Lenka Svobodová

hypoteční makléř
vázaný zástupce GEPARD FINANCE a.s. certifikovaný ČNB
Ostrovského 253/3
150 00 Praha 5
Mobil: +420 739 255 872, 737 660 309

Ušetřím Vám peníze.
Ušetřím čas a starosti.
Usnadním rozhodování.


[VIDEO CZ] Lenka Svobodová: Jaká hypotéka je nejlepší
  

 

[VIDEO EN] Lenka Svobodová: For English speaking clients in the Czech Republic
  

  

Chcete poradit s hypotékou? Volejte: 737 660 309 nebo 739 255 872

 

Reference od klientů

Frištiková Hilda - pátek 21. září 2018 9:46

Velmi flexibilni, rychle, vstricne a srozumitelne zarizovani financovani koupe. Pani Svobodova vse jasne vysvetlila, jednala profesionalne a zaroven pratelsky. Doporucuji.

Lenka Svobodová

Herbert Boden - pondělí 5. březen 2018 19:13

Perfect consulting and execution with focus on my special situation as foreigner! I am absolutely satisfied and can recommend Ms. Svobodová 100%!

Lenka Svobodová

Vlk Michal - neděle 18. únor 2018 18:02

Práce paní Svobodové byla zcela profesionální. Reklama v médiích říká, že hypotéka je pro každého dostupná a mnohdy stačí oslovit bankovní ústav, který s vámi vše vyřeší. Není to pravda, bez spolukoordinace odborníka- makléře (na slovo vzatého) jste v úzkých a de facto nevíte co máte dělat. V našem případě mohu jen vřele doporučit služby tohoto odborníka, potažmo paní Svobodové, kdy nebudete ničeho litovat. Její ochota vše řešit i banality o víkendech a pozdních večerních hodinách se jen tak nevidí.

Lenka Svobodová

Jesenský M. - pondělí 29. leden 2018 16:12

Výborná a bezproblémová komunikace. Proces refinancování hypotéky jsme s paní Svobodovou zvládli bez problémů a k naší spokojenosti. Určitě můžeme doporučit.

Lenka Svobodová

V. Kavka - pátek 5. leden 2018 19:12

Lenka Svobodová je výborný makléř. Jsem rád, že mi pomohla, poradila a zařídila hypotéku. Rozhodně doporučím všem. Děkuji moc. V. Kavka

Lenka Svobodová

Nathalie Gremez - pondělí 13. listopad 2017 13:38

We wanted to thank Mrs Lenka Svobodová for her professional at all moments of the procedures. We have been well informed and advices and got the answers immediately whatever was the request. She has been reliable and made us go through the process with confidence and clearness. Thank you once again, With very best regards, Nathalie & Jurgen Gremez

Lenka Svobodová

Liudmila Eremei - pátek 15. září 2017 14:38

Paní Svobodová je velmi ochotná.S poradenstvím jsme byli spokojeni, vše s bankou vykomunikovala,my jsme jen dojeli podepsat smlouvy.

Lenka Svobodová

Paul McGachy - čtvrtek 29. červen 2017 14:38

Very professional and friendly service, I would be more than happy to recommend Lenka for Mortgage to anyone wishing to buy property.

Lenka Svobodová

Yaya Keita - středa 21. červen 2017 14:37

Je proaktivní - Poradí vždy a co slibuje dodržuje - Ví co dělá a kdy má co dělat a rychlá reakce na vzniklé situace. - Sympatický, korektní a profesionální přístup - Moc doporučuji

Lenka Svobodová

Aliyeva Khrystyna - čtvrtek 1. červen 2017 14:37

Hledali a vybíraly jsme byt cely rok, tak že se setkaly s mnoho lidmi a jejich nabídkami. Pak jsme potkali Paní Svobodovou která nám dala tu nejlepší nabídku a odvedla tu nejlepší práci rychle, poctivě a pečlivě. A díky ní teď budeme mít vlastní byt.

Lenka Svobodová

Tronin a Zykova - pondělí 27. únor 2017 12:31

Jsme uplne spokojeni ze spoluprace s pani Svobodovou. Ma velmi profesionalni ale zaroven osobni pristup. Je ochotna pomoc s resenim jakekoliv problemu, myslime ze, dela svou prace na 110%. Sjednala nam jedne z nejlepsi podminek uveru na trhu. Vsem velice doporucujeme.

Tronin a Zykova

Lenka Svobodová

Pinar Sayin Aydogdu - čtvrtek 19. leden 2017 12:30

Lenka was always very concerned and responsive from the very beginning. She gave us the confidence that she knows what she is doing. She was always there whenever we needed through all communication mediums. She also made things convenient for us. Both me and my husband are working. She came to our offices to collect documents when needed. I would strongly recommend her to everyone in need of such a service.

Pinar Sayin Aydogdu

Lenka Svobodová

Trutnovský Kryštof - čtvrtek 15. prosinec 2016 12:30

Dobrý den, velice děkuji za ochotu, vstřícnost a flexibilitu jsem rád že jste mne nasměrovala a vše dobře dopadlo.

Trutnovský Kryštof

Lenka Svobodová

Kubarych Vasyl - úterý 25. říjen 2016 13:30

Dobrý den, děkujeme paní Svobodové za vynikající spolupráci a lidských přístupem. VŠECHNO SUPER.

Kubarych Vasyl

Lenka Svobodová

Irena Krpelíková - čtvrtek 29. září 2016 13:29

Vstřícná, milá, s individálním a hlavně lidským přístupem. Víc takových!

Irena Krpelíková

Lenka Svobodová

Lucie Dezortová - pátek 15. červenec 2016 13:29

Paní Svobodová působí velice svižně a energicky. A také tak vypadá její práce. V dnešní době je problém najít dobrého a schopného finančního poradce, který se nezajímá jenom o sebe. Měli jsme trochu netradiční situaci, kdy jsme byli hodně tlačeni časem a nevěřili jsme, že se vše podaří. Jsme moc rádi, že jsme se na paní Svobodovou obrátili a rozhodně doporučujeme dál a budeme doporučovat, kde to půjde!

Lucie Dezortová

Lenka Svobodová

Alexandra Skalicka - neděle 1. květen 2016 13:26

Dobrý den, my bychom chtěli vyzdvihnout praci financni poradkyně a makléřky paní Svobodové zejména v oblasti investic a životního pojištění. Její prace a vystupování je naprosto profesionální a ve všech oblastech má naprostý přehled a dokáže člověku poradit a nasměrovat ho tak, aby mu ulehcila a pomohla v jeho rozhodování, jaky produkt vybrat.

Alexandra Skalicka

Lenka Svobodová

Dita Löffelmannová - pátek 25. březen 2016 12:25

Děkuji za velmi profesionální a zároveň lidský přístup. Paní Lenka mi byla velmi nápomocna v hledání řešení ohledně nemovitosti.pracovala vysoko nad rámec svých povinností a překvapila velmi osobním a individuálním přístupem k našemu případu.Veřejně ji proto tady moc děkuji a všem mohu spolupráci s ní upřímně doporučit.

Dita Löffelmannová

Lenka Svobodová

Matyáš Gothard - středa 23. březen 2016 12:25

Služeb paní Svobodové jsem využil po doporučení makléře Durdise, kvůli pomoci s hypotečním úvěrem. S paní Svobodovou jsem velice spokojený, všechno perfektně a rychle zařídila.

Matyáš Gothard

Lenka Svobodová

Marek Veríček - pondělí 19. říjen 2015 13:25

Pani Svobodová poskytuje perfektné služby. Je neoceniteľnou spojkou medzi bankou a klientom a zároveň vybavuje všetky zdĺhavé papierovania. Je flexibilná v schodzkach a je možné sa s ňou stretnúť na mieste a čase plne vyhovujúcom náročnej pracovnej dobe. Jednoznačne ju doporučujem a služby z jej portfólia budem využívať i v budúcnosti.

Marek Veríček

Lenka Svobodová

Meineltovi - pondělí 19. říjen 2015 13:25

Práci makléřky hodnotíme velmi pozitivně a jsme rádi, že jsme pobočku Gepard na Andělu navštívili a po krátké době a našimi problémy s příjmy (ČID) jednoho z žadatelů jsme úvěr získali. Domluvené schůzky, telef. domluvy seděly vždy ok.

Děkujeme Meineltovi

Lenka Svobodová

Marie a Pavel Netolický - neděle 2. srpen 2015 13:24

Než jsme se byli ucházet o hypoteční úvěr, nechali jsme si zhotovit několik nabídek od různých bank na vlastní pěst. Paní Lenka Svobodová nám byla doporučena od známého, který byl s jejími službami maximálně spokojen, a proto jsme paní Svobodové nezávazně zavolali a domluvili si schůzku. Velice nás překvapila ochota, vstřícnost a velmi příjemné vystupování. Poradila nám i ve svém volném čase vždy stejně ochotně jako v pracovní den.

Ač jsme dříve moc těmto finančním službám nevěřili, nakonec jsme s její pomocí vybrali skutečně nejlepší nabídku. Velice jsme ocenili i rady spojené s koupí nemovitosti, odhadem, pojištěním a zařízením všeho potřebného. Můžeme sami opravdu jen doporučit.

Marie a Pavel Netolický
Česká Lípa

Lenka Svobodová

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Lenka Svobodová

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.