Lenka Svobodová

hypoteční makléřka
vázaný zástupce GEPARD FINANCE a.s.
Apeiron Office Center
Sokolovská 192/79
186 00 Praha 8 - Karlín
Mobil: +420 739 255 872

Ušetřím Vám peníze.
Ušetřím čas a starosti.
Usnadním rozhodování.


Jaká hypotéka je nejlepší:
  

 

 

For English speaking clients in the Czech Republic:
  

  

Chcete pomoci s hypotékou? Volejte: 739 255 872

Podívejte se také na mé osobní stránky: www.hypotekysvobodova.cz 

 

Reference od klientů

Lenka Hančlová - čtvrtek 9. kvě 2024

Paní Lenka Svobodová mi byla doporučena známou a jsem s jejími službami velmi spokojena. Proto nezůstalo jen u hypotečního poradenství, ale svěřila jsem paní Svobodové i akcie a životní pojištění pro mě a mé děti.
Profesionalita a laskavost v jednom. Děkuji.

Lenka Svobodová

Martin B. - čtvrtek 9. kvě 2024

Lenka Svobodová je velký profesionál a poskytla nám podporu a služby nad rámec našeho očekávání. Zajistila nám nejlepší dostupný hypoteční úvěr, ale také nás provázela celým postupem koupě nemovitosti.
Spolupráci s Lenkou Svobodovou mohu doporučit na 100%!

Lenka Svobodová

Zdeněk Záluský - úterý 20. únor 2024

Moc bych chtěl poděkovat paní makléřce Lence Svobodové za naprosto profesionální a vstřícný přístup. Je s ní velmi dobrá spolupráce a z mého pohledu panuje maximální spokojenost! Děkuji

Lenka Svobodová

P. Hlinovský - pondělí 19. únor 2024

Služby paní Svobodové jsem využil v uplynulých sedmi letech již podruhé. Oceňuji rychlý předvýběr financující banky. Nedovedu si představit, že bych to vzhledem k našim specifickým potřebám (věk, dokládání příjmů) zvládl v rozumném čase. Sjednáním úvěru nás provedla rychle a kvalifikovaně, případné problémy vyřešila v řádu hodin. Jako hypotéční makléřku ji rozhodně doporučuji, ušetříte spoustu času a nervů.

Lenka Svobodová

Záluský Zdeněk - úterý 16. leden 2024

Naprosto vynikající spolupráce s paní Lenkou Svobodovou, do budoucna je pro mne jasná volba!

Lenka Svobodová

Zdeněk Z. - čtvrtek 21. prosinec 2023

Paní Lenku Svobodovou mohu všem jednoznačně doporučit. Řešili jsme společně hypoteční úvěr v souvislosti s koupí nového bytu. Spolupráce probíhala na velmi profesionální úrovni, s osobním nasazením a ochotou. Celá záležitost byla vyřešena k mé maximální spokojenosti a navíc ve velmi krátkém čase, což jistě každý z nás ocení!

Lenka Svobodová

Barbara Mioč - pátek 22. září 2023

I want to thank Mrs. Svobodova for all her efforts and persistance in the process of financing the real estate and finding the best insurance. She was the bridge in communication, always on my side helping with her knowledge and expertise. She took care of all the documents and process and would highly recommend her.

Lenka Svobodová

Junjie He - pátek 30. červen 2023

Ms. Lenka Svobodováis is very suitable for foreigners, especially for those who don't have a permanent residence permit in the Czech Republic, due to her proficiency in English. She is incredibly friendly, patient and professional, and impressed me with her expertise. Lenka patiently answered my questions, whether they were about loan details or the process of buying property. She took the time to provide thorough explanations to ensure that I had a full understanding of the entire process. Her responses were always timely and accurate. I couldn't have secured the loan without her invaluable assistance. Her experience and support were crucial throughout the application process and ensured a smooth approval. I'm sincerely grateful for her efforts in helping me obtain the loan.

Lenka Svobodová

Nagy Miroslav - středa 17. kvě 2023

Chcem podakovat pani Svobodovej za jej profesionalitu a rychle a prijemne jednanie. Doporucil by som ju i svojim znamym.

Lenka Svobodová

Dmitriy L - pátek 7. říjen 2022

Lenka Svobodová was always thorough, professional and very easy to work with. Thanks to her support and prompt actions, I got the most favorable mortgage rate from the bank and the insurance company. Lenka always keeps a very positive attitude and is happy to help with any questions. It was a pleasure to work with her and I will definitely contact her again if I need mortgage-related support in the future.

Lenka Svobodová

Junior Alberto - čtvrtek 25. srpen 2022

Lenka is the greatest broker in the Czech Republic, she gives a sense of trust and knows and has experiences with what the banks and insurance companies need when it comes to their products, i visited other brokers in the past and they made offers that were not available for foreigners Lenka already knew them, being a foreigner from a non European country has a lot of blockers and Lenka knows those and brings them to the client upfront allowing us to save time, she is also kind, lovely, helpful and very respectful, and I think she looks for the best for her clients, I do not want to talk to anyone else.

Lenka Svobodová

Blagica Nikolova - čtvrtek 11. srpen 2022

Great experience with miss Lenka, considering my complicated situation as a foreigner. She managed to find a solution for everything, and provide me with the best possible solution.

Lenka Svobodová

Martin Růžička - neděle 7. srpen 2022

Podporu pro vyřízení hypotečního úvěru jsem hledal poněkud naslepo přes internet (jen se zaměřením na místní dostupnost v rámci Prahy). Zpětně vidím, že jsem měl dost velké štěstí při výběru, kdy jsem objevil možnost spolupráce s paní Lenkou Svobodovou. Celý proces výběru a vyřízení hypotéčního úvěru totiž proběhl účinně a přesně podle mých představ. Pokud bych někdy řešil podobnou situaci, jistě bych se znovu obrátil na tuto spolehlivou a ověřenou cestu.

Lenka Svobodová

Hrdlička Michal - pátek 24. červen 2022

Ucelené a jsné informace, pomoc se vším co s nakupem nemovosti a pořízení hypotéky souvisí.

Pro-klientský přístup na vysoce profesionální urovni

Lenka Svobodová

Nikola Tadial - čtvrtek 5. kvě 2022

Děkuji za skvělou profesionální pomoc, výbornou komunikaci a proaktivní přístup. Jsem velmi spokojen s novým nastavením mého portfolia a dalších finančních produktů, také díky referenci na další specialisty. Rozhodně plánuji pokračovat ve spolupráci i v budoucnu.

Lenka Svobodová

Olga V. - pondělí 25. duben 2022

Velmi oceňuji vždy vstřícný a přátelský přístup paní Svobodové, která uměla šikovně poradit i v nestandardních situacích. Pomohla mi s hypotékou před 5 lety a byla jsem nadmírně spokojena, proto u refinancování jsem ji bez váhání kontaktovala znovu a zase spokojenost!

Lenka Svobodová

Michael Strohbach - úterý 12. duben 2022

For a non-czech speaker the help of Lenka was absolut vital in dealing with all the financial aspects of a property purchase. She helped translating and evaluating the offers in order to pick the right one. She will listen to your thoughts and act accordingly. Lenka is helpfull and quick in responding. Without her help and experience i would have had more head aches. I would and will always recommend her, so dont hesitate to contact her.

Lenka Svobodová

Karolína Janotová - pátek 8. duben 2022

S paní Svobodovou byla skvělá spolupráce a komunikace. Pomohla nám vybrat a ve finále i získat nejvhodnější hypoteční úvěr. Všechny náležitosti nám pomohla včas vyřídit. Komunikovala s realitním makléřem, aby vše správně a včas klaplo. Jsem moc ráda, že se na paní Svobodovou budu moci kdykoliv obrátit, nejen pokud půjde o hypotéku. Paní Svobodovou velmi doporučuji.

Lenka Svobodová

Miroslav Nagy - středa 9. únor 2022

S pani Lenkou Svobodovou bola po celu dobu nasej spoluprace komunikacia rychla, vecna a prijemna. Pripravila analyzu trhu s hypotekami, pomohla vybrat tu najvhodnejsiu, a to nie len na zaklade najnizsej sadzby, ale i osobnych skusenosti s danou bankou. Dalej sa postarala o vsetky nalezitosti, ktore patria ku kupe nehnutelnosti: okrem banky, komunukaciu s developerom, poistenie a kataster. V pripadne nutnosti podpisu akehokolvek dokumentu, reagovala pani Svobodova flexibilne a ochotne sa prisposobila mojim moznostiam. Urcite doporucujem vyuzit jej sluzby pri kupe nehnutelnosti.

Lenka Svobodová

Ivan Junas - neděle 6. únor 2022

Pani Lenka Svobodova nam pomohla pri financovi nemovitosi u developerskeho projektu. Veskera komunikace byla rychla, profesionalni a navic prijemna. Podarilo se nam zjednat minimalni urokovu sazbu z moznych nabidek na trhu. Cely proces s veskerymi administrativnimi zakutiami probehl bez komplikaci. Tim padem mam radost a cest doporucit ji aj pro ostatni klienty, ktery hledaji optimalni finnacovani jejich nemovitosti. Nebudete litovat.

Lenka Svobodová

Jerry Odogwu - pátek 4. únor 2022

As a foreigner and non Czech speaker, it can be difficult navigating the most basic tasks here, not to mention buying an apartment. I always assumed buying a property will be very tedious but thankfully I met Lenka. She was very transparent, professional and patient. She went above and beyond, and simplified the entire process. I’d happily recommend Lenka to anyone looking for a seamless and pleasant experience.

Lenka Svobodová

Vorozhbitová Olga - úterý 1. únor 2022

Paní Svobodová je vždycky velmi milá, vstřícná a schopná pomoci. Obrátila jsem se na ni s žádosti s poradenství ohledně čerpání hypotéky, a za 5 let zase kvůli refinancování a a ni jsem podruhé neváhala, protože mám jen pozitivní zkušenosti.

Lenka Svobodová

Naila Kasimova - úterý 28. prosinec 2021

Lenka is very professional in her work. She helped us make the process of getting the mortgage smooth and clear. Personally she is a very easy going and pleasant person. I would highly recommend her!

Lenka Svobodová

Tomáš Jelen - pondělí 15. listopad 2021

Skvělá spolupráce a komunikace! Paní Lenka Svobodová mi pomohla vybrat a získat hypoteční úvěr, vyřídit všechny náležitosti včas a poradit si se všemi nečekanými potížemi. Provedla mne prakticky celým procesem úspěšného nákupu nemovitosti. Upřímně řečeno si moc nedokážu představit, že bych za daných podmínek dokázal hypotéku úspěšně zařídit sám. Rozhodně doporučuji a vím na koho se příště v této oblasti obrátit.

Lenka Svobodová

Tomáš Jelen - pondělí 15. listopad 2021

Skvělá spolupráce a komunikace! Paní Lenka Svobodová mi pomohla vybrat a získat hypoteční úvěr, vyřídit všechny náležitosti včas a poradit si se všemi nečekanými potížemi. Provedla mne prakticky celým procesem úspěšného nákupu nemovitosti. Upřímně řečeno si moc nedokážu představit, že bych za daných podmínek dokázal hypotéku úspěšně zařídit sám. Rozhodně doporučuji a vím na koho se příště v této oblasti obrátit.

Lenka Svobodová

Ondřej Váňa - neděle 14. listopad 2021

Lenka Svobodová mi během nákupu nemovitostí pomohla s více než jen hypotečním úvěrem. Lenka nad rámec svých povinností kontrolovala smlouvy k podpisu, upozorňovala mě na dobré a špatné postupy realitní kanceláře a oběhala za mě katastr nemovitostí i vyzvednutí smluv z realitní kanceláře. Vše bylo díky Lence skvělé.

Lenka Svobodová

Ondřej Váňa - středa 3. listopad 2021

Hypotéka s Lenkou Svobodovou je procházka rajskou zahradou. Vše vyřízeno s mojí minimální účasti, smlouvy realitní kanceláře důsledně kontrolovala a dávala skvělé připomínky. Důsledně kontrolovala veškeré kroky při koupi nemovitosti a ušetřila mi tím spoustu práce. Vždy na telefonu, vždy okamžitá odpověď či pomoc.

Lenka Svobodová

Filip Šimek - pondělí 4. říjen 2021

Moc děkuji za neuvěřitelnou podporu během celého procesu a za vždy rychlou reakci i během dovolené, za což se zároveň omlouvám...

Lenka Svobodová

Manželé Jeřábkovi - pondělí 27. září 2021

S prací paní Lenky Svobodové jsme byli opět maximálně spokojeni. Obrátili jsme se na ni znovu po několika letech a tentokrát nám pomáhala s financováním nákupu nemovitosti v zahraničí. I s tímto nelehkým úkolem si poradila výborně, má skvělý přehled, výborné znalosti produktů a podmínek jednotlivých bank, velmi pružně reaguje na měnící se situaci a dokáže poradit a doporučit nejvhodnější variantu. Vřele doporučujeme!

Lenka Svobodová

Alena Svatoňová - čtvrtek 23. září 2021

Paní Lenku Svobodovou mohu jen a jen doporučit. Lepší hypotéční poradkyni neznám. Objektivně poradí, navrhne dobré řešení, je flexibilní, spolehlivá...zkrátka člověk na svém místě.

Lenka Svobodová

Matěj Mikšovský - čtvrtek 15. červenec 2021

Spolehlivost, rychlost, flexibilita

Lenka Svobodová

Radana Poláková - úterý 13. červenec 2021

Paní Lenku Svobodovou mohu jen doporučit. Její přístup je vstřícný a profesionální a v zařizování hypotéky i pojištění je rychlá. Toto není samozřejmost v "hypotečním světě" (mluvím z vlastní zkušenosti o své předchozí hypotéce u jiného rádoby hypotečního poradce, který co mohl, tak zkazil...)

Lenka Svobodová

R. Lehocký - pondělí 14. červen 2021

S paní Svobodovou jsme v kontaktu již delší dobu a velmi nám pomohla při zařizování hypotéky i refinancování. Máme možnost porovnání s jinými hypotečními poradci v minulosti a s paní Svobodovou se nám spolupracuje skutečně nejlépe. Oceňujeme zejména perfektní komunikaci, a to nejen s námi, ale i s developerem, a do budoucna zůstaneme rádi dále v kontaktu.

Lenka Svobodová

Pavel Řeháček - pondělí 14. červen 2021

Přístup paní Svobodové byl opravdu profesionální, stejně tak její služby v oblasti hypotečního poradenství byly kvalitní a na vysoké úrovni. Byla schopna pružně reagovat na vyvíjející situaci ohledně financování naší nemovitosti. Děkujeme za spolupráci a přejeme mnoho stejně spokojených klientů.

Lenka Svobodová

Zuzana H. - pondělí 14. červen 2021

Velice doporučuji spolupráci s paní Lenkou Svobodovou, byla jsem nadšena její profesionalitou, rychlou komunikací a ochotou. Paní Svobodová pro mě zařizovala komplikované vyřizování dvou hypoték zároveň a díky ní vše proběhlo naprosto splavně, nemusela jsem se o nic starat. Vždy se předem ozvala, jaké doklady nebo informace v dané fázi procesu potřebuje, a pak už jen dodala dokumenty k podpisu s podrobným návodem, co je potřeba vyplnit. Díky ní banka schválila a vyřídila hypotéku výrazně rychleji, než kdybych vše musela zajišťovat obíhat sama. Rychlost procesu ocenila i realitní kancelář. Paní Svobodová má nejen výborný přehled ve svém oboru, ale i velice příjemné vystupování, které všechny nutné administrativní kroky velice zpříjemnilo. Spolupráci s ní jsem již doporučila svým známým, a pokud v této oblasti ještě budu potřebovat pomoc, rozhodně se na paní Svobodovou znovu obrátím.

Lenka Svobodová

Matěj Mikšovský - pondělí 24. kvě 2021

Paní Svobodovou nám doporučil realitní makléř a jednoznačně to byla výborná volba. Široké portfolio hypotečních bank, příznivá úroková sazba, perfektní a rychlá komunikace kdykoli, bleskové vyřízení hypotéky, a tak bych mohl dále pokračovat. Pokud hledáte schopného a komunikativního hypotečního makléře, který vás úspěšně provede celým procesem získávání úvěru, tak paní Svobodová by měla být vaše první volba. Moc děkujeme!

Lenka Svobodová

Vincenzo Napoletano - středa 28. duben 2021

Lenka was super helpful and knowledgeable, she helped me so much and made the whole process painless.

Lenka Svobodová

Vincenzo - úterý 30. březen 2021

Lenka is the best financial advisor I could ever ask for, she helped me throughout the mortgage process on every single step, always available to explain and clarify. The process of buying a property is complicated and long, especially when you don’t speak Czech, but Lenka made it easy and painless, super recommended!

Lenka Svobodová

Barbora Nuňez - úterý 30. březen 2021

Paní Svobodová poskytla naší rodině nadstandardní klientský a poradenský servis. Byla nanejvýš ochotná, vždy si na nás udělala čas a to i v mimo pracovní dobu. Všechny potenciální rizika prověřovala důkladně a do hloubky za účelem jim předejít. Byla k dispozici pro detailní konzultaci smluv spojených s koupí nemovitosti i jednání s prodávajícím. Byla flexibilní a za všech okolností příjemná. Jejích služeb si velmi ceníme.

Lenka Svobodová

Giovanni - středa 3. březen 2021

I highly recommend Lenka Svobodova as financial broker. I have been using Lenka´s services already multiple time and I am amazed by her professionalism.I highly recommend her.

Lenka Svobodová

Ponížil a Matoušková - pondělí 8. únor 2021

Pokud hledáte někoho profesionálního, ale lidského, vstřícného a ochotného všechno vysvětlit, zařídit a se vším poradit i mimo pracovní dny a čas, tak doporučujeme paní Svobodovou. Pomohla nám, jak s dokončením komplikovaného prodeje bytu, tak novou hypotékou, se všemi dokumenty i pojištěním. I přes Covidovou situaci v roce 2020 proběhlo všechno naprosto bez problému a po celou dobu zařizování pro nás byla kdykoli k dispozici. Od úplně prvního kontaktu, kdy jsme ani neměli vybranou nemovitost, jsme po 8 měsících bydleli už ve svém. Určitě budeme doporučovat dál a sami se na paní Svobodovou znovu obrátíme, pokud nastane další životní situace.

Lenka Svobodová

Šimek Filip - čtvrtek 21. leden 2021

Vzdy reakce obratem, profesionalni, proklientsky pristup, proste servis, jak ma byt! Moc dekuji!!

Lenka Svobodová

Eyal Hasson - úterý 1. prosinec 2020

Paní Lenka Svobodová mi byla doporučená jako hypotéční makléřka od realitní agentury a můžu ji jen doporučit dál. Paní Svobodová je velice profesionální, má výborné znalosti trhu a podporovala mě na každém kroku komplikovaného procesu hypotéky. Pečlivě analyzovala a doporučila nejvýhodnější hypotéku a nakonec také domluvila nižší sazbu a lepší podmínky pojištění. Lenka je „one stop shop“ - všechno pro mě zařídila za pouze tří schůzky. Je velice profesionální, pracuje rychle a efektivně, odpovídá rychle a věcně na jakékoliv dotazy, vysvětlí s nekonečnou trpělivostí každý krok a jednání s ní je naprosto velice příjemné. Paní Svobodová – děkuji Vám, nedokázal bych to bez Vás. Mrs. Lenka Svobodová was recommended to me as a mortgage specialist by a reality agency and I can only recommend her further. Mrs. Svobodová is very professional, has excellent market knowledge and supported me each step of the way during the complicated mortgage process. She carefully analyzed and recommended the most suitable mortgage and even negociated for me a lower interest way and better conditions for the insurance. Lenka is a «one stop shop» - she took care of everything within just three meetings. She is very professional, works quickly and effectively, responds quickly and to the point to any questions, explains each and every step of the process with endless patience and working with her is simply a real pleasure. Mrs. Svobodová – thank you, I couldn’t have done this without you.

Lenka Svobodová

Jiří Kopecký - pondělí 30. listopad 2020

Chtěl bych touto cestou velmi poděkovat za výborně odvedenou práci paní Lence Svobodové. Cením si nejenom její profesionality v tomto oboru, ale i velmi příjemné komunikaci a lidskosti při osobním jednání a při získávání informací bez kterých bych se neobešel. Dosáhl jsem díky ní na slušnou úrokovou sazbu a částku úvěru kterou jsem k zajištění investic v této nelehké době potřeboval. To při komplikacích které náš případ představoval bylo o to těžší a právě zde se její profesionalita. Její služby mohu jenom doporučit a přeji jí mnoho dalších pracovních i osobních úspěchů.

Lenka Svobodová

Štěpán Fuksa - úterý 24. listopad 2020

Paní Svobodovou mohu jedině doporučit. S velkou trpělivostí a profesionalitou nás s manželkou provedla žádostí o hypotéku a neodmítla nás ani s požadavkem tu stejnou hypotéku po roce refinancovat kvůli o mnoho nižším sazbám. Ke člověk na svém místě.

Lenka Svobodová

Řezníčková - středa 12. srpen 2020

Paní Lenku Svobodovou můžeme všem doporučit. Velmi rychlé a ochotné jednání, má zkušenosti, vše za nás rychle vyřídila, vše nám vysvětlila a provedla nás hypotékou i pojištěním hladce a bez problémů. Ještě jednou moc děkujeme!

Lenka Svobodová

Miroslav Fulín - úterý 4. srpen 2020

Vstřícný přístup, rychlé jednání. Nelze než doporučit.

Lenka Svobodová

Olena Garan - čtvrtek 23. červenec 2020

Lenka is a highly qualified professional who knowss her area very well. Very responsive and able to clearly explain what is needed even if you do not understand finance area at all. Thanks a lot for your help. Definitely recommend.

Lenka Svobodová

D. Adam - středa 13. kvě 2020

Paní Lenka Svobodová nám byla doporučena pro sjednání hypotéky na koupi nového bytu. Jednání s ní bylo příjemné, vyhověla všem našim požadavkům a přáním. Veškeré požadavky vyřizuje velmi rychle, vše trpělivě a přesně vysvětlí. Byli jsme s ní velmi spokojeni a všem jí upřímně doporučujeme!

Lenka Svobodová

Massimiliano Raiola - čtvrtek 7. kvě 2020

Lenka was very helpful and professional in supporting us to get mortgage. I would definitely recommend Lenka to my friends. Thanks Lenka for the great service!

Lenka Svobodová

Jana Zvěřinová - pátek 1. kvě 2020

Prvně v životě jsem potřebovala hypotéku. Byla mi doporučená paní Svobodová. Velice rychle mi připravila nabídku, vše pečlivě vysvětlila a celým procesem mě provedla bez zaváhání. Pracuje rychle, efektivně a velice spolehlivě. Nemohla jsem zvolit lépe. Vřele doporučuji a mockrát děkuji za spolupráci.

Lenka Svobodová

Miroslav Hurdes - pátek 17. duben 2020

Naprostá spokojenost, velmi profesionální přístup, těším se na další spolupráci.

Lenka Svobodová

Manželé Rodovi - úterý 7. duben 2020

Vřele všem doporučujeme využít služeb paní Svobodové. Je profesionální, ochotná, vstřícná, dodržuje vše co slíbí, je neuvěřitelně rychlá a svědomitá ve své práci. Je ochotná s čímkoliv a kdykoliv pomoci. Bez ní si nedovedeme představit, jak obtížná a zdlouhavá by byla cesta za vyřízením hypotéky. Takže pokud potřebujete poradit v této oblasti, rozhodně se rozhodněte pro ní. Poradí vám a pomůže a vy budete žasnou, jak rychle vše v její režii jde.

Lenka Svobodová

Renata Šiserová - pondělí 16. březen 2020

Perfektně odvedená práce, velká profesionalita a to jak v přístupu ke mně jako klientovi, tak i v dohodnutých podmínkách hypotéčního úvěru. Prostě spokojenost po všech stránkách. Služby paní Svobodové bych využila kdykoliv znovu a taky všem vřele doporučuji.

Lenka Svobodová

Anzhela Piteková - sobota 15. únor 2020

Spolupráce s paní Svobodovou je úžasná. Je vstřícní a flexibilní, dokáže odborně poradit a je profesionál ve svém oboru. Vřele doporučuji!

Lenka Svobodová

Edit Rosta - neděle 9. únor 2020

We are very satisfied with Lenka Svobodova`s professional services. We used her as a mortgage and an insurance broker. She was always a step ahead, her understanding of the local market is amazing. She is very reliabe and her answers were always timely. We highly recommend her.

Lenka Svobodová

Lenka Velkoborská - pondělí 9. prosinec 2019

Paní Svobodovou vřele doporučuji. Vždy ochotná vyjít vstříc, jak časově, tak s vysvětlením všech náležitostí a především s úsilím obstarat tu nejlepší úrokovou sazbu hypotéky. Ta výsledná byla vskutku skoro snová. :) Děkuji...

Lenka Svobodová

Krotilovi - pondělí 7. říjen 2019

Moc děkujeme za spolupráci při řešení naší trochu nestandardní situace, paní Svobodová rychle a ochotně reagovala i o dnech pracovního klidu a vzhledem k našim omezením dorazila i k nám domů. Měli jsme více možností, jak jsme mohli hypotéku řešit, ale nevyznali jsme se v tom tak, jak bychom potřebovali, nakonec jsme se dobrali včas zdárného výsledku. Určitě můžeme doporučit.

Lenka Svobodová

Rosivane Sobotková - úterý 17. září 2019

Chtěla bych vám velmi poděkovat za velkou pomoc. Jako cizinka bylo pro mě opravdu důležité důvěřovat někomu, komu rozumí. Skvělá práce, moc vám děkuji!

Lenka Svobodová

Milana Grauová - pátek 26. červenec 2019

Dobrý den,
chci moc a moc poděkovat paní Lence za pomoc a velkou trpělivost při řešení financování nákupu naší nemovitosti. Domnívám se, že jsme byli klienti s poměrně specifickými a složitými požadavky a o to více si vážíme její ochoty, snahy a pochopení. Děkuji!
Milana Grauová

Lenka Svobodová

Oliver Jäcksch - čtvrtek 20. červen 2019

The service we received from Lenka Svobodová was absolutely amazing and professional. She is friendly, very helpful, knowledgeable and prompt with her work. We highly recommend her, because she made our mortgage loan process a breeze.

Lenka Svobodová

Martin Veselý - úterý 5. březen 2019

Naprosto profesionální přístup,vstřícnost,ochota řešit problémy mimo své pracovní hodiny a že jich bylo, mnohdy trpělivost s vyřizováním veškerých dokumentů. Řešili jsme refinancování rodinného domu. V dnešní době je těžké se zorientovat ve světě financí a ještě těžší je najít někoho kdo dělá svou práci poctivě a zodpovědně jako paní Svobodová. Kdo vám dnes věnuje čas ze svého soukromí. Služby na profesionální úrovni mohu jen doporučit. Moc Vám děkujeme za celou svou rodinu za vyjednané podmínky, měníte lidem život k lepšímu. Záslužná činnost...

Lenka Svobodová

Jana a Pavel F. - čtvrtek 28. únor 2019

Paní Lenku Svobodovou jsme oslovili, protože jsme potřebovali radu pro výběr správného hypotečního produktu, který by vyhovoval našim potřebám. Doporučila nám ji naše známá, která byla s jejími finančními radami a profesionálním přístupem velice spokojená. Od prvního setkání jsme viděli, že měla pravdu. Paní Svobodová byla vždy skvěle připravená, nabídla několik způsobů řešení a zároveň nám dala volnost rozhodnout se svobodně podle naší úvahy. V průběhu našeho rozhodování byla ochotná odpovídat na naše otázky, které zasahovaly jak do hloubky, tak do jednotlivých detailů celého procesu. Její znalosti této problematiky jsou opravdu výborné. Výhodou je okruh jejích známých – odborníků v příbuzných oblastech, kteří paní Lence obratem dodali potřebné další informace. S její pomocí jsme dosáhli cíle a spokojeně bydlíme v našem novém domově. Paní Lenka Svobodová je skvělá odbornice a výborný člověk, profesionálka, která dělá svoji práci ráda a kvalitně. Doporučujeme spolupráci s ní a přejeme jí mnoho úspěchů, příjemných klientů, štěstí a hlavně pevné zdraví.

Lenka Svobodová

Colleen Kelly - středa 27. únor 2019

I most highly recommend Lenka Svobodova as a mortgage broker and an insurance broker. We have been using Lenka´s services for the past six months and are highly satisfied with Lenka´s professionalism, expertise, her thoroughness and ability to speak very good English. Lenka follows up on all promises and is very good at dealing with all details involved and necessary in business transactions. Her style is friendly and engaging and she has a very good knowledge of the products on the market and found products that met our needs. Working with Lenka also saved us a lot of time and leg work as we did not have to visit each bank or insurance company but rather Lenka brought the information to us. Again, I highly recommend Lenka.

Lenka Svobodová

Blanka B. - pátek 15. únor 2019

Děkujeme za nejlepší nabídku financování, profesionalitu, rychlé odpovědi a ochotu řešit případné problémy. :)

Lenka Svobodová

Martin Klement - čtvrtek 14. únor 2019

Paní Svobodová má velmi profesionální a proaktivní přístup. Pomohla nám najít hypoteční úvěr pro financování nového bydlení tak, aby co nejlépe vyhovoval našim představám a možnostem. Veškeré dotazy a nejasnosti vždy perfektně zodpověděla, vždy se snažila vše zařídit v co nejkratším termínu, což nám také velmi pomohlo. Také bychom rádi ocenili její velikou časovou flexibilitu. Rozhodně můžeme doporučit.

Lenka Svobodová

Pišťáček Milan - pátek 18. leden 2019

Velice milý přístup, rychlé a stoprocentní odpovědi a reakce na mé nestandardní dotazy.

Lenka Svobodová

Weiling Chen - pondělí 14. leden 2019

It was great to have you to help us to organize our mortgage 。Because of language problem,Lenka Svobodova was also helping us in another stuff. Many thanks for you kind and efficient service, I will definitely continue and recommend your services to others in the future.

Lenka Svobodová

Žáčík Petr - pátek 4. leden 2019

Děkuji za kompletní služby při vyřizování hypotéky a příjemný a trpělivý přístup.

Lenka Svobodová

Jan Pancíř - pondělí 5. listopad 2018

Moc děkuji za Vaše služby! S paní Svobodovou jsem byl nadmíru spokojený. Profesionální, ochotná řešit jakékoliv požadavky a problémy, ale také velmi lidská. Děkuji, byl jsem velmi spokojený. S pozdravem Jan Pancíř

Lenka Svobodová

Claudia - sobota 13. říjen 2018

Dekuju pro nejlepsi službu a konsultaci. Nemluvím ještě žádnou dobrou Cestinu a pac těšil mě hezky že paní Svoboda mluví perfectni Anglicky.

Lenka Svobodová

Fanaru - pondělí 8. říjen 2018

Jsme spokojeni se službami paní Svobodovi. Umi jednat s lidma i když malo rozumějí jazyk (cesky) Dekujeme moc

Lenka Svobodová

Frištiková Hilda - pátek 21. září 2018

Velmi flexibilni, rychle, vstricne a srozumitelne zarizovani financovani koupe. Pani Svobodova vse jasne vysvetlila, jednala profesionalne a zaroven pratelsky. Doporucuji.

Lenka Svobodová

Herbert Boden - pondělí 5. březen 2018

Perfect consulting and execution with focus on my special situation as foreigner! I am absolutely satisfied and can recommend Ms. Svobodová 100%!

Lenka Svobodová

Damien Dean - pondělí 5. březen 2018

Výborný přistup, vše dokonale vysvětlí :)

Lenka Svobodová

Vlk Michal - neděle 18. únor 2018

Práce paní Svobodové byla zcela profesionální. Reklama v médiích říká, že hypotéka je pro každého dostupná a mnohdy stačí oslovit bankovní ústav, který s vámi vše vyřeší. Není to pravda, bez spolukoordinace odborníka- makléře (na slovo vzatého) jste v úzkých a de facto nevíte co máte dělat. V našem případě mohu jen vřele doporučit služby tohoto odborníka, potažmo paní Svobodové, kdy nebudete ničeho litovat. Její ochota vše řešit i banality o víkendech a pozdních večerních hodinách se jen tak nevidí.

Lenka Svobodová

Jesenský M. - pondělí 29. leden 2018

Výborná a bezproblémová komunikace. Proces refinancování hypotéky jsme s paní Svobodovou zvládli bez problémů a k naší spokojenosti. Určitě můžeme doporučit.

Lenka Svobodová

V. Kavka - pátek 5. leden 2018

Lenka Svobodová je výborný makléř. Jsem rád, že mi pomohla, poradila a zařídila hypotéku. Rozhodně doporučím všem. Děkuji moc. V. Kavka

Lenka Svobodová

Nathalie Gremez - pondělí 13. listopad 2017

We wanted to thank Mrs Lenka Svobodová for her professional at all moments of the procedures. We have been well informed and advices and got the answers immediately whatever was the request. She has been reliable and made us go through the process with confidence and clearness. Thank you once again, With very best regards, Nathalie & Jurgen Gremez

Lenka Svobodová

Liudmila Eremei - pátek 15. září 2017

Paní Svobodová je velmi ochotná.S poradenstvím jsme byli spokojeni, vše s bankou vykomunikovala,my jsme jen dojeli podepsat smlouvy.

Lenka Svobodová

Paul McGachy - čtvrtek 29. červen 2017

Very professional and friendly service, I would be more than happy to recommend Lenka for Mortgage to anyone wishing to buy property.

Lenka Svobodová

Yaya Keita - středa 21. červen 2017

Je proaktivní - Poradí vždy a co slibuje dodržuje - Ví co dělá a kdy má co dělat a rychlá reakce na vzniklé situace. - Sympatický, korektní a profesionální přístup - Moc doporučuji

Lenka Svobodová

Aliyeva Khrystyna - čtvrtek 1. červen 2017

Hledali a vybíraly jsme byt cely rok, tak že se setkaly s mnoho lidmi a jejich nabídkami. Pak jsme potkali Paní Svobodovou která nám dala tu nejlepší nabídku a odvedla tu nejlepší práci rychle, poctivě a pečlivě. A díky ní teď budeme mít vlastní byt.

Lenka Svobodová

Tronin a Zykova - pondělí 27. únor 2017

Jsme uplne spokojeni ze spoluprace s pani Svobodovou. Ma velmi profesionalni ale zaroven osobni pristup. Je ochotna pomoc s resenim jakekoliv problemu, myslime ze, dela svou prace na 110%. Sjednala nam jedne z nejlepsi podminek uveru na trhu. Vsem velice doporucujeme.

Tronin a Zykova

Lenka Svobodová

Pinar Sayin Aydogdu - čtvrtek 19. leden 2017

Lenka was always very concerned and responsive from the very beginning. She gave us the confidence that she knows what she is doing. She was always there whenever we needed through all communication mediums. She also made things convenient for us. Both me and my husband are working. She came to our offices to collect documents when needed. I would strongly recommend her to everyone in need of such a service.

Pinar Sayin Aydogdu

Lenka Svobodová

Trutnovský Kryštof - čtvrtek 15. prosinec 2016

Dobrý den, velice děkuji za ochotu, vstřícnost a flexibilitu jsem rád že jste mne nasměrovala a vše dobře dopadlo.

Trutnovský Kryštof

Lenka Svobodová

Kubarych Vasyl - úterý 25. říjen 2016

Dobrý den, děkujeme paní Svobodové za vynikající spolupráci a lidských přístupem. VŠECHNO SUPER.

Kubarych Vasyl

Lenka Svobodová

Irena Krpelíková - čtvrtek 29. září 2016

Vstřícná, milá, s individálním a hlavně lidským přístupem. Víc takových!

Irena Krpelíková

Lenka Svobodová

Lucie Dezortová - pátek 15. červenec 2016

Paní Svobodová působí velice svižně a energicky. A také tak vypadá její práce. V dnešní době je problém najít dobrého a schopného finančního poradce, který se nezajímá jenom o sebe. Měli jsme trochu netradiční situaci, kdy jsme byli hodně tlačeni časem a nevěřili jsme, že se vše podaří. Jsme moc rádi, že jsme se na paní Svobodovou obrátili a rozhodně doporučujeme dál a budeme doporučovat, kde to půjde!

Lucie Dezortová

Lenka Svobodová

Alexandra Skalicka - neděle 1. kvě 2016

Dobrý den, my bychom chtěli vyzdvihnout praci financni poradkyně a makléřky paní Svobodové zejména v oblasti investic a životního pojištění. Její prace a vystupování je naprosto profesionální a ve všech oblastech má naprostý přehled a dokáže člověku poradit a nasměrovat ho tak, aby mu ulehcila a pomohla v jeho rozhodování, jaky produkt vybrat.

Alexandra Skalicka

Lenka Svobodová

Dita Löffelmannová - pátek 25. březen 2016

Děkuji za velmi profesionální a zároveň lidský přístup. Paní Lenka mi byla velmi nápomocna v hledání řešení ohledně nemovitosti.pracovala vysoko nad rámec svých povinností a překvapila velmi osobním a individuálním přístupem k našemu případu.Veřejně ji proto tady moc děkuji a všem mohu spolupráci s ní upřímně doporučit.

Dita Löffelmannová

Lenka Svobodová

Matyáš Gothard - středa 23. březen 2016

Služeb paní Svobodové jsem využil po doporučení makléře Durdise, kvůli pomoci s hypotečním úvěrem. S paní Svobodovou jsem velice spokojený, všechno perfektně a rychle zařídila.

Matyáš Gothard

Lenka Svobodová

Marek Veríček - pondělí 19. říjen 2015

Pani Svobodová poskytuje perfektné služby. Je neoceniteľnou spojkou medzi bankou a klientom a zároveň vybavuje všetky zdĺhavé papierovania. Je flexibilná v schodzkach a je možné sa s ňou stretnúť na mieste a čase plne vyhovujúcom náročnej pracovnej dobe. Jednoznačne ju doporučujem a služby z jej portfólia budem využívať i v budúcnosti.

Marek Veríček

Lenka Svobodová

Meineltovi - pondělí 19. říjen 2015

Práci makléřky hodnotíme velmi pozitivně a jsme rádi, že jsme pobočku Gepard na Andělu navštívili a po krátké době a našimi problémy s příjmy (ČID) jednoho z žadatelů jsme úvěr získali. Domluvené schůzky, telef. domluvy seděly vždy ok.

Děkujeme Meineltovi

Lenka Svobodová

Marie a Pavel Netolický - neděle 2. srpen 2015

Než jsme se byli ucházet o hypoteční úvěr, nechali jsme si zhotovit několik nabídek od různých bank na vlastní pěst. Paní Lenka Svobodová nám byla doporučena od známého, který byl s jejími službami maximálně spokojen, a proto jsme paní Svobodové nezávazně zavolali a domluvili si schůzku. Velice nás překvapila ochota, vstřícnost a velmi příjemné vystupování. Poradila nám i ve svém volném čase vždy stejně ochotně jako v pracovní den.

Ač jsme dříve moc těmto finančním službám nevěřili, nakonec jsme s její pomocí vybrali skutečně nejlepší nabídku. Velice jsme ocenili i rady spojené s koupí nemovitosti, odhadem, pojištěním a zařízením všeho potřebného. Můžeme sami opravdu jen doporučit.

Marie a Pavel Netolický
Česká Lípa

Lenka Svobodová

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Lenka Svobodová

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.