslav Pokluda - čtvrtek 20. duben 2017

Děkujeme za vstřícnost a profesionální přístup.

Lenka Hemzová

Luděk Sadílek - čtvrtek 23. březen 2017

Jsem maximálně spokojený. Všechny informace jsem dostat a celý proces schvalování proběhl bez problému a bez nepříjemných překvapení.

Lenka Hemzová

Kateřina Votavová - úterý 24. leden 2017

p.Olejníková je velice mila vstřícná a dokáže dobře věci vysvětlit a poradit.A taky velice ochotná .

Lenka Hemzová

Martina Hanousková - úterý 20. prosinec 2016

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat paní Olejníkové za spolupráci. Vstřícná, ochotná, profesionální přístup...co víc si přát, když potřebujete pomoci. Mnoho dalších spokojených klientů Vám přeje Martina Hanousková

Lenka Hemzová

Kašparovi - pondělí 12. prosinec 2016

Milá slečno Olejníková,

teď před vánoci to byl přesně rok, co na nás byl v katastru přepsaný dům, ve kterém od září 2015 i s holkami šťastně bydlíme! I když rekonstrukce ještě není úplně u konce, jsme maximálně spokojení a moc na Vás vzpomínáme!!!

Moc děkujeme za veškerou pomoc a podporu při vyřizování hypotéky! Je to úžasné, že i v dnešní době se člověk může na někoho bez obav spolehnout! Celkem jsme se toho obávali, vzhledem k tomu, že máme dvě malé děti a jen jeden hlavní příjem. Veškeré to běhání, vyřizování, telefonování, zjišťování, neznámé pojmy, podmínky, výdaje, závazky,... Ale vše do sebe perfektně zapadalo a případné komplikace jste nám ochotně pomáhala zvládat. Jsme moc rádi, že jsme do toho šli a hlavně, že jsme si jako poradce zvolili právě Vás!!!

Letos jsme slavili naše první vánoce v NAŠEM DOMĚ a moc jsme si to užili! :-)

Přejeme Vám vše nejlepší do nového roku 2016, hlavně zdraví, pohodu, splněná přání a hodně dalších spokojených klientů, jako jsme my!

Hanka, Michal, Lucka a Karolínka Kašparovi z Telnice

Lenka Hemzová

Ing. Petr Skopal - pátek 1. červenec 2016

Dobrý den,

se společností GEPARD FINANCE a.s. jsem se seznámil při řešení změny úrokových sazeb u mé hypotéky. Se slečnou Lenkou Olejníkovou jsme analyzovali současnou situaci a připravili několik možných variant řešení. Nakonec jsme společně jako nejvhodnější variantu zvolili uplatnění stížnosti na výši nabídnutých úrokových sazeb, kdy pozitivní reakce banky (lepší úrokové sazby), byla dostatečným důvodem k prodloužení fixace. Jsem velmi rád, že jsem se setkal s velmi proaktivním přístupem a nebyl jsem nucen do pro mne nevýhodných variant.

Ing. Petr Skopal
ABB, s.r.o.

Lenka Hemzová

Iveta Motyčková - pondělí 14. březen 2016

Dobrý den, paní Olejníková,

chtěla jsem vám tímto poděkovat za vaši vstřícnost a obětavost ve věci vyřízení přefinancování mého stavebního spoření na hypotéku, s co nejlepšími podmínkami odpovídající mým požadavkům. Celá spolupráce byla pro mě velmi příjemná, zejména kladně hodnotím váš přístup k celé věci a ochotu pomoci. Jako váš klient jsem ve vás cítila velkou podporu, což bylo pro mě velmi důležité.

Snažila jste se mi od začátku koncipovat co nejvýhodnější nabídku a dale jste ji za mé účasti rozvíjela v produkt, se kterým jsem opravdu spokojená. Celá změna mi pomohla vyřešit moji finanční situaci na delší čas a to tak, jak jsem si představovala.

Ještě jednou děkuji za spolupráci a ráda se na vás v budoucnu obrátím.

Iveta Motyčková
Office manager

Lenka Hemzová

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Lenka Hemzová

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.